Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hétvégén megyünk balcsira motorozni. majd akkor probálgatom...neked mid van?
nem. jászság 95 km
tényleg örülnék ha kiprobálná vki aki tudja mit tud! te pesti vagy?
ez tökélletes
igen,kb fél percig megy aztán leáll, majd utána ha még mindig dugo akkor pár perc mulva ismét bekapcsol...nem hiszem hogy a megszokotnál jobban melegeden
rohadna meg aki tette. Jók azok is volt nekem is meg most is rakosgatok egyet össze. Ma voltam épp pesten azzal a sráccal akinek volt ilyen mint a tiéd, nála többet ment 1 keréken mint 2 ön
az normális sztem, de a venti vissza tudja hüteni nem?
igen pesti, ugyen ezem volt csak 600-as ba de ellopták tavaly...
menet közben nem melegszik kb 75 fokon tartja,de városban dugoban felmegy 100-ig akkor bekapcsol a venti és hüti...
sztem te vagy csak parás, aztán óvatosan, Pesti vagy?
kiturja avizet, vagy forralja
nem akarom kinozni csak kiváncsi lennék hogy én vagyok a parás vagy a moci nem ok
igen ma mondta a szervizes hogy ráférne egy szinkron..de nincs semmi komoly...! ha esetleg hengerfejes lenne akkor annak mik a jelei?
akkor ok. Ha rendszeresen akarsz kerekezgetni és durván rakod le az elejét elöfordulhat hogy majd repedezik a hegesztés a nyaknál, föleg ha mar kapott az élettöl.
Ha esetleg habog egy kicsit össze vissza akkor ráfér egy injektor szinkron, meg ha érzed h nem egyenletes, de ha nincs feltünö jele amit észre vennél mindenképp akor jó az
Müanyag! akitöl vettem ö ezzel foglalkozik+fényzö is...a motor csuszva volt de semmi komoly...legalább is remélem,atnéztük de semmit vészeset nem láttunk rajta..ghost rider feeling
köszi..majd probálkozom...ha esetleg vmi baja lenne, milyen jelei lennének?
miért festett a váz?
3 dikban is fel kell állnia de lehet ahoz mar bele kell csipni a kuplungba,
próbáld lightosan, meghuzatod 6 e ig pillanatra visszaengeded és mar rantod is a gázt erre a 750 is feljön, csak igy ovatosabban ki tudod tapasztalni mit akar, Mióta összeraktam azóta nekem se ugy jön fel mint idom nélkül, óvja az ember jobban
a mocit..k1 1000
mit?
ok,,,holnap kiprobálom...
januárban
akkor vmi baj lehet...legalább is én várnék még tőle...lehet hogy vmi nem ok rajta? olajat nem eszi, 7 litert fogyaszt..örülnék ha vki kiprobálná akinek esetleg ilyen van
Most vetted?