Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Május 1 gyorsulás.
Mi lesz ott?
Sziasztok
Dotka,Taszárra nem jössz mi?
Súly lóerő arány az egész!
Én nem cáfolok meg semmit,mert fogalmam sincs róla.Amúgy sem vitatkozom veled,csak beszélgetünk. Csak azon gondolkodtam,hogy én tavaly áprilisban az összes pályán (Tököl, Kiskunlacháza,Fertőszentmiklós,Kunmadaras) futottam stabilan 9.5-öket,viszont egyszer nagyon erős hátszélben sikerült egy 9.3-at,és két 9.4-et futnom,viszont nyilván a 9.5 a reális.
A te ezresed hány lovas volt,mert az adatlapodon néztem,hogy nagyon jó időket,és sebességeket tudott.Könnyítve volt?
Érdeklődj utánna, úgy is meg lesz cáfolva amit irnék! Repelik Józsi barátom tudja ezt, vagy kérdezd tőle! :)
Aki ezt az időt futotta,annak mi volt az az ideje,amit stabilan az összes pályán meg tudott futni?
Nem, akkor már nyugdijba ment több 1000 motorral induló D1000 es pilóta! De 1 akkor is 100 %, hogy Repekik Józsi volt a bajnok 2016 ban egy új Busával! De D 1000 ben a sebesség csúcs 263 km/ h val, es az időcsúcs 8.95 sec. al 1000 es motorokhoz kötődik! A pilóta súlya igen fontos nagyon, mint a motoré is!
Nyugi!Azt szerintem senki sem vitatja,hogy jól mennek az ezresek! - főleg ha 50-60 kilós pilóta ül rsjta.. ..
Üdvözlöm Józsit,és jó étvágyat nektek!:))Akkor ezek szerint 2016-ban Józsi legyőzte a fizikát!
Józsival pont most nálunk eggyütt ebédelünk! 1 a regi busaról beszélgettek es ha felhoztad, 2015 ről is lehet akkor beszelgetni! És meg kell nezni a D 1000 sebesség es idő csúcsot milyen motor tartja! Gyerekek ez fizika!
Hol voltak az ezresek,mikor 2016-ban Repelik Józsi megnyerte az összes bajnokságot?
Csak az 1000-esek mennek a régi Busák meg nem, lásd 2017 Máj. 1. Kunmadaras D 1000! :) :)
Köszi,már szereztem!!!
http://youtu.be/QE_rWlay3Yo
A 407 már rendben van.
Egy haverom meg tudja hegeszteni végszükség esetén!
Ezek biztosan jobban bírják,mint az ezresek,nem véletlenül nehezebbek 60 kilóval,nem kicsit túl van méretezve mindenük.
Még szerencse,hogy csak ez fáradt el nem a főtengely vagy váz...hihetetlenül sokat bírnak ezek a busák + 60-70 lóerővel meg min.70000 km a háta mögött...nem tudom,hogy az ezresekről is majd uez elmondható lesz 20 éves korukba....
Úgyvalahogy.....
Értem,akkor elfáradt az anyag,mondjuk 19 évet kiszolgált rendesen.
Hajszálrepedés van rajta.....
Félsz,hogy akkorát kanyarodsz,hogy lekopik,és kell a tartalék mi?
A képek mindig lemaradnak.....
Keresek régi busához ilyen jobb oldali generátor dechnit!