Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006-tól van fokozatkijelző a 600-on (és a 750-en).
K4-5 600-ban nincs gyárilag fokozatkijelző. Szóval csalás van.
Sziasztok!
Az a kérdésem lenne, hogy egy 2005/5. havi gsx-rben lehet e már fokozatkijelzős kilóméteróra, vagy valami csalás van a dologban.
Köszönöm
Köszönöm szépen!!
Szia!
Nyomd meg hosszan az egyik nyilat, amíg meg nem jelenik a műszerfalon az A betű. Ez pár másodperces dolog. Onnantól kezdve bármikor nyomkodhatod menet közben.
Mindig A módban kapcsol, amikor aktiválod a rendszert hosszas gombnyomással.

Szívesen.
Van hozzá olajteknőm. 70/6321-829
Sziasztok!

K6 600 repedt olajleeresztő csavar menettel. Keresek megoldást. Hegesztést, eladó kartert (alsó rész külön). Újat, használtat, bármit meghallgatok, megnézek.

matyas.szucs@gmail.com
Sziasztok!
Tudom nem ez az apróhirdetési oldal, de hátha szezonkezdésre valakinek jó lesz
Sziasztok!
A 2008-as suzukin már van üzemmód kapcsoló. Lehet, hogy butaságot kérdezek de ez hogyan működik? Hiába nyomkodom a "mode" gomb nyilait semmi sem történik. Ahogy néztem a videókat nem is nagyon van szükség másra, de nálam semmi reakció.
Eladó felső villahíd anya! Sajnos a tl-el nem kompatibilis.
GSXR1000 2005-2014
GSXR600 2006-2014
GSXR750 2006-2014 re jó.
5e ft
2016.02.24-én kigyulladt Sárkány Gábor műhelye. Már kijött a kórházból, de az események nagyon megviselték.
Barátai szerveznek neki egy adománygyűjtést, mert az elmúlt 30 év alatt sokunknak segített Gábor a szakmai tudásával és önzetlenségével....Most rajtunk a sor, hogy ezt viszonozzuk ....
Aki tud az segítsen neki , hogy meg tudja téríteni azoknak a motoros társainknak a kárát akiknek a motorjuk odaveszett a tűzben.
Gábor számlaszáma:
OTP - 11773195-00322094-00000000
Közlemény: ne add fel....!!
Helló Srácok. Érdekel egy k6 GSXR 600-as. Nem ismerős valakinek ez a példány? Budapesten egy Örs vezér térhez közeli autókereskedésben árulják. Szeretem ezt az évjáratot, csak nem nagyon tudom hogy van e valami tipus hibájuk. Ebben a gépben 55ezer km körül van az órában
Vélemények? Tapasztalatok? Köszi előre is. Üdv!
Eladó k6 bubis sötét plexi 10e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy egy (73e km futott) 2000 es évjáratú motorba érdemes motul 7100 10w-40 es olajat rakini vagy elég lesz bele a motul 5100 as?
Köszönöm
Sziasztok!

GSX-R 600 K6 Generátor töltés gyári értékeket tud valaki mondani?
sziasztok! nem tudja valaki 2005 gsxr 600 k5 fekete szürke fényezésű motorok fekete színének színkódját??
Sziasztok! K4-5 600ból eladóak a kimaradt alkatrészeim utángyártott oldaidomok fejidom hátsólámpa k&n légszűrő tükörtakaró kisdekli hátsókeréktengely ram air csövek index. Akit érdekel totadam15@gmail.com-on vagy a 06208064918as számon érdeklődhet.
Értem. Sima dob kell rá akkor.
Igazatok van én néztem el a nevét, FP relay-ről van szó. A a fekete doboz...

Fuel Pump...
Motoron mit keresne a FI-relé?! Valamit elírtak a kellő alkoholos befolyásoltság hiánya miatt!
Áruljátok már el mi az a FI relay doboz...
Nem villanyszerelők vagytok véletlenül? Ott van olyan, de motorba nincs...
Te jó ég...
288 dodó :o

akkor használta mondjuk 150eur jó ár lehetne érte?Nincs usb-m hozzá...
nem került elő a db killer...és konkrétan aggódtam, hogy megsüketülök :( még fasza füldugóval is :o

24 eur? az tök jó! A szerelő megmókolta, h jó legyen de mutatta a fotót a szarrá oxidált lábakról, egyik másik már letörve...Szóval, ha ekkora pénz, sztem nem vacakolok a cseréjével.

LOL pc5 24 euróért :D
Huh én az FI relay dobozra gondoltam 24 euroért.