Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Győr felől jön valaki? 9.15-kor megállok a bábolnai kútnál, onnan mehetünk együtt. Üdv
persze, részemről még mindig OK. Csak akkor nem indulok el, ha szakad az eső és valami otvar idő kerekedik reggelre. ha menet közben elkap egy apró zápor, hmm, már jártam így.
reméljük, hogy jó idő lesz.
Remélem mert már össze pakoltunk
Sziasztok! Holnapi program áll? Megyünk Balaton körűl?
Hello! Ekem olyan kellene,ami már kuka ,hibás,mert csak szét lenne vágva....
Nekem van egy portolt, rozsdamentes szelepekkel felszerelt, vezérmű tengely és szeleprugó nélküli, ha érdekel.
Sziasztok!Keresek egy használhatattlan,rossz hengerfejet régi busához!
Köszi a segítséget :)
24-es csavarra rátekersz 3 anyát és chrovával kitekered
Hali! Első kerék kiszedésével vannak gondjaim. Ekkora imbuszkulcsot még nem láttam. Tudtok segíteni hogy honnan tudom beszerezni?
Az szuper lenne, pláne ha a héten el is tudnád juttatni.
Asszem, nekem van, de majd utána nézek a garázsban.
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek egy fölösleges tank kitámasztó pálcája?
Úgy is van. Le is kell azt néha porolni tesó. Jó kis metzeler racetec k3.
Pénteh du.megjárattuk a gumi széleit Kakucson...
Megyünk
Emlékeztetőként

Balaton körbemotorozása, ahogy szoktuk. Júli 15. szombat.
10:00 indulás BP. M1-M7 kivezető szakaszon lévő AGIP kút.
kb 10:40 M7 60-as kőnél Székesfehérvár SHELL kút találkozóhely /kis pihenő, ücsi stb./
kb 11:40 Balatonakarattya 71-es út MOL kút találkozóhely /megint kis pihenő ücsi stb./
kb 12:40-től 14-ig ebéd, pihenő Badacsonytomajon a szokásos helyen. /több vendéglátó egység egy helyen, simább kiszolgálás/
Ha igény van rá felmegyünk a Szigligeti várhoz. Ott van fagyizó is.
Ezt követően irány a déli part. Ha elég jó idő van Siófokon a szabad strandon le lehet a partig menni motorral és lehet fürdeni.

Akinek kedve van jöjjön. Én ott leszek. Ja és nincs béterv. Ha esős idő lesz elmarad.
Grat!
szép volt Albi.
Gratulálok !
"öreglány"mindent vitt szlovákiában!!! Pontos szerezés,időterv betartása,nagyon meleg,kis szembrszél és nagyon rövid féktáv......várnak minket szeretettel!
Köszi mindenkinek!!!
Szurkolunk !
Szuper,akkor egyre jobb lesz a gép!Vágj oda szombaton,nagyon drukkolok neked!