Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nincs több elérhető szoba a Tiszavirág kempingben.
A gsx1400.hu oldalon találtok elérhetőséget a szomszédos Előre Vízisport Kft - nek.
Ha valakinek gondja, kérdése, baja van nyugodtan keressen.

Minden jót!Üdv!
Akkor nem beszéljük meg, és nem megyünk sehova!
A hétvégén FASZA idő lesz!
Nem szeretem azt a szót hogy megbeszéljük! Mindig a így kezdődött gyerekkoromban a verekedés a discokban! -"Gyere ki azt majd megbeszéljük!" hangos felkiáltásokkal , közben a por nép -"Búnyó lesz" , -"Búnyó lesz" -t skandálva utána eredt a beszédes kedvűeknek!
Szent?
Hmm, ezt majd megbeszéljük!
Remélem nem lesz rosszabb időnk mint 15.-én!

Aludtam rá egyet, nem könnyebb . De meg blehet csinálni
Arról nem tudok fotót prezentálni, de nem bonyolultabb. Abban az esetben vagy az ülésen, vagy a tankon ülsz, de egyensúlyozás szempontjából talán még könnyebb is
Ahhha! Én attól félnék hogy beleakadna egy nagyobb (itthon van egy pár) útdudorba a kanyarba ... de akkor nem. Első alkalommal én is belefogtam a bukócső készítésbe...belefogtam..., aztán ismét... és végül föladtam , lett belőle bukógomba. Igaz most már abból is második verzió van rajta...

Ezt a mutatványt meg tod csinálni úgy is hogy lábaddal is tepesztesz?
Szia István,
köszi, már megérte elmenni a tréningre.
Lehet hogy a fotózási szög miatt látszik veszélyesnek a bukócső. Amit a képen látsz, az a gyári.
Amikor a lábtartóról lekopik a csavar, a bukócsó még akkor sem ér le. Nekem az aszfalt néhányszor már visszahajtotta a lábtartól, de más egyéb nem érintkezett vele. Nem csak zárt pályán ( ott most voltam először fent életemben), de a Horvátországi, és boszniai szerpentineken is gond nélkül lehetett vele döntögetni. Gondolom a mérnökeik elég gondosan tesztelték fejlesztéskor
Hello!

Nem érnek le ezek a jároket szerű búkócsövek egy mélyebb döntéskor? Mert egy kicsit megfeletkezve a szerpentineken , és még hozzáadva egy kis útegyenletlenséget, púpot, elég közel kerülhet a flaszterhez... A banditoknál simán kiemeli a gépet a leérő búkócső. És hát a búkócső miatt bukni... Én ezért favorizáltam jobban a bukógombát.
Látszik a szép testtartásodból a training eredménye!

Üdv.
István
A héten lent voltam Kecskeméten a gokartpályán, gumicsere előtt eltüntettem azt a maradék fél centit a peremekről
Most már nem először esel bünbe , hogy ide is be -beirogatsz! Kozkáztatva ezzel a "Szent" mivoltodat!
Sziasztok!
Nagyon remélem, hogy a jövőhéten jó időnk lesz!
Hajrá 1.4esek!
Sziasztok!
Nem tudom ki hogy van vele, de én már fényeztetem a vasat a tókaji túrára!
A hétvégén szép ídőjárás lesz, így lehet kicsit melegíteni és gyakorlatot frissíteni!
Még egy program javaslat most vasárnapra (04.13.) itt Dunaújvárosban rendezik meg a quad bajnokságot a városszéli kroszpályán amit sajnos útánna megszüntetnek! A program egésznapos és nemzetközi így vagy 80 indulóra lehet számítani!
További szép napot!
OK! :Povázsai
A válasz......................................................
........................... IGAZ!
Nekem is hajlik, hajladozik a kezem!
Tudod, minden szentnek maga felé hajlik a keze!
Bocs hogy beleszólok, de ezt a témát egyszer már megszavaztuk!
Mindenkinek jöhet a barátja ismerőse, bármilyen motorja is van!
Szóval ez egy színes találkozó!
Ezért is olyan a plakát amilyen...
Üdv! Ezek szerint a Nagybandis barátom nem jöhet?! Ez nem komoly ugye? :Povázsai
Csak tudnám miért ez a "csúnya" "egycsöves" került fel a "plakátra"?! És ha már ez akkor miért van kifordítva a kép és ezért a bal oladalon a dob?!
(Zárójelben jegyzem meg, hogy tulajdonosok akiknek egycsöves van mind le akarjátok cserélni valami "szelidebbre", viszont akinek a "hagyományos" van, ezen kevésbé gondolkozik.)
Szeva Peti!

teleplakátolni!?

telrakjuk a világ legjobb motorjával!
mit akarnak még a tokajiak?

már nagyon várom a találkozást!

czegle
Sziasztok!
Elméletileg nem is kellene tele plakátolni Tokajt. Úgy beszéltük, hogy márkatalálkozó lesz, nem kizárva más motortulajdonosokat. De ennek a találkozónak nincs is olyan volumene, mit a szokványos motoros találkozóknak. Tehát nekünk szól..
Üdv Öblösök !
Ha az idő úgy engedi , én megyek. Remélem, még akkor is található kiadó szoba.

Pali
Valójában márkatalálkozó lesz, nem pedig az, amit "motoros találkozó" néven ismernek. A plakátot is módosítani kellene.