Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Du 2-3 körül megyek!
Motorral nem tudom,jó lenne jövőre.Idén talán autóval,ha addig ki nem vásárolják alólam.
Na mikor látunk újra a pályán???( motorral)
Tehát a recept adott!
Láttam már ilyet,de azok a motorok emberrel együtt sem nehezebbek 100 kilónál!
Jó ötlet ! Érdekes ,hogy az " elmaradott" ázsiaiak( thai,maláj) gyorsulási versenyeken a 150 ccm tuningolt 30 -40 LE motorkákkal,füsli kerekekkel 1,4-1,6 os 60 lábak és 6,3-6,5 ös 201 méteres időeredményekkel szerénykednek ( ez nálunk kb egy jó 900+ top kategóriás hayabusa vagy gsxr 1000- es eredménye....hmmm elgondolkodtató!
Szívesen!
Köszönöm a tippet!
Hány óra körül lesztek kinn, lehet, hogy én is kinézek.
Tudom,hogy héj,nem felejtettem el a fejlesztéseidet barátom.Simson blokkot neki,hogy 100 kiló alatt maradjon a súlya!
Csabikám,látszik, hogy régen voltál már versenyeken,mert tankom már rég nincsen....az csak egy héj... (-6 kg) igen jó a kormánycsutka,köszi,brutál alacsony és könnyű lesz a gép! Érdekesség,h egy busa ilyen állapotában csak 56 kg!!!olyan tolni mintha egy Simson lenne
Barátom mi kinézünk! Hívlak majd!
Sajna melo van 5-ig,de kösz a meghivást Barátom!
Szombaton jön Valaki a Motorrad-hoz / Bp. Nagykörösi ut/ nyilt napok lesznek,suzuki+ducati.... ha már nem lesz kiállitás!
Látom jók lettek a kormánycsutkák.
Szerintem dobd ki a tankot is,mert ha nincs benne blokk,akkor úgysem lesz rá szükség!
Sziasztok!

Tud valaki ajánlani egy jó fényezőt aki két kisebb műanyag elemet tud pontosan gyári színre fényezni és jó minőségben, megbízhatóan dolgozik?

Köszi!
Na akkor nekünk végünk mi euroringen kezdjük
Két jó szakember max 2 nap alatt összedobja!
Hú, ezt jól lekönnyítetted. . Meglesz az, még majdnem másfél hónap,
Íme az " öreglány"- jelenleg!
Én meg ezt látom,ha kitolom a garázsból.....hogyan lesz ebből motor márc 31- re????
Szlovákiából! Csak segítek egy havernak tuningolni! Pénteken viszem Végh tech hez..... Indulni szeretne 900+toppba! Sőtt pénteken 4 busát viszek! Ha lesz időd ugorj el Atosz!
A fehér honnan van Barátom?