Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bankot raboltam....
Üdv. Ma mentem Miskolc felé a 3-as úton délután és több busás is jött szembe volt valaki innen esetleg?
Pokerzee téged is láttalak ma miklóson a cukrászda felé szerintem de akkor kocsival haladtunk el épp ha te voltál.
Jó reggelt!Kérdés,az első lámpám gyengén világít 100k/h fölött nem látok rendesen,van rá megoldás,fényerő növelés?
Köszi skacok,ABS- ből van a haya spoilere.
Az eredeti idomokban van egy táblázat is, amin meg van jelölve a gyártási év.
Típusismeret nélkül is azt mondanám, hogy ABS, az utcai motorok szinte minden burkolata ABS-ből van. A robogókon használnak polipropilént is az alsó részeken (lábtartó) jellemzően, illetve régebben asszem pont a Suzukinak volt valami gyári spécibb utcai idomja, ami poliamidból készült.
Sziasztok,megtudja valaki mondani,az eredeti hayabusa spoiler milyen tipusú műanyagból készűlt?belülre bele van nyomva milyen tipusú műanyagból készűlt,de minden műanyagba ez álltalános. Mert az enyémbe az van benne hogy A.B.S
Tetszik !!
én már be is kajáltam. kiváló textúrájú, könnyen emészthető
Fogyasztásra alkalmas, elkészült...Íme :
http://youtu.be/XPvGuQTgUXk
Van egy eladó elég komolynak mondható váltóelektronikám! Állítható sebességi fokozat gyorsasága, valamint a váltó kar keménysége is!
STARLANE bolti ára 170.000 Ft Most 80.000 Ft megválnék tőle!
Szia! itt van ami neked kell! :)
Azt én is furcsálom,szét tol a huzat,engem is ,ha bebujok a plexi mögé nem látok semmit,
Amihez nem kell faragni az idomot, az kb. annyit is ér... egy M6-os csavar nem nagyon áll ellen egy 250 kilós motor lendületének.
Hali! Bukógombát keresek eladót olyat amilyenhez nem kell az idomot megfaragni. :)
RK 530 as láncot ajánlom! A GB530 gyorsabban elnyúl volt nekem is.... Olcsó de utána többe kerül a leves mint a hús.. ..
Nem szép,de ronda,mint a bűn!
Köszi! Ha ennyibe el is postáznád akkor megveszem! Írj rám provijoci@freemail.hu , és kűldöm a címem.
Hello! Jó,szép állapotú a plexi,átlátszó- világos füst színű.
Milyen állapotú a plexi? Világos füst színű?
RK XW-ring GB530 GXW láncról van valakinek infója, tapasztalata? Mindenhol 1400cm3-ig írják, de lóerő adatot nem találok. Állítólag kifejezetten Busára, ZZR1400-ra van tervezve. Szerelőmnél nagyon komoly kedvezménnyel megkapnám.
igaz még serlegem nincs