Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak nehogy összeakadjon egy jószándékú motorosrendőrrel Mert az ha beküldi kpm re és kiderül hogy nem annyi akkor egy darabig nem kell ráülni plusz sárgán befizeted a jogsi árát...vagy a kétszeresét
Az A korlátlan jogsi letétele a legegyszerűbb módja a dolognak. Ha nem vagy 21 akkor meg légy türelmes.
legfőképpen sehogy :D

bár épp hirdetnek egy sárga k4-k5 öt vmi 1.2 M ért vagy mennyiért. sok sikert
Jaj igen, de hát az most ócccsóóóó
Benzint azért illik bele venni.
Veszel egyet, ráülsz és mész vele
hali, érdeklődni szeretnék hogy lehet megoldani hogy a2 jogsival tudjak vezetni ilyen motort ?:D
1299 dollár és mehet a tetris vagy a snake a pirosnál
Hali!

Engem érdekelne a hátsó sárvédő.
Sérülés mentes? Ha úgy van szállítást meg tudod oldani?
Vadi új Suzuki Factory team ing eladó :
http://www.kepesmotor.hu/ruha_...
Eladó pár megmaradt motyó...
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Ok koszonom
Köszi, igazából azért is került bele a superbike-ba a teszt meg az R17 re is mert itt dolgozok

Megmondom őszintén saját tapasztalatom nincs az első szériával, sőt tőlünk senki nem is ment vele. Tudomásom szerint nincs már gyártásban, mi se tudunk még rendelni se belőle, és ha maga a Dunlopnál nem elérhető akkor nincs is már

Én a második generációról csakis jókat tudok elmondani. A cikkes kép egy első pályanapos kép.....többi pálya napon 3x annyit kapott szerencsétlen szét lett tépve utcán is ütöttem vertem 5500 van benne és még elmegy 7.000 max. Eleje annyira hegyes ténleg hogy addig döntöd amíg nem szégyeled, csak a hátulja szab neki határt. Haver SM ezik hátul michelin létrás sclikkel ment elől a sportsmarttal elég durván. meg se mozdult az eleje. hibátlan kis utcai gumi

nekem is tetszett, jövőre azért lesz más márka mert többet pályázok majd és inkább pálya gumi kell
Szia
Gratulalok Norbi
Kerdeznek valamit tobb baratom hasznalta az elso szeriat is es a masodikat is a sportsmartbol de mindenki azt mondta jobb az elso szeria. En csak az elsovel mentem es elegedett voltam ahhoz kepest hogy utcai gumi. Elso kerdes: van e tapasztalat nektek a ket szeria kozti kulonbsegekrol? Masodik: lehet-e még venni elso szeriasat?

Udv
Kép a cikkrő, azt se tudom mit beszélek... és még a képet se akarja küldeni
Itt a cikk a képről
Hopsz, kinek a kis gixxierje feszítaz R17 oldalán?
http://www.r17.hu/blog/a-megfe...

Persze, hogy az enyimééé ne és persze a Novemberi SuperBike-ban is megtaláljátok egy rövidebb cikk mellett
Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem hozzátok gumi ügyben..;)
Tavasszal műszakis lesz a gép (K5 600), amin Slick gumi van...:/ Gondolom nem nagyon fogok olyan helyet találni ahol így is leműszakiztatják!? Úgyhogy valószínűleg kell vennem majd gumit és ezt néztem ki elsőre...http://www.r17.hu/761-120/70r1... Most elég jó áron is van..;) Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Köszi a választ előre is! Üdv mindenkinek :D
Érdekel esetleg valakit egy gyári s.mentes nissin fékkar?
Üdv!

Eladó lenne néhány megmaradt GSX-R alkatrészem:

- 600/750 K4-K5 kormányok, súlyokkal
- 600/750 K4-K5 hátsó ülés
- 600/750 K8-K9 jobb kormány, kapcsolóval
- 600/750 K8-K9 fejidom bal oldala, fehér színben
- 600/750 K6-K7 bal oldalidom
- 600/750 L-L1 bal oldalidom
- 600/750 K6-K7 lámpa
- 600/750 K8-K9 farokidom közepe
- 600 K8-K9 generátor

GSX-R 1000 és 750 alkatrészek is vannak még, érdeklődni állapotról, árakról a bal.lac.93@gmail.com címen lehet.

Üdv!
Laci
ja,K4-5
meg maradt lomok,
plexi 7000
hátsó sárvédő 10000
rendszám tartó világitással 8000
karok 8000
Sziasztok!

Nagy segítségemre lenne, ha valaki tudna eladásra ajánlani:
- YOSHIMURA TRS kipufogót, rendszerrel! (GSX-R 750 K4 modellre kellene. De ugye a 600-as típusé is megfelel 04-05 évjáratokban. Azért is írtam ebbe a fórumrészbe is )
Használt darab elsősorban. Gyári leömlőre felcsavarozható dob is érdekel.
Amennyiben van ilyen, itt jelezzetek:
sradpower@gmail.com

Üdv!
Ok! a Pumpával kapcsolatban írd meg privátban mit gondoltál, és hogy melyik fajta. Az idomot azért akarom lecserélni mert a faridom a gyári üléses típus, és a lámpa, irányjelző helye ki van vágva, a fejidom is ugyan ez. Azokra a lyukakra nincs szükségem és lusta vagyok beüvegszálazni.
Csatoltam képet, az ezredes árába számoltam be,( + erigy nyergeket, + FI tunert is ) de nagyobbat szeretnék...