Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laci! Ha kell jó gumi, én ajánlanám Varga Tomit Csornán! Nekem Dunlop 211-212 eseket küldött postával együtt 12 ezerbe jött ki a hátsó 10 ezerbe az első! Rendeltem is 2 garnitúrát! 90% os
OK.
Szia! Nekem kell! Telefonon egyeztetünk hol és mikor. Köszi!
rendkivül kezesek!
kb 4-5e, és 2 padolás. Az elejében még annyi sem.
sziasztok.lenne egy kerdesem; a metzeler roadtec 01 [nem a HWM] jo valasztas a busamra? szeretem borogatni
Üdv! A 120/70 és 190/50-eseknél mit takar a normál km,mennyi lehet benne?
Sziasztok, pakolok, és találtam 120/60,160/60 Diablo, 2004, de csak 3e km-rel, és 120/70, 190/50 Dunlop Sportsmart 2010, normál km-rel, Egyik sem sérült, ha kell valakinek, vigye, Bp. XVII ker. 302576573
A gyári rendszert ajándékba adom hozzá.
Sziasztok!
Eladó K8-hoz használt Yoshimura 4 az 1-be kipufogó rendszer.Vagy 8-10 kilóval könnyebb,mint a gyári dupla dobos,nincs benne katalizátor,és sokkal jobb a hangja.Még a motoromon van,meghallgatható a hangja. 150eFt.
ELADÓ 2016 Országos bajnok D1000 kategória bajnok Busa! Én visszavonulok nekem elég volt! De a többieknek szurkolok! Sok sikert mindenkinek aki ezt a sportot űzi!

A gyorsulás szerelmeseinek ajánlom!
Sziasztok!
Nagyon köszönöm Albinak az egész éves segítséget!
Most van fél év a fejlesztésre,aztán jövőre már remélem sokkal erősebb vassal támadok!
Üdv Fanok!

Még maradt pár alkatrészem K8 Busához! Komplett segédváz, gyári kormány, ventilátorok, komplett műszerfal 9000 km ert futott, 4 db dugatyu, kábelköteg, hátsó fogaskerekek, 40-45-fog. Hátha valaki pont ezeket keresi
Hello!
Igen Gyöngyösi oldalt, de ott régi az aszfalt de elég türhető! Szeressem nagyon!
Hello
A gyöngyös i oldalt tolod ? Ott is új az aszfalt ?
Szia!

Én 25 évesen vettem Busát, és élek! Nagyon kezes jószág.
Szerintem annyi a titka, hogy azt kell tudni eldönteni, hogy hol lehet és hol nem lehet húzni neki. Nem a délutáni csúcs idejében kell kipróbálni, hogy tényleg megy-e 300 felett!
Ha szeretnél akkor vegyél egyett, általában azok szólják le a Busákat meg a nagy Ziziket, akik még 600-asnál nagyobb motoron nem ültek.
Simsonnal is meg lehet halni.
Sajnálom most láttam csak meg, hogy jöttél volna.....! De mivel tegnapig senki nem jelentkezett így én sem mentem...!
Dotka, én mennék veletek Pécsre, valami pontosabb programot lehet tudni?
Eladó használt POWER COMMANDER V a saját motoromból, mivel egy más fajta POWER COMMANDER V kerül bele.
Ára: 65.000HUF
Az alábbi motorokba megfelelő:
Suzuki GSX-R1000 (2007-)
Suzuki GSX1300R Hayabusa (2008-)
Suzuki B-King (2008-)
Használtautó.hu › Motorkerékpár/quad › SUZUKI › GSX › GSX 1300 R (HAYABUSA)

A gyorsulás szerelmeseinek ajánlom!
Szombaton valaki Pécsre? Évadzáró motoros gurulás! Mi Budapestről indulunk, ha valaki csatlakozni szeretne akkor 8:30 kor M1-M7 kivezető szakaszán lévő Agip kútnál lehet!
ÁÁÁÁ! Amikor egy busz vagy teherautó a kanyarokba ér a hátsó kerekei lemennek az útról és felhordják a kavicsokat! Pont előttünk ment egy busz és végig néztük hogyan szedi fel az út szélén frissen végigszórt kavicsot az útra....! Míg le nem ülepszik addig folyton ez lesz....! És szinte minden kanyarba ez van!
Jelentsétek be a közútkezelőnek, egyből kimennek lesöpörni! Legalábbis a bükkben így van.
Meg aztán mostantól csak óvatosan mert hideg az aszfalt!