Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi,akkor szólj a Janának higy jövőre dobjon össze nked vmi gépet, hogy tudjál jönni versenyezni,az idei évet úgyis elkummantottad.....
Én a világért sem veszekednék veled! Attól sokkal töbre tartalak!
Én csak azt mondtam,hogy tud más is jó tuningot készíteni- akár sokkal kevesebb pénzből! Nem ő az egyetlen tuning mester.Az hogy mennyit tudnék menni az meg a befektetett millióktól függ....tudom hogy az enyémmel is lehetne menni 8.9-9.0-s időt,csak az innen még kb 1,5-2millió!!!- ha lenne már anyit mennék én is vele- de nincs De tudod,ez olyan dolog hogy mindenkinek mégvan a kedvenc fodrásza,szakácsa,festője,asztalosa,orvosa,autója,motorja és szerelője....ezen nem érdemes vitatkozni- veszekedni! Béke van és motorozás!
Albi még annyit szeretnék hozzá fűzni a V.J erős motor témához, ha a Jalna építette volna a motorod, most ezzel a hátszéllel 8 as időt mentél volna! De most gondolj bele Jana most is Olaszországba van mert őt kérték ismét fel a bilágbajnokok motorjait ő építse! Szerinted mennyi embert hívnak oda Magyarországról? A sebesség rekordot a világbajnokságon a Vég Jani motorja nylerte! Na ezek azok a dolgok, amire lehet hivatkozni!
T-rex bukógomba eladó 10000 Ft. Nem kell idomot faragni a feltételéhez!
Gratulálok Albi!
ok köszi.
Üdv mindenkinek!
Ha esetleg érdekel valakit egy szép Busa az enyém eladó sorba kerül.... Érkezik az új és ezért meg válnék a szeretett Busámtól. Persze nem minden áron... Szarér, hugyér nem kótyavetyélném el.
Gratula Albi
Szia!
Nincs véletlenül K8-as Busa ülésed?
Szia,van bontott és új is ha érdekel holnap csörögj 06705850436.
Örülök,hogy végre megoldódott a probléma!
sziasztok. 2008 előtti generátor dekli keresek. ha valaki tud kérem segítsen! köszönöm
Igen,köszi!Végül is 2 db alsó és 2 db felsőből lett összerakva,most már nem levegős!;-)
Ne tedd bele ! Tegyél mai idő szerint belevaló Japán minősítés szerinti MA-S olajat ! Ha Győr fele jársz , én meg megveszem tőled azt a szart , mert nekem van olyan szarom amibe már csak ezt rakhatom , ráadásul 8 L-t ! Majd kitalálsz valami jó árat neki , azt le a gond !
Ezek szerint jó lett a munkahenger?
Az jutott eszembe,hogy akkor az én 9.3-as hátszeles időm is rendben van?
Gratulálok!Végre kijött a jó idő!Nagyon érett ez már,tudtam,hogy te is tudod,meg a motor is,csak végre mindennek össze kellett állnia.
Különösebb erőfeszítés nélkül le tudtam lazítani a csavart ami a helyén tartja a kereket nem kellett hosszabító meg ilyenek sima krova és szinte magától lejött.
Üdv!

Megnéztem a kuplungcsavarokat mert többen mondták hogy fel szokott lazulni és akkor baj van szerencsére nem volt egyik sem de be lettek menetrögzitőzve és visszahúzva.
Ma nekiálltam szétszedni a motort láncszett csere miatt mert rendesen ugrált a lánc meg odacsapott az első lánckerékre szar hangja volt.Kicsit kopottak a fogak de az első lánckerék elég érdekesen kopott mármint a vastagságából is ez normális vagy ha nem mitől lehetett?
Akkor maradjunk abban, hogy a Hayabusába gépkönyv szerint 10W-40 olajat kell tenni, nem 5W-30-at.
Na most aztán nem tudom....tenni vagy nem tenni.......?
Na végre,tegnap megtört a jég!!! A tököli versenyre lett jó kuplungom,meg is köszönte az " öreglány" egy 9.17- es idővel !!!- hozzáteszem, hogy hátszél volt,de nem nagyobb mint máskor,máshol.Tehát lehet egy régi busával is ilyen időt menni és ezek szerint nem csak a V.J. tud erős motort építeni... Gratulálok minden motoros indulónak, akárhogyan is sikerült a verseny( volt szoros és érdekes futam is)de legalább eljöttek!!!! Nem értem hogy miért kevésbé népszerü ez a pálya,pedig szerintem a kategóriák jók és a pálya is tapad, nem csúszik!!!( pedig nincsen rajta csodaragacs....)szóval még egyszer gratulálok minden résztvevőnek! találkozunk jövőhéten Fertőszentmiklóson( szomb- vasárnap)!