Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok
Meglátom, mi lesz belőlle. Körbe kérdezek a motorozz.hu n is, kinek milyen cucca van, mit ajállanak. Márciusban a szlovák motorkiállitásra megyek, azt hallottam ócóbb mint a magyar, nagyobb és szinvonalasabb is, ott is körülnézek. Köszi még egyszer az imfót!
Idén jött ki az újabb változata, szerintem egy az egybe ugyanaz, csak kicsit "okosabb" még jobb felbontás, valamivel nagyobb pixel stb., ellenben az most 100 rugó körül mozog...
Egy valami fontos, alapból ezekhez adnak egy egyenes és egy ívelt tappancsot, kétoldalú ragasztóval és ennyi!
Én íbéjeztem a legtöbb cuccot hozzá, meg párat gyártattam.
Ebből csak egy tipus van, tehát annyi, h session, éy ezt csapják le a pultra elém??, vagy van valami egyébb betübetüszámszám jelzése is?
Ok, akkor jó munkát, jó étvágyat!
Pont ezért kérdeztem, nem akarok tíz darabb szart venni, mire megtalálom a tutit. A 70 még vállalható, bár lehet h utánna nézek ibéjjen is. Köszi a választ!
Hali!

GoPro Hero Session, egy bő éve 70-ért vettem Media Markt-ban. Azért is Session, mert oké, hogy olcsóbb, de praktikusabbnak is látom, mint a többi. Szimmetrikus lencse elhelyezés a felfogatáshoz képest, házában is bárhogyan rögzíthető, külön ház nélkül is 10m-ig vízálló stbstb.
Volt előtte más kamerám, de amilyen gyorsan megvettem, úgy el is adtam, nekem nagyon bevált és szinte mindenhová viszem magammal.
Áh,most melőzom,csak ránézek a fórumra ebéd közben.
Csörgess meg, ott a számom az adatlapon azt pofázunk egy kicsit
Jah.........ez igaz.
Cáá Zoli
1000 éve nem tyüttyögtünk
És ha évente max 2x 1 hetet mész nem többet olyan felesleges mint tehénre a gatya.
Pláne ha 1 fő megy csak.
Szia
Engem a kamera érdekelne...
Tipus, ár, illetve h hol sszerezted be?
Csak azért kérdezem, mert mint kiderült, a Givinek csak a V35-je megy a GSR-re. Namármost ebből a két doboz 120000 + a konzol, ami ugye úgy illik h Givi legyen, mert külömben nem megy rá az oldaldoboz, ez további 40000. Ma találtam egy illetőt aki ugyanezt tudja újba 88000+ 34000- ért. Ha Te jobbat tudsz, akkor arra rápróbálnék. Hát nem olcsó így se úgy se. Basszus két kiló a minőségi túradoboz szett. Más annyiér motort vesz.
Köszi szépen! :) ;)
Köszi szépen!

Sajnos közelebbi képeket most nem találok. Ez egy teljesen egyedi "Mount", úgy terveztem a hátsó ülés alá (az ülés fel-le vételét nem gátolja, nem tartja "ki") , és a hátsó lámpa felfogató csavarjához van rögzítve, plusz toldó hozzá.
Teljesen fix kötésekkel van rögzítve, egyszer azért, mert ez a biztos, a másik hogy nem akartam össze ragasztgatni.
Fasza lett, grat!
Király videó! Hátul hova rögzítetted a kamerát és melyik mounttal?
Sziasztok!

Egy kis csemege videóval búcsúztattam 2016-ot, remélem idén még több és még jobb felvételek készülnek!

http://youtu.be/cVhY8cldpso;t=42s
Köszi már beszéltem vele
Hol sikerült venned?
Szia!
Nem a dongoét vettem meg!
BÚÉK minden gsr ridernek!
Dongoét vetted meg?
Buék tőlem is mindenkinek!
HIBAKOD KIOLVASÁS !!!

http://pixeldoc.kicks-ass.net/...