Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor most lesz új Busa?A Motor Revüben azt írták,hogy nem lesz,mert kinyírja jövőre az euro 4.
Hát én is vártam az 1500ccm Busát! De nem lesz Európában jövőre sem....! Így jövőre még nem cserélek!
Már én is várom...
vmikor tél derekán.
na mikor hozod az újat?
ez nekem most olyan volt, mint migrénesnek a csodaszer . még a benzingőzt is éreztem.
Hogy állnak rajta a barázdák ?
Eladó Új Shinko gumi 17. 190/50 55000 Ft/db
Használt, 10 pénz.
Unatkoztam, így egy kicsit leporoltam
http://youtu.be/K-B0Pa8huO4
Akkor az gázdúsító. Adott benya mellet ha ráhúzza kevesebb levegőt kap így lesz dúsabb a keverék. Ilyen a macska zabálóm is.
Gyorsulásin Shinkó gumit használok! 60 ezer/ db. Csak utcán használok 211 et 212 őt! Vagy vágott slicket!
Értem! Köszönöm!
igen az .. de nem szivató az, csak kézzel állítod a fordulatot hidegen,nem automata
Persze ha valak elveszi a szlusszkulcsot !
Figyeljetek már! Az első generációs Haya még kézi szívatós?!
Láttalak már párszor gyorsulásin , a gumidat nem néztem , sajna nekem most fogyott el a 211 . Vagy ilyen lesz fent vagy racetec k3 .A többi csak mese mese meskete ! persze streetlegal ról beszélünk ! Ha valakinél van ilyen novicsentó , homályosítson már fel , mert a 211 volt már 80e ft is fénykorában !
Varga Tomi 06308707275 Nekem most a Dunlop 211 van fent! Nagyon jó! Még van 4 . 212 em is de ezeket szeretem a vágott slick után!
Új ? Mennyi az annyi ?
d211gp nálam is akad eladó 190/55
sziasztok. valakinek van tapasztalata a metzeler roadtec 01 -el? es ha igen valaszt varok.koszi.
angel...

hozzászólásom nem gumitémához volt-
btibor.neked roadtec -ed van?
Sziasztok! Bocsi hogy közétek írok , csak a 211-re felkaptam a fejem. Tud valaki ilyet prezentálni ? Publikus ? Mellesleg ez a gumi a TT -re lett kitalálva , szerintem a legjobb streetlegal tappancs .