Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Túrázásról néhány gondolatom:
1 napra nem kell cucc, tanktáska megteszi, benne a liter bálványvizzel, csokival , meg 1millió dollárral.
Pár nap: ez általában a művészetek völgye szokott lenni. Itt a csomagok nagy része jagerMÁJSZTER, egy sátor sok személyre,és egy hálózsák, még ez is elfér valahogy.
Ha külföld, új utak, új országok, akkor mindig van olyan barátunk aki szeretne velünk jönni, de nincs még , vagy már vagy éppen motorja, így autóval, atókkal tart(anak) velünk. És monjuk el sem tudnám képzelni, hogy tudtuk volna bemotorzni az osztrák olasz szerpentineket a 270 fokos kanyarokkal, teljesen felmálházott motorral, úgy hogy még az 500-adik km -t is élvezzük, és ne a böröndön keljen fordulni. Aki azt állítja hogy tök ugyanúgy viselkedik a motor teljesen felpakolt, maximális terhelésnél, mint kopaszon, az nem tudja miről beszél...
Eddig szervezés kérdése volt autót biztosítani, köszönhetően az igazi barátoknak, a jó társaságnak. Annyira nem lett volna kelemes dolog Toscanaban város nézni 35 fokban DartVÉDER cuccban, kezedben a bukóval, és a térképpel....Mivel fogtam volna a fözött fagyit? Meg lehet csinálni, de azt már a TV-Shoppan reklámozott fogyokúrák hatásfokával vetekszik!

Ha lerobbanna fuvaros autó, akkor bemennék a helyi közértbe és vennék magamnak egy fürdőnadrágot, meg egy fogkefét, és egy hideg sört. A sört még párszor megismételném ...Ja meg egy vödör naptejet! ...és akkor végre elférne a mosdón a vásárolt fogkefe a barátnőm hiányzó piperéscuccától!
Na, ja jól mondod lábtartó konzol kell, csak hogy nem újabb kipufogót akarok rögzíteni hozzá, ááááááááááááááá, hanem az oldaldoboz tartó rögzítő konzolját!
Meg tudom oldani egy házi gyártású kis idommal is, de az igazi mégiscsak egy gyári lábtartó konzol lenne…

Úgy könnyű ám ha mindig van valaki aki viszi utánad a cuccot! Egyszer próbáld ki a dolgot úgy, hogy utassal mész és két személyre kell pakolnod a motoron! Ezt nem úgy hívják ám, hogy serpázás, hanem motoros túra két személlyel fuvaros autó nélkül! Én szoktam ilyent is!

Amúgy meg jóóó utat a Görög túrára! (Csak nehogy lerobbanjon a fuvaros autód!)
Nem "csak" a lábtartó konzola kell? A lábtartóra még nem tudod rögzíteni a kályhacsövet! Vagy félregondolom a dolgot? Nem egy duplacsöves rendszeren töröd a fejed?

Ja keverem a fogalmakat mindig ebből csinálok perpatvart! Én majd akkor veszek, ha már nem lesz senki aki utánam hozza , vagy elöttem vigye a csomagokat autóval. Gondolhatod , hogy le görögbe sem fogom cipelni a barátnőm 10-15 papucsát az extrákkal ellátott piperekészlettel egyetemben. Meg motorozni szeretnék, nem serpát játszani. Különben is ha másik nem látja hogy még több hely van a motoron az is képes lesz telehordani mindenféle "fontos" dologgal.

De tiszteletben tartom a döntésedet....A megjegyzés csak úgy kikivánkozott belőlem , hogy lendítsek egy kicsit a fórum amúgy igen csak pörgő kerekén!

