Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

🙂 😉 OK !!!
Tybeebá mindenképp sort kerítünk rá!
Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!
El sem tudod képzelni hogy milyen öröm lenne számomra ha találkoznánk !!!!!!
Most jöttem haza MR vizsgálatról , jobban vagyok de a lábújjaim el vannak zsibbadva .....
1 hónapja kb voltam a barátokkal szlovák - lengyel 4napos túrán és volt velünk 1 szegedi srác CB 650 R-rel , gyönyörű a gép és 4,1 liter körül fogyasztott . Nekem a GSR 600 16+ éves , de szeretem !!!!!!!!
HY! Adv ment CB650F jött ! 😆Tybeebá 🤗 ,Hentivel terveztük a látogatást ,de sajna elmaradt! Majd jövőre,,,,,,,, 😉
Én meg csak használom..... 🙄 nem kell rajta semmit babrálni. Amennyi időm van, inkább megyek!
Ebben a szezonban még le sem mostam! 😁
Már szürkék a kék felnik.... 🙁
Szia !!!!!!!!
Jól esett volna + jóóóó is lenne ha találkoznánk személyesen !!!!!!!!!!!!
Az ügyvédeim nem álltak a helyzet magaslatán , hallgattam rájuk ,az igazságtól eltávolodott az ügy. Jelenleg is még folyik a dolog de most ügyvéd nélkül.......egyébként rendben minden .
A GSR tökéletes , le se merem írni hogy a múlt héten az első féket tettem rendbe , munkahenger szétszed , megpucol , lágy szilikon zsírral kezelve , új fékolaj , Bárdiba vettem fémfékcsövet , és most jön a lényeg hogy tettem új fékbetéteket - megvettem mikor a hátsót cseréltem közel 50ezernél km-nél a mostani ár töredékéért - pedig a gyáriból csak 1 mm kopott el !!!!!!!
Tybeeeeee! 🤗

Gratula! ;)
Én ma mentem -egyedül- egy tanknyit (azaz a sárga lámpa jelzésig) Ez most tele tanktól 147 km lett. 😁
Volt már 110 km is és 180 km is ugyaneddig. Mikor kivel megyek.... másképp esznek a lovak! 🙄
Ma csak kicsi időm volt, de sokszor megfordult a gondolataimban, hogy lemegyek feléd...hozzád! Majd csak egyszer.... 😉
Hahó !
Tegnap mentem 1 kellemes túrát.
78ezres olajcsere ma meg is történt.
Lecsiszolva lefestve kétlem. Dudvásért biztos szólnak.
Üdv!
2009-es 600-as motoromhoz keresek fékpedált. Javított hegesztettet nem fogadták el a mostani műszakin.Érdekes eddig jó volt....
Sziasztok 2006os gsr 600 hoz keresek alkatrészeket tud valaki segiteni? Elsősorban bal oldali lábtartó konzol kellene első lámpa
Egyik barimnak is ilyen van. 😏
Jó ez, csak nekem fura....

Enyém is játék... csak nem gyerekeknek! 😎
Enyém már nem alszik! 😃 Játék motorom van nekem!
Csőváz! 🤗

Nekem még alszik.
16-án helyeződik vissza a forgalomba.
HY! Holnap valaki valamerre ?? 😊
Hello, eladnám a GSR-t, 36-37e km, sérülésmentes, nem dohányzó, nagyon megkimélt.
2006 ezüst
Szia! Tegnap ott voltál cseszneki szutyuki talin ugye? Azért volt annyira ismerős a bucid. 🙂
...hazafelé Hentiékkel egy szegedi halászlé helyre tette a gyomrunkat !
...ennyi !!!!!!