Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pécsett .. Jó kis nap volt !
Vagy is sziasztok üdv mindenkinek!☺
Szia! Ez váltó probléma ! Ahogy Dotka is mondja! Én túl vagyok ezen a javítson , de érdemes ki hézagolni is mert az új fogaskereket is meg eszi hamar! Ha tudok segíteni csak hívj 702579844
Szia!A blokk nem eladó?
Oké ott leszünk,vagy a perkátai felhajtónál becsatlakozunk.
Aki az M6 on jönne, legyen 8:00 kor a Keresztúri pihenőnél a Mol kúton , vagy becsatlakozhat a Dunaújvárosi pihenőnél az ŐMW kúton kb 8.20 körül
Szia elvileg megyünk ketten egy motorral.Dunaújváros környékén csatlakoznánk.
Arrow titán ovál sportdob pár E szabványos,db killeres eladó Busa 1re.80eft párban.
Tel:70-3179083.Smst,üzenetet nem figyelem.
Szombaton találkozunk .
Üdv Uraim! Szombaton Vác-Rétság-kis Szovákia majd Bp, Parkolo Parádé du. 4 kor,Valakit érdekel hivjon.
Sziasztok! Szeretnék dobozokat tenni 2007-es busámra nincs-e eladó valakinek. Vagy hol lehetne beszerezni ?
Köszönöm az infot, a héten szétkapom
Sziasztok,sajnos elfosta magát a teleszkóp szimmering bal elöl,csöpög de nagyon,én akarom kicserélni,mi a folyamat és kell vegyek valami speckó szerszámot,?milyen olajat rakjak bele?
ezt egy opciónak írtam, nem ellenségeskedésnek. nekem így lett tömítés, gyorsba, 2 nap múlva pöstön volt, hogy hogy nem !
akkor onnan kell megrendelni !
Üdv néked is ! 1. Nincs rajta kipergésgátló , sem csúszókuplung ! 2. tölem ki is lehet baszni a kukába , mert nem az enyém / persze nem lessz / , és ha jön az új Busa szerintem az lesz helyette a barátomnak ! Viccet félre téve nekem mindíg is Kawa volt a szerelem , a mostani a szívem csücske , de ha veszek másikat az nem ZX12 lesz hanem ZX14 !
én a basi2 is felhívnám, japánból 2 nap volt ! 306416854
Üdv Kollega! Szerintem 2 lehetőség van: 1. állitsd legnagyobb fokozatba a kipörgésváltot / ha már csuszokuplung is van benne / 2. dobd ki a kukába és vegyél ZX 12-t az nem csinál ilyet! Viccet féretéve 99% hogy ac válto rossz más nem csinál ilyet.
65e HUF + posta, kb. nálad van 04.27-05.03 között.. üdv
Használj pasztát! Nem kell várni! :)
Dotkának igaza van.. ! Váltó..
Sziasztok. Tud esetleg valaki olyan boltot Magyarországon, kik be tudnak szerezni egy komplett tömítés garnitúrát gen-1hez? Mert akikkel eddig beszéltem vicces 60 napokat emlegettek... Vicc az ország... thx!
Ja,én meg azt hittem K8-asról van szó.
Szerintem ezt a kuplung témát hagyjuk , ez nem megcsúszik , hanem beszaggat egyet vagy kettőt , és ugyan úgy tol tovább ! Nem bassza ki sebességből , nem nehéz a váltás , semmi oda nem illő hang nincs ! Ezt a beszaggatást sem fagyizás közbe csinálja , hanem mikor nyélre vágod , és ráadásul nem váltásnál csinálja ! A kuplung az felsőbb sebességekben váltás után odabaszva csúszna meg , de ez nem megcsúszik !