Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami ilyesmit keresek nem szép de hasznos.
Köszi de ilyesmim van most is és szét szed a huzat rajta
MRA duplabubis plexi-10 ezerért
Üdv!

Nincs valakinek eladó zero gravity touring plexi gen1 hez?
Minden elismerésem a tied!!!
ott lettem volna én is de már előre meg volt a másik tura tervem
szombaton csebe szakadtt az eső egész nap,vasárnap németben.felvagyok ruházva,nem ázott el semmim,de látni nem láttam sokat az utból.meglepően kevés a motoros.Ez a hazabusa olyan mint a heroin,
A mai etepom, Ibis hotel-Egersund Norway
Szombat 5 kor indultam reggel,18,30 ra értem a hotelba
Eladó a Busám mivel újjat veszek! Ha esetleg érdekel valakit! 2014 es. Ujjonan vettem! Bodis titán rendszer pc5+ végsebesség tiltás kiiktató túra plexi stb.
Balázs Jani Barátom a múlt pénteken felpattant a Busára kiugrott Horvátba meg mosta a lábát a tengerbe és goooo vissza! 1013 km 12 óra alatt!
Nekem a max 820km volt. De idén túl vagyok a 10000km en!
Az komoly táv! Gratula!Egy nap alatt? Nekem eddig a BP- Garda- tó(900 km) volt a leghosszabb táv egyseggel,felpakolva,2 személlyel,de az is elég volt....
Tegnapi etapom.
köszi a képeket. megy az albumba.

atlantis - bármikor velünk tarthatsz, amikor kedved van.
Mi is csináltunk pár kepet
Örülök, hogy találkoztunk, és egy jó napot tölthettünk kedvenceink nyergében . Sajnálom, hogy néhány barátunk, nem tudott jönni az eső miatt. Videó is lesz hamarosan...
Köszönöm nektek, hogy veletek gurulhattam. Nagyon jó volt. Szívesen mennék veletek legközelebb is.
Köszönjük szépen. Nagyon jó kis túra volt
kösz mindenkinek, akivel ma együtt gurultam. . kellemes kis nap volt, kellemes fáradtsággal a végén. egy biztos, hogy elringatni nem kell ma.
Itt esik az eső rendesen.... Azt hiszem kihagyjuk ezt most....!
Most néztem. talalkozhatnank győrnel bösarkanyról megyunk
Hali. Mi györ felöl megyunk. Meg próbálok pontos lenni