Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az aksi új! Ön indítóra gondolok,de tavaj lett Felújítva!
Szivató nincs injektoros motoron. Kézi gáznak hívják, a pillangó szelepeket nyitja. Szelephézagot nézzétek, ellenőrizzétek
Akkumulátor.
Olyan kérdésem lenne,h van egy gsx-r 750 em és hidegen tökéletesen indít viszont mikor be melegszik erőlködve indul! Mi lehet az oka????
Most olvasom, hogy lejeb írod, hogy nehezen is indul. Én végeznék egy tisztítást az üzemanyag rendszeren, szűrök, injektor, aztán megnézném hátha jobb lesz.
Ja és az szerintem nem jó ha ennyire ingadozik az alapjáratod
Motul 5100 tennék bele
Köszi a segítséget ! Még annyi hogy ingadoztatja az alapjáratot kb 200at! Ez normális? Mire érdemes odafigyelni ennél a típusnál ? Milyen olajat érdemes beletenni?
2003-tól automata
16 bites az ECUja, ennyit tud! Még az első szívlámpások is szívatósak. A 32bites már automata.
A SRAD-ok mind ilyenek.
Nyugodj meg, ezek ilyenek, lehet nézni üzemanyagnyomást, hogy jó-e, esetleg üa. szűrőt cserélni. Nyáron majd könnyebben indul!
Elhiszem, azért is lennék rá kíváncsi. :)
Pedig van.
Injektoros motoron szívató? Lehetséges, de még nem láttam ilyet. Szívesen megnézném, látom te is halasi vagy, ha jobb idő lesz, gurulhatnánk egyet majd...
Hidegen sokáig indítózik mire elkapja
Szívatóval indítom ! Bepöffen leáll utána beindul és jó
Ha valos az evjarat akkor injektoros! Szivatoval inditsd hidegen.
Még annyi hogy Akrapovic rendszer van rajta
Sziasztok! Friss Gsxr-750 srad tulaj lettem! 99 évjárat! Kérdéseim: hidegen indítom akkor beindul és leáll 2-3 alkalommal valamint ingadozik az alapjárat ez mitől lehet? Valamint ez már injektoros változat? Mert én annak vettem de ahogy olvasom az írásokat elbizonytalanodtam
Hello, és egyben eladó vagy azt is eladod ami nekem kell? Mi az ára?
van hozza komplett kabelkotegem
Eladó felső villahíd anya! Sajnos a tl-el nem kompatibilis.
GSXR1000 2005-2014
GSXR600 2006-2014
GSXR750 2006-2014 re jó.
5e ft
Sziasztok!
Keresek megvételre (k6-7-8-9) gsx-r 750-et, ha valaki tud vagy van neki de még nem hirdette meg akkor ne tartsa magában!
Hello mindenkinek, K4-K5 re kéne jobb oldali idom ami a hűtőviz tartályt fedi...valamint egy elektromos dugó ami a gyertyapipára megy rá....a bal oldali hengeré kéne,de megvenném egybe is mind a négyet is.Várom az ajánlatokat