Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt bárminek adnak rendszámot...
olyan dolgokkal lehet találkozni itt az utakon...
Az nem lehet rossz hely,ahol legálisan lehet turbós Busákat használni!
Igen, és itt mindenkinek bejött az élet!
(De hol ment ki?)
Mindig is tudtam,hogy Németországban kolbász(zsír)ból van a kerítés!
Gratulálok hozzá,nagyon fasza a vas!
Németországban a "szomszéd utcában"! Egy kedves barátom mondta, hogy nézzek meg neki egyet a közelben. Mint kiderült a szokásos átverés volt (utald el a pénzt és küldi a motort), mindegy föl lett jelentve és azonnal levették a hirdetést! Aztán kerestem neki egyet és találtam is itt a közelben, szerintem megcsinálta az évszázad üzletét vele! Az árról nem szeretnék beszélni mert itt a fórumon is jelen van a tulaj. Annyit mondok meg közelítésnek, hogy a (sokkal többet futott) magyar árak alatt kb. 15-20 %-al vette!
Kolbászzsír a legszebb mind közül!
Hol vettétek,és mennyiért,ha nem titok?
Albi! Ha látok valamibe fantáziát, arra lecsapok! Ha árúlgatom még egy-két évig az sem baj... ! Az idő nekem dolgozik! A mobilén is találtam 1 pont ilyet csak 45000km el. És 25000 euró ért! Szerintem jó befektetés volt ez!
( Amenyiben meglesz még a nyáron, lemegyek vele Kunmadára is!
Azért még ki-ki lehet fogni egy két jó vételt! Igazolt 9100 km, új szerviz, új gumik, nem nagy áron!
Ezt például ma vettük:
Részben egyetértek darazsgarazzsal. Sajnos egyre jobban nyomják az elektromos cuccokat, meg a környezetvédelmi normákat. Félreértés ne éssék, nem vagyok a környezettudatosság ellensége, viszont kissé ezt is - mint sajnos mindent - túlzásba viszik szerintem. És ennek az lesz a hatása, hogy egyrészt nem lesz kereslet a régi motorokra, mert sokat fogyaszt, illetve azért mert benzines, másrészt befektetésnek se lesz értelme tartani, mert csak pár fanatikusnak fog egyáltalán jelenteni valamit, kínálat meg lesz belőle bőven. Én is szeretném az enyémet megtartani és mellé venni majd másikakat, de ez csak szentimentalizmus. annak szerintem egyébként nincs értelme, hogy a garázsban áll lezsírozva. Ezek használati tárgyak, ez a lényegük és ez adja az élvezetet is. Szép nézegetni, de ha nincs mivel menni, akkor minek?
A technikai fejlődéssel nincs baj szerintem. Atellával ezért nem értek egyet. Ez nem kor kérdése, egy új, könnyebb, jobb, megbízhatóbb motor szerintem megéri és nem nehéz megszokni a jót. Tudom, hogy sokan a z első generációst szeretik, de pl. én a másodikban hiszek, pont az előbb leírtak miatt és simán lehet, hogy a harmadik mégjobb lesz. Gyenge meg úgysem lesz, hiszen a Busa egy ikon, ilyen húzást egy gyártó se tenne meg. Szerintem.
Elnézést kérek, nem Busásként, de szoktam olvasni itt is. Mostanában a Hayabusa (is) kezd megint mozgatni. Azért írom hogy megint, mert egykoron, úgy 2005 tavaszán körülbelül, már egyszer tervben volt. Aztán elvetődtem több más irányba is. Amihez hozzá szeretnék szólni, az a jármű gyüjtés, meg az értéktartás, vagy növelés témája.
Magam is szeretem a klasszikusokat, a mindenkori ilyen-olyan ikonokat. A hayabusa valóban alkalmasnak látszik rá hogy betöltsön hasonló szerepet mint az egykori Camaro-k, vagy Mustangok. Hiszen erről is tudja még a relatív tájékozatlan is, hogy miről beszélünk. Ok! Mindig lesz egy réteg, magamat is ide sorolva, akiknek ezek a motorok jelentenek majd valamit. DE! Úgy gondolom haladunk az eldobható világ irányába és már tényleg semminek nincs semmilyen értéke a mai gyerekek szemében. Anno ritkaság volt a gépkocsi, presztizsnek számított ha valainek már ezeröcsi ladája volt. Mára szinte mindenkinek van, ha más nem egy pár százezres csetresze. A mobiltelefon dettó...Mindenkinek pár havonta, pár évente cserélődik a zsebében és azt sem tudjuk hol van már a régi...Szerintem amikor az elektomos világ eljön, ugyanez lesz a járművekkel is. Vedd meg, használd X évig, aztán jön az új és a régi már hajítófát sem ér. Gyermekeink gyermekei pedig nézik majd a mi szép motorjainkat...állnak egyik lábukról a másikra , kb. mint ahogyan mi nézzük a gőzgépet. Szép-szép...de kinek kell ma már? Mi még élvezhetjük ezeket, talán az utánunk következő pár generáció még tudja miről vakerunk ha ...Aztán üres tekintetek és kész. Igaz, akkor az már nem a mi ügyünk lesz. Elnézést ha hosszú lett. A szezon se legyen rövidebb :D
Józsi,te úgy gyűjtöd a motorokat, mint más a kinder tojás figurákat! próbálkozz azzal is,hátha könnyebben eladható lesz.... hamár itt tartunk,a régi(99) ,első kiadású busából nekem is van egy "ritkaságom"- egy kb 250 Lóerős verzió és simán eladnám17 ezer euró alatt!!!
az biztos, hogy izgalmas lesz a szép új jövőnk és technológiai fejlesztései, de az nem biztos, hogy őszintén örülni tudok majd neki-k sokat látott őszülő halántékaimmal .
tényleg nem rossz ötlet egy kicsit spejzolni a régi jó öreg jókból, ha van rá lehetőség. na megyek beveszek egy gyógyszert
Én is vettem egy Harlyt befektetésnek, most árulom. Tudomásom szerint ez az egy van belőle az Országba. 5000km gyári karcmentes. Érdeklődők vannak, csak pénzük nincs sajnos!
Igen, annyi... De amit mutatsz az k6.... Nem összehasonlítható egy elsővel... Én egy fanatikus vagyok sajnos. Autóból is így vagyok, s van egy pár ritkaság a "garagéban" de a legizgisebb egy csónakmotoros SUV, ami szárazföldön eszik annyit, mint a társai a vízen... :D
17 ezer euro egy régi busáért!? Itt Németben sokkal olcsóbb!
Kiadtál volna tényleg egy első generációsért 17 ezret! Ne csináld már....

