Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Tanácsért fordulok most ide! Van egy szép R-6 os Yamahám, de megválok tőle(amit tudok ajánlani mindenkinek), egy K4 -es GSX-R 1000-est néztem ki! Mi a véleményetek? Akinek netalántán pont van egy K4 -es 1000-es az írjon róla egy pár sort, kíváncsi vagyok mekkora ugrás lesz egy R-6-os után és milyen új élményekkel gazdagodom! Szerintem gyönyörű motor, de vajon jó is? szerintem IGEN!
Sziasztok GSXR 1000 K 5 6 ra utángyártott első sárvédő és tankborítás extra alacsony áron eladó. A kető együtt 10.000 FT. Érd: 06-20-9-320-260
Érdekelne, hogy a K1-es Gixxereknél is kipufogó cserénél csak azt az egy vezetéket kell kihúzni a vezérlőből? Mert neten még valami olyat is olvastam, hogy másik két vezetéket is össze kell kötni a servo motornál, hogy ne dobja ki a hiba üzenetet? Tud valaki ebben tanácsot adni? Képes leírásnak is örülnék!
email: futurit@freemail.hu
HLP!
Sziasztok!
Van valameikőtöknek Yoshimura ovál dob(RS3) a motorján?
A kivezető csőnek kellene a mérete,magasság a szélessége!
Vagy a 19. oldalon, a 468.-ban, még részletesebben.
Megvan még, hitelezhető, de siess, mert épp 1 vevő készül lecsapnirá Szhelyen, ha eladta 1 csajnak,
a GS 500-át. Szhelyen van, a Suzuki m.kereskedésbe, Kovinál, aki meg tudja mondani a hitel feltételeket. 0620 5550010. A Hornetet a: Forum, Motorok, Hornet 600, 17.old. 397-es topicban megtekinthető. Asszem.
Szia!

A Barátnőd Hornetje megvan még?
Ha igen akkor hitelezhető?

Köszi, Miki
k1-k2-höz gyári titanium dob érdekell valakit?
ELADÓ: ez a SPOOL márkájú, ÚJ!, L-es, vizhatlan, polyester, kivehető bélésű,
protektoros dzseki: 30eft-ért. Tel: 0620 3244234
Eedeti ár: 24eft, plusz az egyediség jegyében, YOSHI-SUZUKI díszítéssel.
Tök egyedi kivitel, kék-fehér GSXR 1000 tulajoknak, pláne ha még Yoshimurájuk is van.
Én a gumikat is, meg az ülést is, meg a plekszit is le krómoztattam volna!
uraim köszönöm a segitséget mindenkinek.
Csak 1 et tudok kivánni mindenkinek.
baleset mentes gurit.
"nyél gáz"
Köszi a segitséget
Hy mindenkinek! Ugye a Ghostridert mindenki ismeri, itt egy kép a gixxeréről, ajánlom figyelmetekbe
az első féknyerget. Több videot meg képet a http://www.ghostrider-germany.... oldalon találtok. (Megéri megnézni)
A sárga gixxer meg szerintem nagyon állat.
Hallo! Kb. 1.5 éve nálam volt néhány napig egy K2-es ezres. Valami hihetetlen, mire képesek ezek a gépek mindenféle erőlködés nélkül (is)..!!
Azóta sem tudom, hogyan éltem túl, leginkább csak az eszeveszett szívó-hörgésre és az üvöltő kipu hangjára emlékszem..
Ha meglátok egy ilyen gépet, eszembe jut a pajti, aki kölcsönadta a gépet: Öreg, készülj a kilövésre...! (wheheheh..!)
Szia! Úgy tudom, hogy Nyíregyházán a Carmo-Suzukinál még van két darab nulla kilométeres példány, ráadasul az egyik a full fekete, limitált szériás.
Igen.
De ismerek olyat aki simson után ült fel rá, és túlélte.
De olyat is, aki 250/1-es után ült fel egy 600-asra, és 5m-en bellül eltaknyolt.
]pep[Sziasztok.segitség kellene nekem. kb:7 éve nem motorozok.ujra szeretném kezdeni.az 1000 gsxr nagy lessz igy elsöre??? régen 400vfr em volt "1nagyon csunya baleset" most szeretnék ujbol szabad lenni.
Igen! Tényleg állíttatsd be, a 224-es topicban látható eredményt fogod kapni kb,
és legalább nem csak levegővel fog menni a motorod.
ezt azért mindenképp olvasd el : http://www.sportmotor.hu/motoros_hirek/kipufogo/?ai=1535
leí rja miért is kell hozzáállítani a befecskendezést.
az enyémen is nyitott dob van és K&N légszűrő, és hiányzik neki a beállítás.(majd tavasszal elviszem)
Egy jól bejáratott motor. megkímélt állapotban : www.hidimiki.hu
Üdv mindenkinek!

Sikerült kb. 3 órás munkával leszedni a gyári dobot, kikitöttem amit ki kellett. Szép lassan csinálgattam, a magam kis tempójában. Az egész azért nem egyszerű, kell hozzá bőven türelem. Szombaton meg fel is raktam az új dobot, ami egy raptor dob, szerintem nagyon szép lett, a hangja meg valami állat. Ha már lúd, legyen kövér alapon bekerült egy K&N légszűrő is. Szombaton fordultam vele egy picit, a hang az valami hihetetlen. Rakok fel pár képet, talán más is kedvet kap egy ilyen jellegű dobhoz.
hali gixeresek az eggyik cimborám keres K-4 ezredes gixxxerrrt lehetöleg2005v2006-os forgalombahelyezéssel aki tud valamit dobjon egy mailt. előre is köszi.
Tegnap kezdodott a New Yorki Motor Show par kep akit erdekel.
Nemnagyon mértem, de érzésre nem sokat, csak a ringen nyakalt.
Amúgy mostmár semennyit, csúnyább mint a tied, elütött 1 nő kocsival szeptemberben.