Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van,egyik pillanatról a másikra nem indúlt be,csontra leszívta az akksit,szerencse hogy nem távol valahol.A másik mázli hogy van egy nagyon ügyes villamos szerelő barátom,aki rőgtőn kiszúrta hogy mi a baj,ugyanis valóban "megölheti"a generátort
rájöttem..........rajt elektronika
Esetleg van egy jó hondám ami nem fúl meg.
montam már hogy szépen beszélj.....mert monitoron keresztül ruglak gyomorszájon.....hogy az összes befőtt romoljon meg a spájzatokba te Wartburgos
Akkor meg tekerd fel az alapjáratot 2000-re...
Neméééérted,kérj hozzá egy öngyujtót is.
igen,az,csak most szeretnék pályázni vele
Jah, h ez megint az a motor?
Ez igaz, de attól is fulladhat ha nem kap levegőt ugye...
épp a spurival próbálkozok.......ha nem,akkor kikapom az inyektorokat
ha az STV nem nyit,akkor meg lökné a 28-as hibakódot......
TPS be lett lőve.......az az a motor amit annó basztattam és hivtalak.....sokszor,akkor nem pörgött ki.......most kipörög de hirtelen gázra blööööööööööööööáááááááááá van
Vegyé egy kanna 100-as benzint.
STV kinyit? Ha a TPS szar akkor is ilyesmit csinál,
álló helyben..hibakód nincs......jár a motor alapjáraton és ha hirtelen oda huzod neki csontra meg ful,aztán pár másodperc és felpörög
......olyan mint mikor a két ütemü beleful a sok benzinbe aztán csak elégeti
Szia Bogyesz
álló helyben vagy terhelés alatt? Hibakód van? Kipufogó milyen? TPS-t meg az STVA-t is nézd meg...
Olyan mintha elmenne a gyújtás?
következő a helyzet Oszibá......adott egy K2 haccáz......kipörög meg is,de ha hirtelen alapjáraton le csontolod,meg fullad,pöffen vagy kettőt és utánna pörög ki..........szerinted mi a repedt ffasz van vele?
vagy még Oszibá?
Sajna nincs előjele, csak, h egyszer elmegy a töltésed.
Hogyha nem veszed észre időben, lehet megy utána a generátor is...
A fesz.szabályzó csak úgy 1x csak megadja magát vagy vannak rá jelek,h haldoklik?
Sziasztok!K2 600-hoz kellene nekem fesszabályzó,esetleg valakinek bontásból?Vagy valami jó ötlet?
Király. Kösz a segítséget. Siker.
Szia! Ha annak is két gombos, mint a k6ban, akkor kiválasztod az órát és mindkét gombot egyszerre nyomod, amíg el nem kezd villogni az óra. Ha jól emlékszem, akkor a felsővel állítod, utána az alsóval lépsz tovább a percre, a felsővel megint állítod, aztán az alsóval okézod a végén.
Ha esetleg mégse úgy van, mint a k6on, akkor bocsi :)