Üdv
István
István
Bal hátsó lábtartót keresek 2 kipufogós GSX-hez. Aki tud ilyent az kérem szóljon!
Szeva Pistikém!
Mi van, már megint kevered a fogalmakat?! Ez nem platós GSX, hanem dobozos! Különbség!
Nálam sajna betelt a pohár nyereg és oldaltáska ügyben. Beázik, szétkqrja a fényezést, nem zárható, stb. stb. A dobozokat, ha akarom 1 perc alatt fel vagy leszedem, ha a tartót is le akarom szedni, az újabb húsz perc. Nekem ez nagyon megéri! Most hétvégén csak a hátsó 48 literes doboz volt fent. Strandolni mentünk a Fertő tóhoz. Hát mit mondjak kényelem a köbön (két sisak simán belefér), és még csak nem is ronda! Arról meg ne is beszéljünk, hogy egy 1400-es gép aztán igazán teherhordásra termett! Szóval túrázni csak dobozokkal. Szerintem…
Üdv Egynégyesek!
Egyetlen dolog nem tetszett benne. Akárhova állítottam a plexit, csapkodta a fejem a szél és bazi hangos légörvények tépáztak.A többi része 5-ös fölé. Mindig nakedjeim voltak, ott nincs ilyen. Valószínűleg a magasságom lehet a gond(189)
Kosz. Meg csak ismerkedunk, meg alig 700km-t mentunk egyutt :)
Ez a gép atom jó, a múltkor próbáltam. Gratulálok!
Újabb platós GSX1400! Láttam most valahol a neten Az IFÁ-ra való önrakodó gémet eladót ( igaz IFÁstól)! Nem veszel rá ? Akkor nem kéne kézzel emelgetned majd a raklapokat, mégutóbb sérvet kapsz!
HALI !
Jóóóóó pihenést és balesetmentes motorozást!
Szevasz Steve!

Örülök, hogy hasznos volt az infó és használd sokat az új szerzeményedet.
Én ma már telepakoltam a hasonló nagyságú dobozaimat, holnap megyünk egy kicsit a Balatonhoz Szántódra(sajna csak egy éjszaka ).
Imre
OK Tybee-kém akkor majd meglátjuk!
Addig is széles utat!
Ebben az évben nem voltam 1x sem túrázni. A GSR-rel alig mentem,helyben az Ádám YBR-ét használom munkába járni.Hátra tettem rá 1 gyári YAMAHA dobozt.Nagyon csipázom ezt a 125-ös gépet,így a GSR nálam a nyomaték motor .
A túrára nem igérek semmit,de az biztos.
Üdv Tybee!
Áááá csak néhány nélkülözhetetlen dolgot szeretném magammal vinni egy túrára, úgy mint hajszárító, turmixgép, grillsütő, TV, stb.
Amúgy köszönöm megvagyok! A kunmadarasi bulik eddig tényleg kimaradtak, de talán majd a következő összejön.
Te nem jössz augusztusban Dusnokra (2326. hozzászólás). Családias kis összeröffenés!
YikeSS is jön az új motorjával!
Szevasz STEVE !

Átálsz teherfuvarozónak ?

Mi újság feléd ?
Kunmadarasra nem jársz 2008-ban /Szolnok felé /
Szevasz Imre!
Nagyon hasznos volt az infód csomagtartó ügyben!
Juró dobozai ugyanis már nálam vannak!
128 liter színtiszta csomagtér! Most már nem kell otthon hagynom a TV-t ha megyek kicsit túrázni!
Megtisztelő ajánlat!
Élni fogok vele!
Majd jóól megszakérted/kipróbálod, ha érdekel.
Kösz.
Tervben van mindenféle hosszabb külföldi túra is és a GSR nem túl jó arra. Egyelőre még megvan az is melóba járni, aztán majd meglátjuk mit hoz a jövő.
Gratulálok!
Ez aztán túramotor a javából!
Szép nagy ugrás a GSR után!
A dobozaidat máris irigylem!
?
Ne csigázzzzzz!
Egy nap nekem is eleg. Foleghogy elotte hetvegen se leszek itthon. Ja es mar nem a GSR-el megyek a hosszabb utakra :)