Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami a képek alapján látszik az tetszik. Gyári gumi az bridgestone BT014 volt ezeken. A lánc még gyári, lánckerékből látom. Plusz ha a nittszem kék színű akkor tuti gyári. Féktárcsa szintén jónak néz ki, meg kell nézni nem hullámos-e. Fényezés szerintem élőben még szebb. Tükrök azok nem gyáriak.
Német és valószínű tulaj hirdeti. A környezet korrekt az ár is. Gumi szinte új (én nem tudom mi volt a gyári guma az itteniek megmondják) Németbe nem csibészkednek az órával úgyhogy én az ígéretesek közé teszem a hirdetést
Nem otthon élek, ezért nem találtad a hahun...
https://m.ebay-kleinanzeigen.d...
A hahun nem látom, bár hasonló van ott is. Vigyél magaddal hozzáértőt fizess érte ha másképpen nem megy de mindenképp dörzsölt emberrel menj. Linkeld be a hirdetést az is sokat elárul a hirdetett portékáról.
1 szezon több. Ennek új motornak kell lennie.
Sziasztok!
Szombaton megyek megnézni egy GSR 600-at. 2007es évjárat, 8500km-rel van hirdetve magánszemélytől.
Sajnos hozzáértő kollégát, szerelőt nem tudok magammal vinni, tudnátok nekem egy két tanácsot, tippet adni, miket kell nagyon megnézzek a motoron?

Előre is köszönöm!
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, megy majd akkor a merevítés rá. @Hentes az Sr116 merevítői vannak meg neked? (Pesten vagyok)
Ezzel igy max. 3-5 kg terhelésre használd, ha nagyobb kofferre vágysz, mindenféleképpen kell a merevités... Nekem anno (2001-ben) a hasonló kivitelü Nonfangó letépte a Banditon a vázra hegesztett hátsó kapaszkodó konzolját..
Henti se széép, nincs itt hiba
Nagyon szép moci jó is. De meg ne sértődj, ez a doboz kurva szarul mutat rajta. Tudom hogy rávaló, de akkor is valahogy nagyon magas.
Hű de jó is ott leföl csibészkedni ... Bár itt éppen nem illeszettem fel a gyári hátsó dobozt de gyárilag a béemvén nem opció a hátsó doboz lehetőség. Ha mégis vásárol a tulajdonos akkor egy külön a segédvázba illeszthető (16mm) csőmegerősítés szükséges,ellenben az alu hátsó konzol elreped...
A gsx-s hez nincs is!
Nyilván stabilabb úgy, de nekem nem hilyányzott soha, pedig aztán meg volt dutrantva a 47 literes jó párszor
Hova valósi vagy?
Az enyém megvan, nem használtam
Hmm, akkor lehet mégis marad a keresgélés, egész szettet most nem szeretnék venni :) Köszi mindenkinek!
Az enyém alá van támasztva , sok túrán részt vettem és bizony mentünk nagyon pocsék utakon és nem volt gond vele.KELL az alátámasztás !!!!!!!
Köszi szépen. Igaz kicsit félek így egy megpakolt dobozt rátenni, hogy nincs alátámasztva. De ha már nálatok így “vizsgázott” akkor csak nem lesz baj vele.
Biztos hogy nem, eltörik a remegéstől. Tybee nek van igaza. Bár más tipusnál ,simán eltörte a segédvázat.
A GIVI is azt mutatja hogy kell alátámasztás , ad is vele .https://www.shox.hu/files/docs...
Bátran használd, ez a gyári felfüggesztése, illetve rögzítése, mi is így járunk vele
Sziasztok!

Dobozos kollégákhoz szólna a kérdésem. Annó a motort SR116M el vettem. Viszont rögzítése csak a képen látható módon volt megoldva. Így vajon használható dobozzal, vagy nem bírná el a súlyát? Nincs alátámasztás csak a gyári kapaszkodó helyére van csavarozva a platni tartó. Ha nem használható, milyen megoldást javasoltok?

Előre is köszönöm!
És , nagyon "égő" volt a dolog??
Most hogy benn voltam egy 70 éves szobatársammal beszélgettem. Szinte minden tekintetben rendkívül hasonló az érdeklődésünk és az életre való rálátásunk... Nos ő mesélt mivel a molban dolgozott és ő is megégett,....... Döbbenetes dolgokat tapasztalt, élt meg.Viszont teljesen felépült.
Ja , nem kicsit
Te megégtél?