Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen a lánc ajánlatot élek vele.
Sziasztok!

Nem tud valaki valami okosat arról, hogy hogy muzsikál az ltz kiegyensúlyozó tengely nélkül?
Helló! Érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek elfekvőben ltz blokkfél,balansztengely vagy esetleg komplett blokk. De ha tudtok valami jó bontót akkor azt is nagyon megköszönném! :)
Hali ö szeretnék vásárolni egy LTZ 400as quadot de rendszámosan szeretném hajtani és kérdezném h tudja e valaki h mennyibe kerül a rendszámoztatás?előre is köszönöm!
add meg az e-mailcímedet!
Athena hengerhez adtak tömítést azzal raktam össze. Szerintem olajat kap rendesen nemhiszem hogy az a baja. Az olajzó furatokat mielőtt összeraktam ki is fújkáltam levegővel. Most rendeltem meg hozzá az új főtengely csapágyat meg a kiegyensúlyozó csapágyat. Egyik ismerősöm járt most a hétvégén úgy az LTZjével hogy kiment a kiegyensúlyozó csapágya és összeakadt a főtengellyel. Elég csúnya lyuk lett a az eredménye a blok elején. Nem szép látvány. Szerintem az enyémen tuti csapágy lesz, a láncot néztem ráfeszít rendesen. Egyre hangosabb szóval ha szétszedem csak kiadja mi a baj. Még jó hogy most raktam össze nemrég. Most szedhetem megint szét. De legalább már be van járatva.
itt találsz láncot és lánckerekeket, egy jó lánckerék keresővel.
www.robogotuning.hu
www.prox.hu
Szerintem akkor hidegen is zörögne ha csapágy lenne. olajat kap rendesen a vezérlés? Gyári tömitésekkel raktad össze, minden furat meg volt rajta?
Probálj rá egy gyári elektronikát, ezzel szükithetö a kör
Üdv
Lánccsere a megoldás, meg ha már a fogaskerekek is kopottak, nyultak akkor azokat is cserélni kell.
Csak jó minöségü O vagy X gyürüs, erösitett láncot vegyél!
20e körül van lánc 8-10e a fogaskerekek.

Nekem most DiD ATV 520as X gyürüs van fent ez birja a terhelést.

http://www.pinkmotors.hu/did/d...
Megmondaná vki hogy mit tegyek, ha már nem tudom (ltz400) tovább feszíteni a láncot? már csörög zörög rajta. Lehet kivenni belőle szemet?
Ha le kell cserélni tudtok vmi jó online boltot?
Köszönöm a segítséget!
Cash 83 nagyon kérlek segíts nekem, mert mindenhol elutasítanak a műszakival, ugyanolyan suzi ltz400 van 2004 rendszámos törzskönyves de márc 5 már lejárt a műszakim mivel senki sem hajlandó levizsgáztatni. Nagyon örülnék ha tudnál egy pár tanácsot adni hol tapogatózzak. /eddig csak falakba ütköztem/
Sziasztok!
Nem tudná valaki megmondani, mi az oka LTZ400-nál amíg öninditózok nincs szikra, csak mikor elengedem üt egyet.
Hidegen csak tolásra indul.(ja és tuning elektronika van rajta)
Nem tudom mit másol le! De próbáltam egy Ltz-n, a hangja nagyon szép, és talán jobban is húz a Quad!( bár abban 440-es Athena volt)
Az a baj hogy én kérdeztem hogy melyiket csinálja rs2,rs3-ast nemtudot rá válaszolni.......szerinted mit másol le?
Helló Kawapowa!
Megadtam személyes adatba!
Hali!

Zörgős hangja van. Most raktam össze nemrég mert bekopogott a motorja. Szétment a hajtókar alsó csapszege. Megcsináltattam a főtengelyt meg raktam rá egy Athena hengert mivel abba is belemart. Egyedül a főtengely csapágyat nem cseréltem ki. Lehet hogy az adná a hangot?
üdv
Kösz az infót! Én két hete rendeltem meg a rendszert! Most járt le az idő, de gyanús egy kicsit nekem is! Most keddet ígért. Remélem ez már biztos, ha nem lemondom én is! Nem szeretem az ilyen embereket!
Egy kis biztatás!
NE adjátok fel!
Okés értem én na de egy ltz-t ne lehessen rendszámozni? Szerintem akiknek van quadjuk azoknak többségében ltz-jük van. Elég híres gépnek tartom.
Szia!
Sajnos a japán quadokat tényleg nem lehet hivatalosan rendszámozni, mert nincs meg az europai tipusbizonyitványuk, ami kell a vizsgához.
Van egy fórum ahol estleg tudnak segíteni rendszám ügyben, de 500e ft ról beszélnek:
http://sgforum.hu/listazas.php...
Hali!
Zörög vagy kopog?
Ha a vez.mü lánc és a szelepek rendben akkor hajtókar lehet esetleg. A vez.mü tengelyen a kipuszelep kitámasztó nincs szétesve?
Vedd le a hengert és ellenörizd a hajtókart szerintem. Csak uj tömitésekkel rakd össze és pontos nyomatékkal huzd vissza a hengerfejet!
hali,én két honapja rendeltem tölle egy rendszert,két hétre válalta hogy elkészül vele, a mai nap elfogyot a türelmem,lemondtam amcsibol elöbb megjön! sok sikert és föleg türelmet ha töle rendeled!
Hello Stevy!Tudsz adni MSN cimet szeretnék a quadrol veled beszélni!
Sziasztok. ma elmentem egy suzuki márkakereskedésbe. ltz 400-at szerettem volna venni. kérdeztem a csajt mennyibe fájna ha rendszámot akarok.... erre azt mondta:2005-nél fiatalabb quadokat már nem lehet rendszámoztatni. újakat sem. mondtam neki akkor hogy lehet hogy k9-es quad rendszámmal járkál itt a városban... szerinte régi quad csak átépítette.... szerintetek akkor most mi az igazság? azt hittem holnap már quadozni fogok de ezek szerint mégsem 5 éve gyűjtöm a pénzt ltz-re és tessék mire összejött már nem lehet rendszámozni. Valaki esetleg tudna valamit hozzáfűzni? Nagyon megköszönném..