Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kipuff tömítő paszta hasonlít nagyon arra amiről beszélsz, azt meg akármelyik autós boltban lehet venni.
Gyári minden henger így néz ki.
Az gyári, minden hebger így néz ki.
Senki sem tudja, hogy hol lehet povédőt kapni a telóre?
Mégsem tudom megmondani a tömítőnek a nevét mert akié a cucc az elment németbe melózni!
De szétnézek még és lehet hogy tudok mondani olcsó és jó cuccokat!
Remélem
Szivesen!
Megtettem amit tudtam
Köszi a linket.majd megérdeklődöm h mi a pálya náluk
Akkor valamien képlékeny tömítőanyaggal szüntesd meg!Kicsit meglepődtem hogy nem rugós De lényegtelen!Névre viszont nem nagyon tudok neked mondani semmit hogy mit vegyél!Kérdezgess körbe az embereket hogy... Várjál!Hplnapra meg tudom mondani ha nem felejtem el!Az ilyen zsír meg grafitporból áll össze szürke színű!Egy pár óráig eléggé grilles szaga lessz a gépnek amég kiég a zsírd de aztán csak a grafitpor marad meg és az jól tömít nekem is azzal lett csinálva és jó is lett volna ha nem lenne rugós a felfogatásom mert így hogy mozog kikopik
Az enyémen teljesen fix, ezért is meglepő hogy ki-kicsöppen az olaj.
Teljesen fixen áll a hengernél a kipuffog vagy lehet mozgatni? mert eztet nem vágom azt hittem rugós felfogatású mert akkor taknyol(nekem is olyan)
Hát én ezt
www.proex.hu/
meg
www.negykelemen.freeweb.hu/
ezt találtam ahol lehet kapni sport dobot meg dobot de azt nem tom miet és mekkorát!
Gondolom úgyis felhívod őket ha kell valami!
Próbáltam mezőkövesd felé keresni de semmit nem találtam arra!
Talán még debrecenben van 1-2!
Ducati szuzuki meg a hondánál esetleg!
Enyit tudtam segíteni remélem elegendő lessz!
Ha otthon szereled össze és nem gond akkor lehet benézek motorostul, hátha tudok én is segíteni vmit.
Nem leszek netnél holnap estig, ha emailben küldesz címet akkor kikeresem a térképen és betájolom magam.
rudey(kukac)freeemail(pont)hu
Vasárnap az nekem jó lenne, csak az a baj, hogy a motor darabokban és pont aznap akarom összeszedni.
Egyébként a XX. kerületben lakom a Délpesti kórházhoz közel.
Belvárosban talán holnap mert dolgozom, de nem 100% mert lehet vonatozom. Vasárnap viszont soroksárig be tudok ugrani, illetve utána csak szerda után.
Ha te is ki tudsz valameddig jönni az jó lenne. :)
Szia!

Mikor jársz legközelebb Pesten?
No itten van 1-2 kép a kipufogó felfogatásáról.
Mindenkinek ilyen vagy csak nekem olyan mintha az alját levágták volna?
Na mondjad azt a bárhonnant lécci ha már ennyire okos vagy :) szerinted az RS is rámenne mi? ami a másik oldalon jön ki mint az RG-n.
Hali!

Ha nem is pesti, de pestközeli vagyok, ócsán lakom, pestre is bejárok sürün, én meg tudom mutatni az én rg-m.
Nekem is csöpög az olaj a kipufogo torkánál, úgy látszik szériagond. :)
Nekem valaki azt ajánlotta kenjek rá tömítőpasztát /hőállót/.
Sportkipufogót szinte bárhonnan, de nem nagyon értem hogy mit akarsz pontosan, Most a gammára kiufogó kell vagy sportkipufogó?Mert külön gammára szerintem tutkó nincs sportkipuff.Hanem veszel egyet ami 125-re való
Helló!
Neked milyen a kipufogó felfogatása a hengernél?
azt mondják h sportpuff dobna igazán sokat az RG en.
csak épp honnan lehet beszerezni azt is mondja már meg vki.
Az első féktárcsa az nekem is lötyög de csak minimálisan.
hmmm nekem nem nagyon van ilyen gondom vele h kifujja az olajat.
nekem egyedül az elsőféktárcsával kéne csinálni vmit mert lötyög :/
Hali!

Ha jól emlékszem 16600 Km körül van benne, de este megnézem.
Ahol a kipuff csatlakozik a blokkra ott milyen tömítés kell?
Próbálkoztam alu meg réz láng fogó vagy milyen gyűrükkel de még mindíg kitolja az olajat.
Elég érdekesen néz ki ahol csatlakozik a kipuff. Este készítek pár képet, hátha tudtok segíteni.

Csá!
én nekem a szimering poervédő meg olaj álló. és jó!
én pesttől kicsit messze lakok inkább miskolc van közel :)
a km óra szerint mennyi km van a motorba?