Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az úgy jó! Nekem ezért tetszik a D1000- szuperD1000 ott nagyon nem lehet min csalni,kivétel a ccm...
Szuper bike be indulnak, ott nincs szabály!!! Bármit tehetsz a blokkba bármilyen futóművel!!! Tehát itt nincs csalás!
Akkor a pályázást is anbahagyják majd hamar,mert ott is csalnak.... A timeslip papír mindent elárul,csak tudni kell olvasni a számok között....
Ez a magyarország,amiket leírtál mindenre igaz,míért vagy így kikelve magadból,mindenhol ez megy,
Én is így voltam vele Albi! Jó társaság legyen, szoros küzdelem, de mindég vannak akik ezt áthúzzák! Pl: Mennyi szabálytalanul induló motort láttál most Kunmadarason? Már ha nézted....? De tudom, hogy jó szemed van hozzá, csak csendbe vagy!!! Szerinted miért mennek el a versenyzők inkább pályázni? Vagy a több éves bajnokok visszavonulnak mert azt látja, hogy az ő kategóriájába egy-két nem oda való motor indul? Sajnos ez a motorátvevők szegénységi bizonyítványa is! De őket is megértem valahol, mert míg senki nem óv, nekik mindegy csak versenyző legyen! Én csak szombaton voltam lent, körülnéztem és lettek volna motor akit kióvok a percen! Nem szeretném megnevezni az illetékeseket, mivel nincs közöm hozzá csak nézem az elégedett arcukat miközben..... De sajnos a többiek nem mernek óvni a versenyzők, meg nem is akarnak konfiktlust senkivel, pénzt sem áldoznak rá és sodródnak az árral egy darabig...! Majd beleunnak és abbahagyják! Nézd: Bánki Lali, Fekete, Feri, Fekete Ricsi, Hegyi Tibi, Janovics József, Bordás Jani, Dönisz és még sorolhatnám...! Kérdezd meg egyszer őket mit fognak mondani miért hagyták abba? Meg mondom én! Mindég vannak akiknek mindegy milyen áron de dobogón legyenek! Na ezért vannak a köpködések! Szerintem!
Sajnálattal hallom Maico így ismeretlenül is de remélem semmi komoly dolog amiért meg kell válnod tőle.
Ugyanmár,szívesen segítek mindenkinek aki szereti ezt a sportot és szeretne fejlődni!A lényeg az lenne hogy jó hangulatu,szoros , izgalmas,versenyek legyenek és nem a köpködés......
Végtelenül hálás vagyok neked a sok segítségért,és nagyon tisztellek!Nélküled nem értem volna el semmit!Köszönöm!
Azt is fontosnak tartom,hogy tudd,te vagy a példaképem.Sajnos kevés embernek van a mai világban ilyen alázatos,és szerény hozzáállása a versenyzéshez,mint neked.
Örülök,hogy együtt versenyezhettünk.
Sajnálom,ezért segítettem ennyit.....de az okodat megértem! Sok szerencsét!Azért addig is gyere a versenyekre, míg vki meg nem veszi a vasad!!!!!
Akkor itt az ideje hogy lefizesss vmivel mondjuk olcso yoshi rendszer vagy csinos holgyismerosod telefonszama stbstb
Te úgyis tudod vazze,de ha elmondod,meg kell,hogy öljelek,azaz agyon kell verjelek,egy Brocks dragkipufogóval!
A szlovák kolléga azt mondta,hogy kolbászzsírba fojt, ha még egyszer meglát a pálya környékén!
Dehogy..megerkezett a brocks altal tuningolt 550 loeros hayabusa es az utolso csekket at kell utalni csak azert adja el
Megjegyzem sok motort nem az ago-kulik paros csinalt de nekem 8 csak a pontossag kedveert.
Mi a bánat ? Még el sem kezdted azt máris kiöregedtél ? Most mikor már jól rajtolsz ? Vagy megfenyegetett a szlovák ríder akinek az idegei nem bírták , és megpergette a kolbászt a zsírjába ?
Az enyém sajnos eladósorba került,ezért ha valaki szeretne egy jó alapot D1000-be,az keressen nyugodtan.Ago Motors építés,205LE/166Nm,az összes pályán stabilan hozta a 9.5-ös időket,lehúzatva,Shinkoval..(Tököl,Kiskunlacháza,Fertőszentmiklós,Kunmadaras)
Kunmadarason nagyot mentek a suzukik! Gratula a pilótáknak! Ja és a motorokat felkészítő AGO Motors-nak! Nagyon jó gépeket csináltak a fiúknak. Öröm volt látni ahogy kifújták a többiek orrát. Szépen csendbe nem arcoskodva.
Szia Sanyi! Sajnálom! Tartottunk az esőtől és útvonalat változtattunk! Ezért is írtam ki gyorsan az útvonaltervezést! Viszont itt nem jelentkezett be senki, te is azt írtad valószínű, hogy csatlakoztok 8:40 kor elindultam Jani Barátomhoz ő meg hozzám! Meg akart lepni! Hát jól meglepődtünk.....! Főleg mikor mondta, hogy ott vagytok, de nem jöttök velünk Pécsre! Hát mi elmentünk hatalmas volt a Mecsekbe motorozni legalább 10x le fel megigazítottuk a gumi szélét majd elmentünk kajázni Attalába majd Siófokra és onnan haza! Legközelebb remélem jobb lesz a szervezés....!
Hát Józsikám!
Először is, máskor ne felejtsd el bevenni a Cavintonodat, akkor talán a jó időpontra emlékezel majd.
A szép az, hogy ide is 9:00-et írtál, meg telefonon is azt beszélted le.
Egyébként hibátlan idő volt végig, mi végigmentünk Mátraháza-Parád-Eger-Lillafüred-Miskolc. A hamburger is kitűnő ott, oda érdemes máskor is elmenni, majd bepótolhatjuk a mostanit. Megnéztük utána a diósgyőri várat, aztán pályán jöttük haza, hogy még világosban hazaérjük. Semmi eső, hibátlan kör volt.
Kár, hogy kihagytátok. A tietek milyen volt?
Mivel a Mátrába esőt mondanak, így Pécs felé megyünk !
Csak Valmont jön motorozni holnap?!
Szuper! Benne vagyunk! ;)
Szia Józsi!
Mi valószínüleg csatlakozunk szombaton. Nekünk cél egy hamburgerező Miskolcon, ti meg csatlakozhattok hozzánk ebben.
családi kiruccanás lesz Szlovákiába Barátom ,majd legközelebb
Minimum!