Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyesmi lesz megint, szólj megyek csörgess meg elöző nap és ugy szervezem ,
Szia4Ha szükségem lenne lapkára a szelepállításhoz honnan szerezzem be ?
És a szelepfedél tömítést?
Bár nem értek hozzá, de egy jó megoldás a melegedés ellen a IAT szenzor (beszívott levegő hőmérséklet) áthelyezése a RAM Air csőre az airbox-ról. (Meleg időben, városi forgalomban a motor hőjétől a légszűrőház alja is bőven átmelegszik, és a gyárilag ide pozícionált szenzor fals adatokat küld az ECU-nak, ami elvesz az üzemanyagból, miáltal még forróbban jár a motor, a következményeket talán nem kell mondanom...)
Ti tudtok valamit amit én nem! Szóval ezeket a gumikat én is próbáltam de ezt nem nagyon lehetett vele csinálni és ugyan olyan gyorsan elkopott.....! Bartokatosz Barátom te már csak tudod, hogy ez nem pálya csak közút!
Gratulálok! Üdv a clubban!
Egy ötlet,ami bevált,plussz hely a cuccoknak.
Üdv.

Képet azonnal grat hozzá.
szia Dotka2 a2006-os kéket hoztam el szerintem nagyon rendben van,ora szerint tudja a dolgát,iszonyat mit tol ,nincs füst,nem csörög nem zörög,élvezem!
ELADÓ!MRA bubis plexi( enyhén füstszínű) 99-07 busára. Ár:10 e ft
Városi közlekedésre szerintem nem alkalmas,melegszik,forr és nehéz! Viszont az M0- ra és az autópályára nincsen nála jobb ,mindezt 6-8 literrel- nem csutkán!
Sziasztok
Uj gumit vettem igy felszabadult a pirelli angel ami rajta volt. 2012es gumi. Elso 2.7-3.7mm, hatso 3.4-4.7mm. 120-190/50
Hayabusasnak 10e ft a ketto db. Markaidegennek 15 e ft. privatban keress ha erdekel
Dugóban melegedni fog,ha volt gazdája,akkor megbízható,nekem az öreg hétfelet evett,és vedd meg,nem fogod megbánni!:)
Sziasztok! Kérdeztem már errefelé, hogy egy Hayabusa mennyire lehet alkalmas napi ingázásra (2*30 km, van benne M0 és budapesti városi forgalom is) és bár nem kaptam egyértelműen pozitív válaszokat, még mindig nem vetettem el az ötletet. :) Nyilván nem szereti a dugókat, gondolom melegszik is rendesen a városban - főleg ilyen hőségben - de hát az embernek életében egyszer azért kell egy Busa, nem? :) A kérdés tehát most az, hogy 60 ezer km-rel az órájában mennyire megbízható még egy ilyen, illetve normális közlekedéssel mennyi lehet a fogyasztása? Köszi!
Fékbetét csere hátul :). Köszönöm gumi témában a segítséget :)
Szia! Ha kitoldod 200-al van egy nagyon szép
2008ashoz
Sziasztok
Valakinek elfekvoben elso fekbetet garnituraja elado?
Sziasztok! Keresek 08-as Busát megvételre. 1.8m kp. Augusztusban lenne esedékes a vásárlás.

core1493@gmail.com
Sziasztok! Július 8.- án gyorsulási verseny Bolkovce-szlovákia! A táv: 1/8 mérföld.Menjünk,lepjük meg őket
Sziaaztok,Dotka hogy érsz rá:kedd,pest délelött,szerda du.6 Balatonfüred,szerda Székesfehérvár,itt vannak kiszemelt,hayak ,közülük lenne az 1ik.
Én most az új Metzeller 01-et próbálom, eddig nem csalódtam benne! Soha nem csúszott meg, vagy vált bizonytalanná.
Én merem azt ajánlani, most van benne 3500-4000 km és semmi kopás nem látszik még rajta! Elvileg többet kell elmenjen mint a Z8!!! Pedig az is sok kilométert bírt!