Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi már szombaton támadunk,de a pályán..... - hátha sikerül meglepni őket! Gyertek majd a boxba,Ott találkozunk!
Eszék lerohanása, Vasárnap, 8,00óra, M 0 , miklósi kihajtó Shell kút ? Senki többet....?
Akkor, támadáás !

https://goo.gl/maps/dHHY5e1DNQ82
Azt vegyétek figyelembe,hogy szarok az utak és sok a rendőr.Nem lehet annyira csapatni mint a mecsekbe,mátrába 2 napnál több kell,szerintem
Helló!Érdekelhet a dolog,júli 24-től szabin vagyok
Hát mi elég sokat motorozunk 500-800 km sokszor meg van! Legutóbb 600km mentünk Szlovákiába! De ha úgy alakul akkor 3 nap lesz! A kérdés az aki szeretne csatlakozni az szóljon! Július közepe felé indulnánk mivel július 1 nyitják meg a hágón az utakat!
"A józan paraszti észnek ellentmondva aszfalton nem nulla elforgással a leghatékonyabb a gyorsítás, hanem olyan 7-8% szlip kell a keréknek."
Egy kis érdekesség,totalbike,Ktm teszt.Mondjuk ezt már olvastam korábban a V8 fórumon is.
Szia hanyadik héten lenne a tura?
1650 km 2 napra az elég sok, főképp Romániában. Én egyszer mentem 750-et egy nap, de ahhoz reggel héttől este 8-ig motoron ültem, és csak tankolni álltam meg, és magam voltam, ami a tankolást elég röviddé tudja tenni. (persze én elég lágy vagyok, fosok a rendőröktől, ezért csak 50-el szoktam túllépni a megengedett sebességhatárokat)
Tervezünk egy túrát Romániába a Fogarasi havasokra! júliusban! Ha van kedve csatlakozni valakinek szóljon! Egyenlőre 5 en vagyunk de szívesen látunk bárkit! 2 naposra gondoltunk egyik nap ki ott evés ivás alvás másnap vissza! 1650km oda vissza!
Nekem a k5 ös Busám mikor még gyári volt 5.8 litert evet 2 személlyel! K8 8liter a K14 is 7.5 - 8 liter 2 személlyel! De ha üldözöm 11 liter!!
Természetesen gyorsuláskor....fullgázon!
Régen( gyári korában)6-8 most kb 16-18 liter
Nekem egy személlyel is bekapta a hétfelet. :)
6-7 között
Ha az a túratempó 200 , akkor jó a fogyasztásod ! Egyébként meg qrva sok !
Hali! Érdeklődnék kinek mennyit fogyaszt a motorja, turatempoba 2 személlyel, finoman közlekedve. Kb 7000 fölé nem forgatva. Nekem 230km re kért 19l benyát...el tudom fogadni (akinek van pénze majomra legyen pénze banánra) csak kicsit sokallom. :)
Nem már így vettem.
Már eltörted,.
igaziból az üveg része kellene mert az enyém repedt
Vasárnap. (Írtam privátban )
Üdv nincs valakinek egy ilyen jutányos áron?
Szombat vagy vasárnap jönnétek.
Nagy valoszinűséggel megyünk Zoli-pokerzee-vel,meg talán Valaki Pécs környékéről.
Köszi :)
Eladó gép is érdekel 2007-ig!!!