Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó Estét Mindenkinek !
Tegnap este érkeztem meg az Albán Túráról . 2322 Km jött össze , sok motorosnak való utakkal . pl. : SH 20 oda-vissza ,+ itt útközben megálltunk finom sült halat enni .17 motor ...Probléma nem volt , eső sem ...Enni
sziasztok! ismertek valakit aki sérült motort javít/vásárol? sajnos elcsúsztam. a bukocső a lényeget megvédte..
Ausztria 1841 Km-rel letudva .Már elég régen voltam , szebb mint régen , jó volt újra ...
A GSR jól működött mint mindíg !!! 4,3 l / 100km fogyasztás hegyen - völgyön 15 + évesen , 74 077 km-nél elfogadható.
Szia Árpi bátyám !!!

Ausztria Marci szervezésében , szeptemberben Albánia Misivel ...
Te melyik csapattal ???
A masina bevált ?
Merre lesz a séta?
Nekem M.negró.
Ma felszereltettem az új hátsó gumit , csapágyakat ilyenkor megzsírzom mindíg .
Jövő héten Túra folytatódik...
A most kicserélt gyertyák a 2. sorozat . 24 000 Km-nél lett kicserélve a gyári , ebben van 48 000 Km , közben többször ellenőrizve a hézag .Semmi gond nem volt vele .Az LP akku még polcon pihen mivel a 2. akku -VARTA -még ellátja funkcióját .

Ennyi .....
72 000 Km .
Jó volt! 😃 Lehetne sűrűbben, meg máskor kicsit közelebb. 😄
Basszus....dolgoztam. Meg nem is néztem a topikot! ☹️
Mondjuk GSR-em sincs, de mentem volna...ha észreveszem és nincs meló. 😪

Szerintem ne csak jövőre, legyen hamarabb! Van még pár jó hét jó idő! 🙂
40 GSR egy helyen!
Jó volt, jövőre megismételjük!
Sziasztok!
Holnap GSR találkozó Balatonudvari.
9 órakor Érden a Tesco parkolóban a Shell kúton gyülnénk össze. 9.30- kor gurultunk a balcsira
új első féktárcsa 2010-esre valakit érdekel?
3 napos lengyel túra , Zakopane , Krakkó , stb 1300Km teljesítve.
Szia!
Normális áron? Mi a normális?
Az a zsákszűrő kb. annyiba kerül. Ez van, de nem kell még évente sem.... szóval.
Sziasztok, gsr600-hoz hol lehet normális áron benzinszűrőt (benzinpumpánál) vásárolni, vagy a 15 eFt az egy normális ár érte? Nagyon szépen köszönöm az infókat....
Ha valaki tudna nekem segíteni abban hogy kellene egy hűtő ventilátor normális áron nem tudom hogy a GSR750-é jó e bele mert nagyon sok az azonos alkatrész
Szia
Arra jutottam hogy gyorsan kaptam egy check engine-t egy F1 hibaüzenetel és egész életemben utáltam áramot keresni elvittem szerelőhöz
Mire jutottál, sikerült valamit megállapítani?
Ok köszi holnap ránézek
GSR 600/750 topikban vagy.

Biztosítékokat ellenőrizd, relét, zárd rövidre elindul-e úgy a venti.... ebből a sorból megállapítható, hogy hol lesz a hiba.
Sziasztok
Segítség kellene nekem olyan ügyben hogy van egy GSX-S 750 és felforr a viz benne lassú menetben, ventilátor nem kapcsol. Gombát már néztem,de nem az
Előre is köszönöm