Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!Felénk rengeteg földút van.Mivel van forgalmi :igy van lóerő adó,köt.bizt.(Ha nem vonatod ki ideiglenesen)Most a + műszaki kb 12000ft (2évre)és nem kell bújkálni !
BÚÉK
Valaki nem akar matricaszettet esetleg?
Többe rendelnénk olcsóbb lenne a postaköltségVan nekik LTZ-re is
üdv. csak kíváncsiságból, ha már szilárd útburkolaton nem használható, akkor mi értelme van a műszakinak? az is pénzbe kerül, meg akkor tükör, gumik, index, miegymás se olcsó.... amúgy B.Ú.É.K.
Nem biztos ,hogy a tengely üt ,lehet a gumi (szálszakadás) vagy felni,ezek a tengelyek nagyon erősek nekem 5 év alatt semmi baja.pedig használom rendesen.(persze ha előtte nem volta tengelynek sérülése :)
Hy! December -18 án műszakiztatam a qudom (K4) annyi van ,hogy szilárd útburkolaton nem használható!(Mert nincs difi) Műszakira:(akinek van forg.eng:)Visszapillantó,utcai gumik ,kürt,rendszám fölé prizma,nekem van irányjelző is.meg ne sportkipufogó.pesten műszakiztatam a Mozaik utcában .semmi gond nem volt ,és nem is kevertek semmit.Amelyiknek már van rendszáma annak nem kell megint az eu-s tanusitvány. by all
Szeva!A quad gumik között az aprókban van egy bakelit,igaz ltr-hez,de kérdezz rá,hogy jó-e neked!
Kérdezem én? Probálgattam ujdonsült gépemet, egy dobbantón kb12m-t repülve, úgy 1,5m magassan(3 szori probálkozás után), a hátsó tengely bal oldala üt! Csak azért kérdezem, mert látván márka társaim videóit krossz pályákon nagyobbakat ugratnak. Én meg inkább túrázni szoktam vele. Normális hogy ennyitől üt a tengely, vagy csak ezt dobta a gép?
Amúgy hallottam, hogy ki lehet a tengelyt is centirozni. Tud erről valaki, valamit?
Hali mindenkinek!senki nem tud eladó nyomtávszélesitöt LTZ-400 hoz?
Rendben, holnap megnézem és köszönöm szépen!
Az egy rövid kábel, biztos megtalálod. Valahova az akksihoz közel, a vázhoz van csavarozva. Boruláskapcsolóról én nem tudok.
Meg még azt szeretném kérdezni, hogy boruláskapcsoló nincsen rajta?
Az hova van rögzítve? :)
NGK CR8EIX irídium gyertya eladó!
(természetesen új és nem csak egy van)
Nagyvas.hu-n 4 rongy,én ez alatt adom.
Akit érdekel,jelezze.
"Képesmotor"-on is fönt van,ott a számom is.
Akkor valami kábel gond lesz. Talán a testkábel szakadt le.
Annyira nincs töltés hogy a töltés lámpa és az ürest jelző lámpa sem ég. Próbáltam másik akksival és úgy sem..az ülés alatti biztosítékot is néztem, a gyújtáskapcsolót is...Először beindult, utána leállítottam és aztán már nem indult..Szted?
A legegyszerűbb dologgal kezdeni. Gyertya. Pipa. Kábelek. Állórész. Trafó. Akksi
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mit kell ellenőrízni ha nincs gyújtás?
Sziasztok! Tudna nekem valaki segiteni Ltz 400-as Gumi választásban? Milyen fajta gyári Dunlop vagy Maxxis Razr. Most 22x10-9 van fent, elég a 20x10-9(melyik a jobb?)
Nekem is van egy. Huszas, ötnyolcvanöt-nyolcvan-huszonhét.
Szia olvasom az előzményeket ,ha érdekel még a dolog nekem van egy.
Sziasztok!
Valaki nem tud LTZ 400-hoz csapágyházat kedvező áron?
Oda a hátsó tengelyhez kéne...
Köszi előre is!
uhhhhhhhhhhhh az ugy nekem nem jooo
akkor hagyuk pedig nagyon jo lett volna!
na mind 1 azért köszi
csak hátulra!
meg van mind a 2 pár?