Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam is így alakul kb ....

Tudok örülni mindennek és van akarat , csoda jóóó minden . Ezt nem szabad , csak így felfogni .

Valójában van baj bőven ...................................semmi nem úgy alakul ahogy kellene ..............
A kezeddel izületi gond lett, vagy a felületi sérülés ilyen erős? Vagy mindkettő...
Naa azért ez sem lóverseny. 66 kilóról indultam ami most 69.Sok váladék jön a tüdőmből, ami jó! Naponta 2-3 órát tudok naggyon pianóban tevékenykedni. Minden nap 1mm javulás, fekvés, ücsörgés és folyamatos rehab meló. Robogóval már mentem a telken, a nagyra csak felültem.
Te rendbe jöttél ???
Úgy érzem mindennap jobbbbbbbbbbbbbb a közérzetem ...................................de nem is , a kezeim sajnos mintha nem javulnának hetek óta .
Hogy vagy?
Hová lett -démonImola - ??????
Kedves Imola!
Nagyon Boldog Névnapot Imola nevű Fórumtársunknak !!!
Gratulálok hozzá !!!!!
Szia!

Lesznek rajta karcok....ez ilyen. Ha bőr lenne a tankon, az is kikoptatja.
Sziasztok,
Megvettem a mocit, nagyon szép élőben is, sajnos a tankon nincs karcvédő, emiatt van pár karc rajta, de mivel festő üzemben dolgozok, akár orvosolni is lehet majd a problémát
... ők is emberek, fokozatosan mind ráébred és már nem hajlandó (parancsra) megtagadni az én vagyok igazságát
Oldom a feszültséget , sokat segítettek Nekem !!!! a felépülésemben
Hahó !
Szia.
Van GPR Ghost vadiúj szett E-s,Db kill.
75e.Ha érdekel 70-3179083.
Udv Pali
Keresd Jelcsa-t , szokott neki lenni bontott. 70 3179083
Sziasztok! Érdeklődnék ,hogy valaki nem tud eladó sportdobot gsr 600 ra?
......várom a MotoGP-t , 14-kor lesz !!!
Henti ! Jelezte hogy SR 116 GIVI ..........
Erre a (rögös) útra léptünk, teremtünk. Az önellátást választottuk, lassan, ügyetlenül, sokszor ösztönösen de tesszük a dolgunkat együtt a gyermekekkel, földanya szolgálatában.
Én Érden
Előkeresem neked
Gsr-re vettem, Givi cucc. Én a tipusszámát már nemtom.
Tybee, Ze vágod ezeket
A termés a legfontosabb a Földön Mindenkinek .Utána jön a többi........................
Igazság gondolataidban. A borsó virágzásra, kukoricára (sajnos idén nem tudtam vetni ) burgonyára (balatini rózsa, hópehely, dezire ültettem) nagyon nagyon remek a friss áldás.... Illetve após őszibarackfáira és szőlőtőkéire (na az a legfontosabb.hogy Legyen booor) Cukkini és a többi fóliások is szépen növekednek.
Jó pihenést legények
Mai ténykedés. Dakaros matrica felhelyezve
Szép Napot !

Esik az eső de lássuk be szükség van rá a földeken .Májusi eső aranyar ér