Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na találtam egy hasonló videót ilyesmi a jelenség.
http://youtu.be/ULWNN88eqBE
A másik nekem erre hogy DID50zvm yamaha R1 et dob ki a kereső hayabusára nem is találok ilyet.
Igen a 2-3mm még jónak kéne lenni de csapkod a lánc egy szakaszon veszesebb ha lent középen nézem vagy szerinted az normális?
sztem jobb lenne hozzá értőnek megmutatni.....

Mert 2-3 mm elhúzhatósággal az a lánc még nem csere érett..
beállítod gyárira körkörösen körbeforgatod és közel azonosnak kell lenni..
Bocs , hogy bele vau
Lementem megnézni hátha csak szarul van beállítva a lánc de nem beindítottam állványon a mocit olyanokat odakúr elől a lánckeréknél meg fel leugrál a lánc is. Középen mérve ahogy forgatom a kereket van ahol 4cm a lánc mozgása van ahol 3cm a hátso lánckerék közepéről is el tudom húzni 2-3mm.Lepucoltam a láncot mert nagyon retek volt most látom hogy
DID 50zvm van rajta a hátsó láckerék meg jtr499-40.
Ha olyat rakok fel amit mondtatok mennyivel lesz pörgősebb mondjuk 100 as tempónál mennyit változik a fordulatszám?
Ok köszi.
En sem a gyari attetelt raknam fel hanem a klasszikus -1+2-t.
Elvileg a 112 szemes is elég. Nekem 16-42 áttétel van a motoromon, úgy is elegendő volt. Ezzel az áttétellel sokkal játékosabb a gép, tudom ajánlani mindenkinek.
Itt pl ezek jönnek ki 99-07 ig.
http://www.lanckereso.hu/motor...
Láncból most melyik jó mert több van ugyanarra a gyári 17/40 áttételre? 110-114 szeműig .
Szia én is nemrég vettem egyet amit akkor kaptam tanácsokat mondom váznyak és lengőkart nézd meg nincs-e repedés valahol,ne legyen szilózgatva sehol elengedett kormánnyal is egyenesen menjen ne füstöljön a kipufogó ezt ne csak álló helyben nézd meg mert én beszívtam kicsit hanem ha van lehetőséged valaki nézze amikor motorfékkel lassítasz visszaváltogatsz majd adsz egy gázt ne nyomjon kékes szürkés füstöt.
Ne csörögjön ha mégis van valami és behúzott kuplungnál elhalgat akkor nincs nagy baj kinyomócsapágy vagy kuplungkosár hirtelen ennyi.
Sziasztok 2002busa vásárlás előtt vagyunk.Vásárlási tippek kellenének.SOS
Vagy szolsz mészáros lőrincnek intézze el az átírást
Lehet okoskodni akár nyernél is rajta,de ha nem vagy jártas ebben és nincs kapcsolatod az okmányirodában akkor hanyagold.A cégbejegyzett kereskedőtöl veszed és nincs átirva az rendben van!
Macskazsák hagyd a francba!
Az okmányiroda nem adhat infót mielött megveszed, így nem tudhatod hány kézen ment keresztül.
Én vettem így egyszer motort. Az okmányirodában miután befizettem az átírási költséget, kiderült hogy nem csak ez az egy tulaj nem iratta át, mert vannak köztes bejegyzések. A tulaj másnak adta el, és le is jelentette. A továbbiakban innentől hamisították az aláírását. Kb 1év rendőrség, majd utána bíróság, mire sikerült kideríteni, hogy ki kinek adta el. Végül sikerült átiratni, de rengeteg rohangálással, és idegeskedéssel járt. Ne vegyetek így motort, csak tulajtól!
Szia!

Ha úgy számította be, hogy van adásvételi az ő nevére az eladótól és tovább szeretné adni írhatsz vele is adásvételit csak átírásnál kérni fogják azt a példányt amit ő írt az eladóval(köztes adásvételi) így átírják a nevedre és őt megbüntetik ez neked nem jelent többlet kiadást.
Ha nem írtak semmit akkor én kihagynám jobb a tulajtól vásárolni.
Sziasztok!

Ismerős mutatott egy busát, de az mi, hogy az eladónál van a motor törzskönyv meg minden, de nem az ő nevén van a motor, csak beszámította. Ez valamiféle átbaszás, vagy csak meg akarja spórolni a átírást?! Lehet nekem ebből bajom?

Ismerősöm szerint minden oké, én félek.
Bolondok vagytok
Mindenképp azért is írtam csak 300 at
Ja ! De csak úgy tűnj el hogy aztán elő is kerüljél !
Ami jó rajta megvan 300 al eltünni a naplementében
Ami nem azt meg megkapja de csak apránként mert könnyen nyomorba dönt a mocsok.
Most raktunk fel busára 530-ast , hibátlan !
Keressél már valami jót is azon a vason ! Ha ilyen mazochista beállítottságú vagy miért nem az önkorbácsolást választottad , az pénzbe sem kerül ! ?