Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nézem te is Móri vagy egyébként drágán vettem a mostani esszemmel de nem bántam meg rendbetettem és nagyon jó gép lett. Mit tudsz róla?
Ez egy 90" es gép én full burkolattal vettem mint utóbb kiderült svájci volt de kiszedtem belőle a folytásokat egyébként mórról vettem 6 éve volt 30.-án
Szia! A képeid között az az 1100 es sárga GSX-R amin nincs alsóidom az nem '90-es papíron? Ha igen lehet hogy ismerem az előéletét!
úgy látom vagyunk igy egy páran.
haha, azt hittem venni akarsz, de látom, hogy eladni.
én is sajnos.
így storno.
üdv!
beszélhetünk róla...
Budapesten vagy hétvégeken Kecskeméten megtekinthető.
használtautón megtalálod az elérhetőségemet!
üdv.a tömeges jelentkezésre való tekintettel,mondjuk 470-ért?
anyagi okokból sürgősen eladó a motorom. akit érdekel jelezze!
egyben szeretném eladni az összest.
Ricsinek
üdv.94-es1100w 1év müszakival,törzskönyvvel,tulajdonostól.potom 5 kiloért eladó.
gsxr 1100 92" blokk eladó+ banán olajhűtő, elektronika,trafók,légszűrőház, biztosítéktábla, vezetékköteg, stb érdeklődni: Luxvor@freemail.hu vagy a 06304665771-es tl számon.
GSXR talit és gurulást szervezünk, mindenkit szeretettel várunk ápr. 11-én, részletek www.motorozz.hu turák közt "GSXR gurulás" cimen! Nézzétek meg! üdv: Murdoc
Azért nem akarják megvenni mert nem fordul vele rendesen a gép. a 120-assal jobb kanyarodni.
köszi a választ. akkor ezért nem akarja senki megvenni. túl régi motorra való.
90"-es évjáratúra
sziasztok. ez vélelenül nem régi gsxr-re való elsőgumi?
Sziasztok!

Keresek '90 évjárathoz első féktárcsát. Olyat, amin van még hús is.

köszi
üdv.van egy 94-es1100w,1év müszakival,idényre felkészitve fix 5 kiloért.30 4679162
ühüm
nah most akkor te a kmisu tesója vagy?
így nézett ki a bratyómé
én street fighterként vettem de felöltöztettem nagynehezen.ducatti hátulját kapott annyi a különbség
uh
sztem neem ismernéd meg mert ez most ujitgatom
de mindjárt keresek,pesti volt a motor de én már orosházáról vettem
és most kecskeméten van
Ja és a gixeredről küldenél nekem egy képet, mert az enyém is 89-es volt 87-es hűtőjével(bár lehet sokra ráfaragták, de örülnék ha esetleg rátalánék az utánam lévő x-edik gazdijára!)