Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én teljesen biztosra veszem,nyilván azért nem mutattak semmit,hogy még nagyobb durranás legyen.A 20 éves jubileumi bemutatót meg nem fogják kihagyni,mert az meg egyenesen ostobaság lenne a Suzuki részéről.
Azért még ne fogadj erre. Még hivatalos tanulmányt sem mutattak vagy bármi olyat, ami a pletykánál több információt tartalmazna. Van pár dizájnkép, ami nem is a suzukiól származik.
Vagy jövőre lesz a bemutatása és utána egy évvel lehet majd megvenni. Biztosra veszed? Max reménykedsz. Amúgy ezzel már tavaly is maga alatt vágta a fát a Suzuki, mert sokan várták idénre az új modellt, ezért nem is vettek új motort, mert úgy hallották, hogy jön az új. Jött is, új színek :)
Biztosan jönni fog jövőre,mert akkor lesz a Busa 20 éves jubileuma.
Hát tavaly is így volt, meg tavaly előtt is...
De csak pletykák vannak, szerintem kár várni rá, ha mégis jönne, 6 millió alatt nem lesz az ára
Ha tudnám biztosan, hogy nem nem jön az új Busa megvenném.... De már kivárom ezt az évet mert nagyon úgy néz ki, hogy jönni fog!
Ahogy téged ismerlek már megint valami új projektben töröd a fejed!
Az ár minimálisan alkuképes
Amúgy tud bárki más makulátlan K8+ eladó gépről? A narancs szinűért megveszek, de tudom, hogy kevés eladó van belőle
Szia. Engem érdekelhet a dolog. De 3.5M kicsit túltolja az elsődleges kereteket.
Köszönöm :)
Úgy néz ki, hogy ha jön valaki, akit komolyan érdekel a Busa, akkor elválnak útjaink.
Hu köszi!
4700 :)
Attilát személyesen ismerem 1000%-ig megbízható!
Kollega most 4700 vagy 47000 van benne mert nem teljesen mindegy?
Sziasztok!
Esetleg ha valaki keresne egy eladó kiválló Hayabusát, az enyém eladó lesz, nemsokára meghirdetem.
2016-os, 4700 km, szervizkönyvvel, újszerű karcmentes állapot!
Rendben,de majd meglátod.Addig még van egy hónap
Természetesen engem érdekelne, de nagyon nem tudom még, hogy tudok-e menni, szal felírhatsz, de csak nagy-nagy kérdőjellel.
Mecseki Sólymok a Facebookon
Sziasztok!Május 5. Szezon nyitó gurulás Pécsen,utána gurulás a mecsekben.Mindenkit szeretettel várunk,aki szeretne jönni kérem jelezze mert le kell adjak egy hozzávetőleges létszámot.A szervezők csak a Hayabusák számára egy kijelölt hellyel szeretnének nekünk kedveskedni,ezért kellene egy saccolt létszám.Részletek a Facebookon,de hamarosan itt is.Eddig 14-en vagyunk,további szép napot mindenkinek!
Végre leleplezték, hogy milyen lesz az új busa!
http://onroad.hu/2018/04/05/rekordra-szuletett-gozhajtasu-hayabusa/
Üdv Uraim! Szombaton Valaki Esztergom felé,motocross lesz...
Hello! Mentem,de csak egy kölcsön motorral,aminek meg cssk első fokozata volt,így egy fergeteges kb 50mp - es időt futottam- csak a pontok miatt
Majd készen lesz egyszer az " öreglány" és akkor majd meghajtom ! Amúgy mindenki időetedményét érezhető volt a fél év kihagyás.....de legalább elkezdődöt !
Szia Albi ,hogy ment a verseny ? Tudtál mért időt menni ?
Pontosabban mi a kérdés?