Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.jofogas.hu/tolna/Suzuki_Gsxf_750_47428510.html
http://www.jofogas.hu/tolna/Suzuki_Gsxf_750_47428510.htm
szemezek ezzel,mit gondoltok???
Szia,

A facebook csoportban hamarabb kapsz segítséget: Suzuki GSXF - Magyarország
Sziasztok! Nem rég vásároltam egy 750 F-et, és szeretnék rá egy dobozt tartóval. Valaki esetleg nem tud egyet?
Szia! A villa meg van még, mennyiért adnád? Csak a teló érdekelne. Köszi a Választ!
Szépek a vasak , irigyellek ,sajnos nekem a köv pár hét munkával telik .Szét lesz verve az egész lakás, teljes felújítás belülről .
Talán ha vége lesz a rumlinak lesz idő egy kis örömmotorozásra ,addig meg kell elégednem a munkába járással
Ha nittelő szemmel csinálod akkor szelepfedél,vezérműtengelyek,gyújtás fedél amit le kell bontani,illetve ahhoz hogy a feszítőhöz hozzáférjél légszűrőt legalább ki kell venni,ha szeretsz kényelmesen dolgozni akkor a karburátort is.Ha egyben lévő láncot cserélnél ahhoz viszont blokkfelek szét,főtengelyt ki kell emelni lecsavarozott hajtórudakkal.szelephézagot mindenképp újra kell állítani
Sziasztok

A gsx 750-en vezérműlánc cseréhez mennyire kell megbontani a blokkot?
Ide is bebiggyesztem a friss, ropogós videómat:
http://youtu.be/oHUthwi6Ol0
Mai Balaton kerülő túra. Amin részt vett öt darab gsx az ország több pontjáról érkeztek.
A probléma fő forrása hogy egy kanyargós tömött körforgókkal teletűzdelt szakaszon erősködött ,voltak előttem is,ami ugyan kicsit szekált hogy ki kéne előzni de nem égett a ház,akkor meg minek ? ...én hülye frankón azt hittem jó indulatból tülköl mert valami lobog rajtam aminek nem kéne,emiatt félre álltam leltárazni később,mondjuk abban azért bízom teleszarta a gatyáját vagy minimum csengett a füle egy ideig,herélt ágyúcsővel odakongattam neki ablak alá miután elkapott a harci ideg és utólértem.Az meg hogy városba robogózol,hát respect,még kisebb, még annyira sem veszik figyelembe mint a nagyobb gépeket
Kilenc éve robogózom ,avval mindennapos ,hogy le akarnak tolni majd elviszik a tükröt stb ...
Mióta megvan a 750-s párszor bepróbálkoznak főleg városban mert nem elég neki a 60-s tempó ,de mikor kiérünk tudatosítani szoktam velük ,hogy nem egy súlycsoportban vagyunk , általában megértik Természetesen ha már kiteszi az indexet akkor felőlem nyugodtan mehet ,de azt nem nagyon szeretem ha tolja a seggemet .
Szia :-)
A minap játszadozott velem a mondeo kombi.
Volt egy gyenge próbálkozásom, hogy a kocsisorral együtt haladva közlekedjek, se gyorsabban, se lassabban... Bejött mellém a sávomba, húzogatta rám a kormányt. Egy mosoly és egy gázfröccs segítségével ott hagytam, de még most sem értem mi volt a baja.
Autózva soxor találkozom kergemarhákkal is, de eszembe sem jutna balesetveszélybe sodorni őket....
Hello. GSX 600 F gyári dob eladó !! Ára : 15,000 Ft
Az a gond hogy az ilyentől akarva akaratlan elborul nálam a kép,ha menni akar akkor 2 mozdulat,index és még csavarhatja is a kormányt...az meg hogy a szembejövőbe belecsapódik majdnem,engem aztán nem érdekel,nem én megyek a böribe vagy a kórházba....meg vannak őrülve teljesen lexikont írhatnék már milyen tipikus hibákkal találkozom meg már a múltban mik voltak a figyelmetlenség,bunkóság számláján.A deffenzív vezetésmód igen hasznos ahogy írtad előre látni és akkor lehet mivel számolni és reagálni a különböző helyzetekre.lehet hogy még nem rázódtam vissza egészen a régi kerékvágásba.Viszont a frontot leszámítva pazar időnk volt ma is
Minden nap ez megy. Nem tehetsz mást ellene, mint hogy veszettül figyelsz. Előre, hátra legalább 4-5 kocsival előrébb kell látni, mint az autósok. Lehet tudni, hogy melyik a tulok, már messziről. Hagyni kell elmenni, mert motorral csak nagyot lehet szívni.
már nem,éppen az "ütlek borulsz" állapotot próbálom lecsitítani a második söröm kíséretében... kúltúr berkekben amúgy intünk egymásnak helyiek meg átmotorozók tök jó meg minden,krúzolok lakotton mert megtehetem hogy betartom a szabályokat,főleg hogy nyílt háború van a környékünkön a traffi vs motorosok közt.gyakorlatilag bevágódik mellém egy zöld citrom,echte laza csávó vagyok forma (cipő,sort,póló,sisak) csajon se sok mögötte,na nem mondom csinos látvány volt utóbbi de engem jobban izgatott hogy index nélkül körforgó előtt ráelőz egy konténeresre,amin én már előzőleg láttam hogy kissé furcsán mozog a géppel,no stressz nem volt semmi izgalmas eset.szűk 3 perc után ugyanott találkozunk (madaras boltocska) szokásos pacsi meg minden,mondom a tagnak jó bátor vagy,te se kaptál még csikket vagy darazsat a gatyeszba,meg aztán a flaszteron igen hamar párolog a bőr ha a sajátunk kopik...csak vigyorogtak..ha repülnek egy csattnál még rosszabb a szitu..legyek rinyáló puhapöcs,de már tapasztaltam ezt azt,és figyelek olyanra is ami másnak eszébe se juthat.Gyalogos is beugrott elém aztán szerintem leesett a tantusz hogy kamionnal a seggembe biztos hogy nem állok meg 10méteren hiába cammogok.Nosza,kerültem egy csendesebb részen kiszellőztettem a sisakot,hazamenet még kvázi gyorsan is hajtok a megengedetthez képest,puttonyos paraszt idióta állatkert,telefonálva nyomja mögöttem a dudát,vettem egy 20as pakk budi papírt is ami tyúk helyén volt felspanizva,azt hittem az engedett el,hátranyúlva minden pacek,továbbra sem értem mit akar..mint utóbb kiderült ő siet (70es táblánál 90felett én,és még tolja a seggem,nemhogy kielőzne) én reagálom túl vagy az ilyen kapásból ki kéne ütni a kormány mögül ?
De nagy a csönd! Mindenki gurul? :D
Hangulatjelentés Budapestről:
http://youtu.be/FVB5Dsix5p4
:D
van rá 2,5 hónap ha adíg meglesznek
a zzr 1200 teljesen más alternatíva :) és nagyon szép!

a cbf inkább olyan kényelmes unalmas mindenes...
nagyon kényelmesek! Túrára hangolt cbr 1000 rr blokk jól is mozgatja
De mindenképpen próbálj döntés elött
ezzel szemezgetek csak még nincs annyi zsé kb +2 honap
http://ww3.autoscout24.de/classified/279928904?asrc=st|as
vagy ez otthon van
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_1000-10182396
én biztos a cbf 1000 ret venném inkább... bár ha idomosokat nézegetsz az xx-et is megnézhetnéd.. Abból is van karbis is..első generáció 96-98 közt...

Gyakorlatilag elpusztithatatlan..
sajna 560km