Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kössz srácok :)
A fékcsövet meg fent a karokat is cserélte, lent nem láttam difit. Azt mondta, h jobban adagolható...
Felírtam. Piszok drága itt minden, a posta se nagyon játszik, úgyhogy amit otthon meg lehet venni és befér a kofferba, az átrepül ide :)
(ja, amúgy Ciprus. Baloldali közlekedés, nagyon vicces, de megszokható. Az utak viszont mintha az Alpokban járnék, komolyan! Át kell gyertek. Gopro vidik hamarosan ;) )
Gratula, nekem is ilyen volt, imadtam! A fekszett mit takar? Ugy nezem a nyergek gyariak, van egy fem fekcso, de pl a munkahengert nem latom. Bar nekem a fem fekkcso plusz ebc betet kombo bevalt rajta.
Sok balesetmentes kilométert!
ez a vas egy álom :)
Az sv1000 után meg főleg :D
az előző gazdája elég fanatikus volt, úgyhogy egy teljes nyitott rendszer van rajta, k&n, pc padon belőve. Vmi elég jónevű fékszett is van rajta meg semislick. Igazából gőzöm sincs, mert jó áron adta és miért ne alapon belevágtam :) . Amúgy totál fölösleges számomra egy ilyen szörny.
Ha nulla rutinnal felültem az ezres v2-re, ez is menni fog. Hál istennek errefelé ritkább a forgalom és a hegyi utak is faszák, tapadósak, lehet tanulgatni. Perpill 15C van, nappal meg 20-22C. Ettől függetlenül sokáig magázódom még ezzel az állattal.
Félelmetesen gyorsul, ennyi év kihagyás után :D
Üdv!
Eladó az alábbi deklivédő szett:
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Gsxr k4 k5 600/750 idomszett eladó !
Helló! Nekem van egy zsír új tankvédőm. Csörögj rám, ha érdekel. 06204592390 Zotya
Helló Gsxr K4-hez keresnék kipufogó rendszert !!
Ez a felhasználó nem sokáig volt felhasználó.
Sziasztok! GSX-R 600 K3-as utcai idomszettet keresek, tudtok valami céget esetleg?
oldalidomok a képen látható állapotban eladók.3e ft/db. Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok!
Lenne pár alkatrészem Gsxr 600 k6 hoz!
gyári kipufogórendszer
ÁC pumpa
visszapillantó tükör
komplett faridom (segédvázzal együtt)
hátsó teleszkóp minden tartozéka
hátsó tokico fékmunkahengerek
első tokico fékmunkahengerek
váltó + lábtartók
első féktárcsa
hátsó sárvédő
blokk ( de: szelepfedél törött)
Ha valakit érdekel, képeket is tudok küldeni!
Főleg, hogy a közlekedési hatóság nyilvántartásában szerepel a jármű teljes előélete.........
Sajnos nem úgy van az, hogy csak átírunk egy számot. Hiába az ismerősöd ismerősének az anyukája, a Piroska néni, az okmányirodában, aki már ismert óvodás korodban is.
Üdv!
Nincs valakinek véletlenül eladó pályaidom szett gixxer k2re?
Van minden sérülésmentes
Háso felnim az nincs! :/
Tel:06204544145
Helló!
Két tükör érdekelne!
Esetleg féktárcsák.
Első sárvédő???? Lehet sérült is.
Hátsó felni?
Hello!
Komplett motor: injektor
gyári kipufogórendszer
ÁC pumpa
visszapillantó tükör
komplett faridom (segédvázzal együtt)
hátsó teleszkóp minden tartozéka
jobbos kormány
gyújtáskapcsoló
hátsó tokico fékmunkahengerek
első tokico fékmunkahengerek
váltó + lábtartók
első féktárcsa
hátsó sárvédő
Ha valakit érdekel, képeket is tudok küldeni!
Uraim és Hölgyeim, kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok nektek, és családotoknak. Pacsim.
Mik vannak?
Az évjárat lemaradt: 2006
Sziasztok! Megmaradt gsxr600 alkatrészeim vannak. Ha valakit érdekel valami ìrjon! :)
Ezt viszont nem tudom... olyanokra tudok példát hogy sportdobba vagy ablaksötétitésbe ha belekötnek igazoltatáskor ott nem nagyon foglalkoznak az "így vettem" szöveggel.Egyik ismerősöm ismerőse utólag turbósította az Mtz jét majd műszakin ezt szóvá is tették hogy ez átalakítás plusz teljesítmény növelés erröl kellene valami papír... Egy István királyos műbizonylat szerencsére pont megfelelt
Azért ezt jogilag lehet tàmadni. 25 kw-os motort vett nem köteles beméretni, hogy annyi e. Az előző tulajt viszont elő lehet venni. Egy jó ügyvéd megoldja sztem...