Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm
MOTUL 5100
Sziasztok! 750-es karburátoros srad motorba ki milyen olajat ajánlana? Válaszokat előre is köszönöm
Hello

Van egy eladó K&N Suzuki Gsxr K4-K5 600-750 sportlégszűrőm alig használt. Kitűnő állapotban.
Igen
Sziasztok!

Valaki akinek k6 k7 600 750 van megnézné nekem, hogy a kormány tengelye mennyivel lóg túl az alsó villahídon?
Nekem kb 2-3 mm.
Valamint a felső villahídon mennyivel ér fentebb a teleszkópszár. Felírtam csak elkevertem a papírt. kb 5.5mm?

Köszi előre.
Szia!
A főtengelyen a domboröntés 35F?
Sziasztok! Állítható rendszámtábla tartót tud-e valaki?
Szia
2001-es, szívlámpásé van, adatlapon van mail cím
Baján érdeklődj, Sugó motor
Valakinek 2000-s GSX750R -hez főtengely nincs-e bontva?
Sztem nem tudod milyen motorod van...
Ez pedig K4 tömítés.
Ez pont oda való!
és hol nem passzol? így messziről teljesen jónak tűnik. az évjárak biztos 2004?
Igy néz ki az én kuplung deknim is !!
Pedig van hasonlóság :) Nem lehet hogy nálad van gond? Esetleg csinálsz egy képet a te kuplung deknidről? A motor jobb vagy bal oldalára kellene? :D
Hello K4-hez kerestem kuplung dekni tömítést és egy ilyet kaptam rendelés után és mindenhol ilyen van ,de a dekni nem így néz ki .Valakinek van valami tippje ez ügyben.
Köszi, hívni fogom.
Atix.......ha jól tudom van neki egy 750 srad épen bontáson
Üdv!
Keresek GSXR 750 SRAD (98) motorhoz fejidomot (lehetőleg kompletten lámpával, plexitartóval), oldalidomot, kilométerórát,(esetleg fordulatszámmérőt is, ha nem tudom megjavítani) levegőbeömlő csöveket.
Természetesen bontottat, esetleg javítható sérültet is, újra nem futná.
pontosabban 17-43 525 110 csap
17-44
Hello 750 k4-nek mi a gyári áttétele ?
Üdv!
Eladó az alábbi deklivédő szett:
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Sziasztok lehet hogy előttem már párszor feltették a kérdést, de teleszkópba milyen olajat raknátok , ha az a cél hogy pályára is kimenjek egy szezonban olyan 4-5 alkalommal? és még annyit hogy mennyi olaj megy bele? előre is kössz:)