Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képeken nagyon szép. már tőlünk nyugatra is megpróbálnak megvezetni? Elvitte a cica a nyelvét, amikor épp mondani szerette volna telefonba ezeket az apróságokat?
Igen a Crossal sokat bohóckodunk! A pályán tuti találkozunk. Kicsit átnézettem a girnyóm Janával bepadoltuk. Kezdődhet a szezon!
a zölddel mehetsz most is. de a pályán remélem találkozunk.
Benéztem a garázsomba....! várjuk a tavaszt...!
Ebbe csak az a dühítő, hogy rengeteget mentetek érte és az idő, meg pénz!!!

Itt a szomszédban, megint lett egy eladó:
https://suchen.mobile.de/fahrz...
Üdv Uraim! Nem hoztunk Busát mert több helyen forrasztva volt az idom..... Egy blokk felfogató csavar is hiányzott... Nagyon meg kell nézni mit vesz az ember... Telefonba minden jó aztán ez vár....
Nem írja mennyi benne a km.-er! Gondolom száz felett, már mind a két oldala festve volt (mondjuk én úgy kezdeném, hogy "meghámozom"). Attól még lehet oké. de a rizikó a tiéd, ajánl érte 650-et és egy baráti hátba veregetést, hogy valaki elviszi végre!
700-at biztosan megér,ha nem leharcolt.
Sziasztok. Mi a véleményetek erről a busáról?
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_1300_r_hayabusa/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa-12460298
Az ABS visszajelző. Ha elindulsz akkor alszik el.
köszi Józsi. természetesen érdekel. néztem én is a mobilen. szép darab, kevés km-rel. reméljük, hogy így is van és gyárilag is eredetben van. ha aktuális akkor hívjál és megyek
Nincs ezzel baj. Legalább is majd kiderül ha ott leszek és látom. Az Úriember elmondása szerint nincs idő motoroznia mert sokat dolgozik... De a 28 éves Harlyt is 5000km el vettem. És valóban annyi van benne. Lecsekkoltuk több szakemberrel átnézettem mielőtt meg vettem. A Harly nál is lecsekkoltuk hihetetlen de valóban egy kincset sikerült vennem! Remélem a Busa is ilyen lesz! Mert ha nem, ott mararad....!
Egyébként is a közelből hozunk autót és teszünk egy kis kitérőt! És ha nem érné meg nem mennék érte! Nettóba hozom.
Mi a baj vele,ha ilyen keveset futott?
Ez felejtős, akinek most vettünk, megnézte ezt is!
Ez a fekete itthoni darab amit vesztek?
A Hahun is hirdetnek egy ilyen kevés km-est:
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx_1300_r_hayabusa/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa-12456627
Mi a baja, hogy járó motornál világít a FI?
Jegyesem apja oda született és simán fürödtek benne!
Az északi tengerben való fürdés mindent megér Tavaly majdnem belefagytam
Odáig felmentek érte!? Megéri ez egyáltalán? Én innen nem indulnék el érte....
Jó utat! Egy jó moci megér 1300 km-t. Többször megtettem én is egy ilyen utakat a VFR-t. Üdv G
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
Pénteken megyünk érte! Csak is a betárazás miatt! DjHayabusa67 Barátom! Ha esetleg érdekel, eladó lesz!
Valaki így, valaki úgy... Lesz kereslet, mert míg lószar van veréb is.... Az összeset szanaszét törik, vagy meghalnak vele (sajnos), így aki vigyáz rá annak érték és befektetés is lehet. Ez egy ikon, nem olyan, mint egy ural, vagy oldalkocsis bömös, a 2.vh-ból, de már azoknak is csillagászati az áruk, ha egyáltalán találni. Én sem azért gyűjtöm, hogy esténként a garázsban rárántsak, hanem mert mivel már a "tizenakárhányadikat" ütik ki alólam, így nem akarok soha egy holt szezont a biztosítók miatt sem, max a baleseti kezelés húzódhat el... De ezért írtam, valakinek a pap, valakinek a paplan..... Én mondjuk sz@rok a környezetre, meg a normákra és végképp nem érdekel mennyit fogyaszt egy motor..... Van egy csónak, amivel nyaranta átballagunk Ibizára, az fogyaszt óránként 80 litert, de az sem érdekel, mert az élvezet az élvezet.... De ez az én szemszögem!!! De ha bejön a jóslatod és kemény, megbízható lesz az új, akkor annak is van helye még nálam!!! Reménykedjünk, hogy nem rontják el, de akkor sem ér egy motor 6 millát, amikor egy pillanat alatt siklik végig az aszfalton és az embernek csak a számok pörögnek a szeme előtt, meg a hitel.......
Amerika is ilyen.Nem tudom itthon miért nem lehet,pedig akkor lenne kontroll,mert látná az okos NKH-s,hogy mit farag az ember.Így meg tiltanak mindent,így is farag mindenki, aztán ki tudja hány életveszélyes rom van az utakon emiatt.