Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://onroad.hu/2018/02/07/1egesz4-literes-hayabusa-erkezhet/
sajnos, de ez csak átmenet. ami még nem lett forgalomba helyezve, azokat viszik ki az USA-ba. 19-be v 20-ba érkezik a 3. gen. az tudni fogja az euro 4 és 5-öt. így hallottam.
Ez igaz! Meggyöztél, az lesz az idén.
Nekem csak akkkor váltott üreset 5-6-ba amikor Castrol volt benne. Utánna itt javasolták a MOL-t amit kétkedve fogadtam, de nagyon bevált. Csendesebb volt a váltó, nem habzott, egyetlen egyszer sem váltott üreset 5-6 között, szóval jó volt. Most motul 7100-es van benne, itt sem talált üreset, csak egy kicsit hangosabb a váltó.
gondolom 5ből 6ba váltasz üreset?! Ez nem az olaj baja! Sajnos léptető villa!
Sajnos nem lehet új Busát venni! Vagyis lehet, csak forgalomba helyezni nem lehet! Ennyi volt! Nem felel meg az elvárásoknak a káros anyag kibocsátása és ezért nincs tovább! Sehol Európába nem lehet... Még jó, hogy nem adtam el az enyém! Most pisloghatnák én is!
Amugy régebben itt javasolták, ha jól emlékszem Feket.
Mi Motul 5100-7100 használunk és nincsen üres....pedig használva van rendesen! Nem biztos hogy az olaj probléma......Mol Botondot próbáltad már
Mondtam már neked, anno mikor régebben beszélgettünk, hogy MOL DYNAMIC Moto 4T Racing 10W-50-es és nincs "üres"
Motorolaj témában kérnék tapasztalt alapján segítséget. Igaz nem Hayabusám van hanem B-Kingem de a motor egyezik, és a B-King fórum halott. Próbáltam a Motul 7100-ast de néha „üresbe váltott” és nem az egyes és a kettes között. Tavaly Motul 5100 volt de evvel is előfordult de sokkal ritkában. Nektek mi jött be?
Az oké, hogy emelkednek az árak, de hova??? Egy-egy értelmesebb darab 2.5 milló forint és 10 éves motorokról beszélünk!!! (persze ez Mo.-ra vonatkozik)
Keresek régi busába yoshimura vezérműtengelyt!
Jött a gazdasági válság és senki sem vett új motort, a használtnak is lezuhant az ára, most meg hogy vége emelkednek az árak. (szerintem)
Gen 2-re keresek doboztartó konzolt. Ha valakinek van ötlete ne tartsa magában!
üdv. eladó lehetőleg egyben 99-07 közötti hayabusához műszerfal és fejidomtartó konzol. ár 50 eft.
Szia BLACK&RED!

Egy kérdésem. Anno még két éve raktál fel képeket, amikor a Busádra meglett a doboz szett. Akkor írtad, hogy a tartót egy pilisvörösvári srác csinálta, szép munkát végzett, jó áron.
Elő tudnád keresni nekem az elérhetőségét, címét, telefonszámát, nevét? Elgondolkodtam a sok túra miatt egy oldaldobozon én is.

Köszönöm!

UI: Rég nem láttam már BLACK&RED bejegyzését, nem tudom olvassa-e a fórumot. Ha esetleg nem, van aki ismeri, van aki meg tudja adni neki az elérhetőségemet, hogy tudjunk eszmét cserélni?
Azt sose bánd,remélem,hogy én is fogom még költeni erre.
Dehogy....de az árát már ráköltöttem öreglányra!
Csak nem vettél egy újat is utcára?
Ismeri valaki motorosállatot innen a fórumról???? Elérhetőségét esetleg.... Köszi
Hello! Vagy még? Működsz....???? Engem érdékelne a carbon dolgok,de a régi busára elsősorban,illetve az újra is!!!
Sziasztok! Pár éve úgy alakult, hogy abbahagytam a motorozást, de az utóbbi időben befészkelte magát a fejembe, hogy újra kell egy motor :) fiatalkori vágyam volt egy Hayabusa ezért elkezdtem nézegetni a K8-asokat. Mi az oka a relatíve kicsi kínálatnak? Van esetleg itt ember Kazincbarcikáról? Ez a vas meglehetösen tetszetős, kíváncsi vagyok ismeri-e innen valaki: https://www.kepesmotor.hu/suzu....
Köszi előre is?
Majd ha már nem tudok visszaülni a nyeregbe.... Akkor kell a bevétel, mert itt sem lehet a rokkant nyugdíjból megélni...
Lassan erről könyvet írhatnál!!!
Én már rutinos "műugró" vagyok egy seat volt, de betoltam a deklivel a jobb hátsó futóművét az első ülés alá.... nekem csak kifojt az olaj, meg elcsúszott, de azok csak karcok.... :D De van másik a garázsban, így nem esem kétségbe, de mindig kell egy tarcsiba, főleg, hogy így indítottam ezt az évet... :D