https://suchen.mobile.de/fahrz...

Amúgy én is gondolkozom rajta, hogy elkezdem gyűjteni a ritkaságokat motorból, mert jobban tárolhatók mint az autó ritkaságok (egy garázsban elfér kb. 6 motor kényelmesen)
Jah, árban lépést fognak, de az a lebutítás, nem lesz már visszahozható ilyen szintre, mint ezek egy power komcsikával, vagy egy sportrendszerrel..... Itt Spanyolban ma voltam egy gyári karcmentest (99-es 7800 km-est) megvenni, de mivel 800 km-t kellett utaznom, hogy kifizessem azalatt az idő alatt elvitték!!!! AGYVÉRZÉST kaptam, pedig 17 ezer eurítos volt az ára...... Én amondó vagyok, mindenki vigyázzon szeretett paripájára, mert idővel iszonyatos kereslet lesz ezekre a brutális disznókra.... Nekem van most néhány, de begyűjtök még ha tudok....
Én már vén fejjel nem tudnék megszokni egy súlytalan hokedlit....
Sziasztok Busások !!!!
Persze hogy olvasom a fórumot ! Szuper kis csapat ez :)
Tavaly még csinált oldaldoboz tartót a Pilisvörösvári srác Haverom Aprilia Tuono motorjára és minden méretpontosan elkészült !
Tel száma :06309610855
Mindenkit üdvözlők !!! Mihamarább jó időt és széles utat kívánok nektek
jaaa egy hatos tuti lesz. lépést kell tartani azon a vonalon is a többi nagyágyúval.
a mobilen én is néztem azt a 2014-est. előtte volt fenn egy 2016-os világoskék. alig km-rel, rendszám nélkül. full gyári kinézet 11 ezerért. na arra elkezdtem viszketni, de nagyon messze volt....
Sajnos az új ára biztos 6 millió felett lesz.... Az meg sokunknak nem elérhető...Most néztem a mobilen 1 et 2014 es. 5000km el 3.millába meg is áll. Lehet behozom... Elvan ott a többivel a garázsba...
még min. egy évig nézegethetjük is
Köszönöm!
Hali!

Steiner Sándor: 06707045663 Budapest 3-ik kerület.
Helló!
A pilisvörösvári srác már nem csinàl konzolokat. Előkeresem kinek adta át. A pilisitől kaptam meg a pesti srác telefonszámát.
Ezt a képet nézegetjük 2 éve....
Ezt a képet nézegetjük 2 éve....