Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát pont ez az, van olyan hülye aki ebből él, de ez pont jól van így, nem kell hogy mindenkinek gyors motorja legyen!
nitrosalbi, hát a tiéd is nagyon jól el lett találva, azért véreztél el Máj. 1. már az elődöntőben egy lányocska ellen!
Szerinted véletlen egy beállítás? Akkor minden hülye ebből élne. Még lehet, hogy te is. A próbálkozásod gyengébb volt, mint egy ökörhugyozás, mert nem vagyok Ago!
Volt egy kis beállítás a motoron meg kompresszió mérés is 14-14,5 között van az összes hengerben. De majd szezon végén aktuális lesz a szelepszár szimering csere meg vezérműlánc is majd szelephézag ellenörzéssel együtt. Addig meg megy a csapatás
http://youtu.be/JcH2XM4Nmw0
...de legalább Ő eltalálja!!!
Csak az a kérdés Dzsingis úr, (vagyis Ágó) hogy azé az elismerés aki a motorok blokk munkáját csinálta Kulik Cs, Pekker L, Lencsés D, stb. vagy azé aki véletlen lehet eltalálta a commanderozást????
Gratulálok nekik! De csak a szabályos motorral rajthozálló motorosoknak!
Parancsolj: D600-ban Ferenczi Sándor 2.hely, PUB954A: Bárdos Roland 1.hely, PUB954B: Hajdú Zoltán 1.hely, 900TOP: Buzás Krisztián 1.hely, Super D1000: Orbán József 1.hely, Lencsés Kolos 2.hely. Ahogy itt is olvastam az idő mindent elárul. Ezek szerint nem csak a Jana tud motort csinálni. El kell ismerni másik tehetségét még ha szarul is esik.
Azért a 8,524-es idő jónak tűnik
A listádban szereplő nevek közül pedig némelyik mosolyt csalt az arcomra. Biztos tévedésből írtad oda
Sziasztok
Valakinek elfekvoben k8hoz elado sportlegszuro? K&n, bmc, pipercross, simota stb
Szia ! Akkor ott találkozunk,és természetesen szurkolunk, ha versenyeztek !
Szia ! Köszi , megbeszéljük a talipontot. Mi úgy terveztük, hogy autópályán megyünk a mohácsi kijáróig, de majd a részletekről egyeztetünk..
Zoli,mi lehet higy lenézünk,versenyezni( ha van olyan kategória mint itthon) de biztosan nem saját lábon....
Sikerült kipufogó dobot szereznem! Köszönöm már nem aktuális!
Elmondanád melyik suzukik voltak azok? Had tudjuk mi is!
Szép estét Zoli mi Pécsröl biztosan megyünk. Ha gondolod találkozhatnánk valahol a járást ismerjük. Voltunk már sokszor.
Május 27. vagy 28.-án leugranánk megnézni, hogy hogyan csinálják az eszékiek a gyorsulást . A cél , igazából egy jó kis gurulás, ha jó lesz az idő. lemegyünk, ismerkedünk, szétnézünk és hazarepülünk. Jön-e valaki közületek ?
K8 Busára keresek sos be sport dobot! Párba! Mindegy milyen márka csak jó legyen és olcsó!
Gratulálunk,bigoneoszi,szép munka!!!!
Persze, csak az ago motors...
Azért elmondom, h én vasárnap csináltam meg azt a Hayabusát, amivel második helyet nyert a versenyző hétfőn!!!
Ez sima kozonseg kategorias gep semmi extra
Kell egy ilyet építeni és akkor vagy 40 évig nem kell visszavonulni
http://youtu.be/jQOpswi9Aqc
De 900+top ban lehetett , es lehet most is.....!!!!!