Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Van egy 600 k5-öm és érdeklődőm, tudnátok-e segíteni műszerfalon hogy kel az órát beállítani. Előre is köszi.
1000-est vegyel,kinovod hamar.
Köszi
A fesz. szabályzó amúgy nagyon jó gépek.
Sziasztok !
Szeretnék venni egy k6 600 as gixert. Ennél a tipusnál csak a fékek a gyengepontok vagy vannak még más olyan dolgok os amire oda kell figyelni. A válaszokat előre is köszönöm
Nálam 80-85°C volt hideg időben, városban fölment 100-ra is, de a ventilátor még nem kapcsolt (talán 104-5-nél indul).
Köszönöm a gyors válaszokat.
Az a jó, nekem is hideg időben ennyi szokott lenni.
70-72 Fokos szokott lenni hidegben a legtöbb, nem kell aggódnod.
Sziasztok. Srácok a kérdésem az lenne , hogy a ti motorjaitok vízhőmérséklete mennyi szokott lenni ilyen hűvösebb időben? Kb 10-15 fokban mert az enyém visszahűl ilyen 70 fok környékére menet közben. A termosztátot kivettem megmértem jól működik, nem is ereszt át. Alapjáraton szépen felmegy mondjuk 80-90 fokig álló helyzetben, s mikor elindulok lassan de biztosan lejjebb megy.
Írtam privátot
Sziasztok!

Hátsó féknyerget keresnék 2002 gsxr 600hoz. Történt ugyanis, hogy a fékbetéteket tartó 2db henger alakú kis pecekből az egyik be volt rohadva és bele is tört.
Ha már szét volt szedve akkor valószínűleg javítva volt, nem hobbiból szedték szét gondolom.
Volt olyan 600-as amiben kemény 3000Km alatt meghalt a léptetőmotor, de a többségben ilyen 20000Km körül persze amikor már nem voltak garisak.
már minket megelőzött valaki a szétszedéssel az előző tulaj személyében gondolom...de legalább újra lett forrasztva meg lett bele tömítés rakva :) és igen,köszönöm :)
És milyen érdekes!
A hibakód megmondta, hogy nem a STV a hibás (még jó, hoyg szétszedés után nem lett az is!!! ), nem a nem létező exup, stb...

Nincs is jobb egy ilyen fórumnál, ahol mindenki ért mindenhez....:))

Amúgy meg mellékesen szívesen!
Akkor legalább most is tanultam vmit :)
Szerintem egyesek kényszert éreznek arra, hogy okoskodjanak, és maximális meggyőződéssel írják a hülyeséget
Ahogy AGO is írta, csak azt a rohad csatlakozót kellene rövidre zárni és kiírja, hogy mi a kínja. C28 a másodlagos pillangó , exup meg k4-5 600 ban max akkor van ha berakod az ülés alá a csomagtartóba
mail cimed? nyelv?
Legalább kitartó vagy!
sikerült is "megcsinálni" indul c00 :D dél óta erre vártam.. de nem lett volna annyi eszem eddig hogy kiolvassam a hibát.. :)
öröm bódogság :D
Nem fogok, mert dolgozok reggelig...
Amúgy a C42 gyújtáskapcsoló hiba!
C28 a másodlagos pillangószelepsor motor...
most megmondtad, remélem most már jót fogsz aludni ;)
amúgy kiolvastam a hibát ami c42
Minek szeditek szét ha hülyék vagytok hozzá?
Aztán majd megy a sírás...
Attól függ. Általában a váltó tengelyt lehet hallani, h forgatja a lánckerék, de ropogás a láncból vagy a hátsókerék csapágyból jöhet...
40-50e...