Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát azt hiszem, hogy 12.000 volt a hátsó tartó + 34.000 a koffer.
és azt hiszem az oldalsó 76.000 körül volt kompletten.
Szeva Imre azt szeretném kérdezni,hogy mennyibe került koffer szett+ tartók?
Ja a súly, én vagyok a nehezebb az asszony még megsértődik.
Azért ha utána számolok 250 kg motor, 80+60 kg az asszony meg én, 20-20-20 kg koffer, 20 kg egyéb helyeken az összesen 470 kg nem csoda ha egy kicsit ring.
It megpakolva látható a "kicsinyem". Egyébként telepakolva sem szörnyű. Talán annyi ami a súly plussztól van. Kicsit olyan hajószerű ha minden meg van tömve.
Kappa dobozok vannak rajta, Kappa tartókonzolokkal. A képen még csak a hátsó koffer látható, de a nyáron ráraktam az oldalsókat is. Semmi külömbséget nem érzek ha fenn van v. ha nincs a koffer.
Egyébként már elküldtem a "153" miatt az e-mailt.
Jana az előbbi üzenet neked is szól !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szia GsxImre ! Nézd meg 153-as hozzászólást,ha érdekel,egy GSX-1400-as honlap.ha van kedved csatlakozz!!!!! Üdv Tuci
szia imre.azt szeretném kérdezni hogy milyen doboz van a paripán és hogy viselkedik ha tele van pakolva?
Szevasztok!
Most találtam meg ezt a topic-ot, pedig elég sokat lógok a neten, de ami késik nem múlik és megvan. Én 2003-ban vásároltam egy ilyen vasat, imádom. Azóta már 18.000 km-t mentem vele de csak tankolno kell és minden OK. Az előbbi kérdésre a m.o-i Louis áruit a Héjja motor forgalmazza (vagy gyöngyösön a csucsuék) http://www.hejjamotor.hu , tel: 368 5972 , e-mail: louis-hejjalukacs@louis-hejjalukacs.hu
HI és széles utat, meg mielőbbi tavaszt
Molnár Imre Antal Gyöngyös
Ez alá beraktak ám egy rendes kereket!
tetszik
igen
király, de 2003-as a géped?
már írtam köszi.szép a paripád
Szia Jana ! Olvasd el a 153-as hozzászólást,és ha van kedved csatlakozz
köszönöm.terveztem mára egy rövid gurulást aztán kinéztem reggel az ablakon
én meg gratulálnék, gyönyörű az a gép
K3?
sziasztok csatlakoznék.2szezon 25000km.gsx1400
Egész jó az az 1.4-es weblap....már az Én Gépem is fent van....:)zsír.....:):):)
Gyertek ti is...
gsx1400.profnet.hu/index.html alakul,csak lassan! küldjetek ti is infókat,képeket mocijaitokról,magatokról,a lapon található e-mail címre,akkor lesz mivel bővíteni.
O.K. srácok, én köszönöm a tanácsokat. Majd még rendesen körbejárom a dolgot.
Jelenleg mással kell foglalkoznom.

Most is az éreccségire készülök.
Hali!!!a hitelezéshez jó a nagyfater csak 65 évnél ne legyen idősebb.....20%-tól már nem kell kezes......a biztosítás szempontjából meg tényleg jobb az öreg:) meg ha nem tartozik pest vonzáskörzetébe....