Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Radiátorcsöveket sem volt idő beolvasztani, meg újraformázni.....
Általában a véletlenül, vagy a tévedésből sikerült dolgok is lehetnek jók nem?
tudod hogy szeretlek de ezt ne mond el senkinek mert a mi szerelmünk a tiszta,a többi meg mocskosul szeretik egy picikét előréb léptem a kurens haccáztól 750 K4-re de ezzel még nem taknyoltam akkorát mint a sárga méreggel bár ami késik az a magyar vasut
Szia!

Ezt most nem értem : Az ideális sportos csupasz háromhengeres, az új kisköbcentis egyhengeres?
Mondjuk mást sem értek......
Igen írj nekem te álllllat, de durván ám!
Szia paksimogyibogyim!
Neked az életem egy nyitott könyv!
Már értelmesebbek megállapították, hogy lehet látens homoszekszuális vagyok, de a látenst kikértem magamnak szinte azonnal!
Neked megy még a motor? Vagy mást ka(á)rt cibálsz bőszen...
az oroszok,na azok tudnak mindent
Ah azok mindent jobban tudnak.
Van ott is technika...
dugjon bele százas szeget fejjel befele
Hulye japok.Angolkák az igaziak.
Nem biztos, de akkor van egy szimering cseréje 30e-ért...
Kosz a tippet.
te.......el ne áruld az asszonynak
Akkor csak add az árát nekem.
ez már ÁÁÁmerikás,erősitett és birja ;)
No..............akkor vegyé mégegy komplett új kuplungot.
ez a Déjtona ugy jött létre,hogy Béla a kinaji gyárba altában rá esett a darabolóra és a henger sablonból le vágott egy hengert,zsolti ezt meglátva a fejéhez kapott,de mivel előző este elittak minden pénzt javitásra nem maradt,ugy gondolták össze rakják 3 hengerrel,hátha lesznek olyan bolondok akik nem veszik észre.........lám belédtaláltak
"A német Motorrad egyszer olvasói véleménykutatást végzett, mert tudni akarták, van-e igény a kisköbcentis, sportos egyhengeresekre. Az egyik válasz csak simán így szólt: „Az ideális motor három hengeres, 675 köbcentis és csupasz. Nem is értem, miért kell más kérdéssel foglalkozni.”

+- 1 henger
Nála is fog?
Elküldve
0,2mm
Nekünk ez bevált.
02-03mm el legyen vastagabb mär tükörre polirozott ällapotban.
2 mm-el lett vastagabb, vagy 0,2mm-el? Csinaltattam egy masik palcat de egyenlore ugyanugy szivarog :(
Ja wohl mein Herr.
Használod még a régi e-mail címedet? Mert ha igen, írnék ott pár sort neked.