Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megkaptad?
irtam üzit másik email cimröl!
oké probálom!de másik emailcimrol fogom!
probáld ujbol küldeni.
az nem jo ha cseszekedik a rendszered!
Nem!
Cseszekedik a rendszer!
Hali rechner
megint irtam levelet nem tuom+kaptad-e?
Jó hejre irtál?
Nálam semmi!
hali rechner!
irtam emailt válaszoltál már rá?
Nincs!
rechner73@citromail.hu
Hali rechner!Nincs Msn cimed véletlenül?jo lenne ha volna!
Szevasztok!Na!Beleástam magam a dolgokba,és pár dologgal okosabb lettem.Van egy ismerősöm ismerősének a valakije,ja,aki egy vizsgabázison dolgozik.Személyesen TŐLE kaptam az infót,HOGY:az LTZ-ket lehetett rendszámozni a 2004-2005 évjáratig,míg egy bizonyos rendelet meg nem született!Na, ha a quad-ot akkor rendszámozták,akkor a vizsga meghosszabbítása nem lehet akadály.Vannak bizonyos változatok,ha difis akkor korlátozás nélkül,ha meg nem difis akkor max.40km/h-val lehet vele menni ASZFALTON,de van olyan korlátozás is,hogy rendszámos a quad de csak laza burkolaton mehet!Ja meg van valami zöld rendszám is!Idáig ennyit sikerült kiderítenem.Még azért van egy rendőr ismerősöm még azt is kifaggatom!Ja,még annyi,hogy ha egyszer már megkapta a rendszámot meg a forgalmit azt már emiatt a rendelet miatt nem lehet visszavonni!EZT MONDTÁK!
Hát igen, én is ezvéget attam el, nem lehet és ennyi!
csak az érdekes hogy a környékbeli országokba kapnak müszakit,
de nálunk érdekes modon semmi nem müködik!
Ez Magyarország Pedig lenne rá igény! Mind ahogy kijelölt pájákra is!Csak ez eggyes uraknak nemtetszik,tul nagy a befojásuk és.................
Szia Istibali! Felejtsd el a rendszámos quad kérdését. Jelen pillanatban nem tudod leműszakiztatni a rendszámos ltz ket, mert nincs európai uniós tanusitványa. Ha úgy veszed meg, hogy az előző tulalj leműszakiztatta akkor azt csak kenőpénzes módszerrel csinálta. Ezzel csak az a gond, hogy útközben kifogsz egy kpm-est akkor az rögvest kivonja a forgalomból, ha egy rendőrt akkor az pedig hatósági műszakira küld és a vizsgabázis vonatja ki veled a forgalomból. Én is rendszámosat szerettem volna venni, úgyhogy futottam néhény kőrt, hogy hogyan lehet megoldani. De sajnos sehogyan. A polarisznak van 4 típusa amit forgalomba lehet helyezni, de arany árba adják őket. Ezeknek a gépeknek van tanusítványuk, ezt a papírt te nem tudod beszerezni senogyan, mert ezt az inportőrnek van lehetősége megcsináltatni. Ha a jogszabály részére vagy kiváncsi a www.polarispest.hu-n találod meg.
Szevasztok!Segítségre lenne szükségem!Ltz vásárlás előtt állok,de mindenképp rendszámosat szeretnék.Ki is néztem már párat,csak az a bibi,hogy mindegyiknek lejárt a műszakija.Amúgy rendszám,forgalmi,törzskönyv minden megvan.A müszakiztatása ezeknek a gépeknek hogyan müködik,ua.mint a motoroké vagy mint az autóké?Előre is köszi!
Van ,pöpec gyári alu!
Tudok hozzá alu kilépötis
203378264
Bizony ám! Nekünk a 2006oson volt Yoshi rendszer és gyorsan hozzá lehetett lőni a karbit! Nagyon jó lett!
Köszi a segítséged! Érezhetően növeli a teljesítményt a kipufogó tuning?
Felejtsd el a sportlégszűrőt, se perc alatt homokot szív vele! Ha teljesítményt akarsz növelni, keress használt Yoshimura kipufogó rendszert. Új ára KB 160e.
Hirdetem a képesmotoron is, amúgy
az "eladó holmik" között megtalálod.
Ha tényleg érdekel,ott a számom.
Sziasztok! Van valaki aki Szfvár környékén Quadozik?
sziasztok!nem tud valaki ltz 400 hoz nyomtávszélesitöt?
Engem lehet érdekelne mennyi adnád?:)