Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor biztosan elkészült a kuplungod. Hajrá,drukkolok neked nagyon!
Hello! Szombat hajnalba indulunk(4-5) körül és az M7- en megyünk. Jó lenne ha még jönne valaki versenyezni is!a kategóriák kb:-street600, street 1000,1300 és D 600, és (D1000+ és a szuper D1000+) összevonva! Menjünk,jó buli lesz megint szerintem, én 9.2- es idővel készülök ....
Szia Albi mikor indultok és hol lépitek át a határt.?
Úgy néz ki ,hogy megyünk szombat- vasárnap zágrábba a versenyre,kicsit borzolni a kedélyeket ,valaki csatlakozik esetleg?
oszi a viberen küldtem üzenetet.
hello! lehetséges,hogy téged láttalak tegnap délután Biatorbágyon?
Sziasztok !
Lehet eladnám két rövidített Akrapovic Hexagonal sportdobomat, összekötőkkel, tartozékaival párban.
06704539571
Király nap volt,700 km-t csapattam,köszönet a" turavezetőimnek"Zolinak és Istvánnak.Csak a határon ne kellett volna várakozni a tüző napon fél orát....Még egyszer gratula Albinak!
Helyesbítek: Zágrábi gyorsulás most hétvégén.
Néhány nem saját fotó :
Mi is hasonló érzésekkel jöttünk haza. Jó szervezés, gyors folyamatos versenyzés viszont ami különösen tetszett, hogy az egész nem a lehúzásról szólt ..
Gratulálunk Albi !
Bár maradhattunk volna még. Este rám írt Luka a főszervező, ( a kopasz - colos ) , hogy beszéljelek rá a két hét múlva tartandó Zágrábi futamokra. Kevés a Hayabusás versenyző..
Grat, én várom a beszámolót a kiséretről hányan is mentek le végül képek stb.
Vasárnap sajnos nem sikerüt megismételnem az első helyet," csak" harmadik lettem( második az időmérőn ) viszont nagyon kedvesek voltak és örültek hogy ment külföldi versenyző is és hívtak több helyre is hogy ha valakinek van kedve menjünk,szetetettel várnak!!! A szervezés szerintem rendkívűl szinvonslas és korrekt volt.vasárnapra nagyon sokan jöttek még ,indulók és nézők egyaránt!(Fertő-Kunmadár) érdekesség,hogy a belépő 1 fő:6 euró,a nevezés díjtalan!!! és mindkét napon volt időmérő és verseny is!!! Szóval érdemes kilátogatni szerintem,én- mi megyünk ! Külön köszönet a Magyar szurkolóknak!!!!
Kunmadarasra lemegyek én is szurkolni, legalább meglesem ismét a csalókat! Mert tudjuk hogy lesznek! Aztán elkél a szurkolás is a tisztességes versenyzőknek!
Gratulálok Gyulának! Ő egyre jobb lesz! elég könnyű pilóta és ha a motor is jó nagy baj nem lehet! Én jósolok neki egy 9.85 öt! Mert ugye súly, lóerő arány! Csupán fizika az egész! {oy2
Gratulálok Albi! Ez valóban szép teljesítmény volt!
Köszönöm szépen,igyekszem holnap is ismételni ! Bigoneoszi nagyon jo a Gyuszi motorja és ügyes is !9.95- öt kihozni egy gyári régi busából szép teljesítmény! Gyertek,várunk holnap!
Gratulálok neked is!
Fertőszentmiklósi verseny győztese!
Szép volt Gyulus!
Ezt a Busát is én szerelem.
Gratulálok
Gratula holnap megyünk.
Gratulálunk ! El is vártuk az eredményt !
Örömmel közlöm a hayabusás társaknak,hogy sikerült meglepni az eszékieket a versenyen( pedig hosszított lengővillások közé raktak be: gsxr1000, bmw 1000rr ,zx10) elvertem mindet,így elsők lettönk az " öreglánnyal"!!!! holnap is lesz verseny, a Fertőszentmiklósihoz tudnám hasonlítani.
Ha esetleg valaki jönne még versenyezni,a kategóriák: utcai 600- ig ,utcai 600- fölött, és tuningolt 600- ig és tuningolt 600 fölött ,meg drag( turbó,nitro,kompresszor)