Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,a keket..........vagy a pirosat.........na jo kek..........tudod mit........hozd a macskat.......aaaaaaaaaaa.
vágd el a sárga vezetéket
Ha nekem szoltal javaslom reggel hivd fel a csunderlik csabat proptech es vele beszeld meg suzuki elektronikaban szerintem o a legjobbak kozt van. S nem rabol ki ekozben
arrat tudnal mondani ? nagyabol.. mire szamithatok ?\komplic a dolog ?
Szia

Proptech esztergom..
sziasztok ,van egy 600 K4 Suzuki-m es levan tiltva , ki tud ajanlani valakit akki eben segiteni tudna?
Szerintem belefer a 70be
de ha nem allom a felette reszt
Nem veszes, en 70ert vettem a part kiszallitva. Eddig bevalt.
Az S20 drága nem?
ne higyj az oszinak
nézd meg a bridgestone s20at és a sportsmartot is
Nincs baj a riszával, ha akkor történik, amikor én szeretném! :-D No de eléggé húzok a Michelin Pilot Power 2CT felé / eddig is szemeztem vele /!
:-D
az a risza meg kell
Meg a 211 esőben...hááát...meg kell szokni, mert elég játszós...
ahogy Oszibá is mondja michelin pilót power,én a 2ct-ből már a második garniturát veszem,első-hátsó 70-ezer volt felrakással,centirral........de a gp211 sem rosz,szinte azonnal tapad,de ha kopik akkor csuszkál is
Elvárás: hamar melegedjen, azt sem bánom, ha esőben is tapad! :-) És persze az nem baj, ha kopik, hisz azért van! :-D
Michelin Pilot Power, Pirelli Angel ezekkel biztos jól jársz.
Inkabb az elvarasok kellenek.
Es olyan nincs hogy nem kopik de tapad.
Üdv.! Egy kis segítséget szeretnék kérni: gumivásárlás előtt állok, de egyenlőre nem tudok dönteni... K4-es 600-om van, és utcai használatra szeretném a gumikat! Kinek, melyik márákval/típussal van jó tapasztalata? Mielőtt érkezne a kérdés, hogy mégis mennyit pénzt tudok rá szánni: kb. 70ezret... / ebből csak kijön valami :-) /

Előre is köszönöm! :-)

P.Gy.
Majd jól kipróbálom azt is!

Már készen van. Lengéscsillapító csere volt vissza a gyári felújítottra.
Nem is akarok. Így olyan mintha mindig be lennék baszva!

Akkor most a németeknél rosszalkodol?
de legalább 4 hengeres volt
Mondhatnam hogy hasonlitott egy massziv gombas fertozesre de az mar durva lenne.
az rege volt a csoda sárgáról
na most ruglak monitoron keresztül gyomorszájon
Rusnya sarga izeje volt.
Fasza!
Neked nem volt k6 600? vagy azzal mivan?