Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De mi van a cronoval?
Elég ritka motor.
A régi rg: starpabíró, nagyon megy(még egy 125ös sem tudott lenyomni pedig nem vagyok egy könnyű gyerek), az ülés elmegy, a kormány fogása kényelmes, a lábtartó egy kicsit közel van de meg lehet szokni, a fékekkel nem vagyok megelégedve, de ez sem vészes. A szévédelemről nem tudok mit mondani mivel nekem nincscsenek idomok, így viszont a legszűkebb helyen is elfér, a hasmagasság viszonylag magas, enyhe terepen is elmegy(durván is de ez nem ajánlott:)). A blokkja nagyon szívós és nyomatékos, alacsony fordulatról is jól húz, akár 2es alapjárat is elmegy, az enyém 6osba felmegy a hegyre, viszont "csak" 10ig pörög. A hangja nagyon durva(muter szerint nem valami kultúrált, az nsrnek jobb hangja van, de hát ez kit érdekel, nem ő vezeti). Nagyjából ennyi így hogy alig tudom nyitva tartani a szemem.
Ha érdekel még valami akkor nyugodtan küldj mail-t, vagy inkább kettőt nehogy véletlen kitöröljem.
Énis nagyvasnál vettem de 14est. Kiváncsi leszek rá
Sziasztok!
Az lenne a kérésem hogy írjátok le a rg 125 vagy gamma tulajdonságait.Műszaki adatok nem kellenek csak olyanok hogy pl mien a kanyarban légterelés, futómű kényelmes e az ülés meg minden ami eszetekbe jut akár + akár - jöhet!Lényegében jellemezni kéne!
Előre is köszönöm!
A Nagyvasnál vettem.
Jt első lánckerék (JT 425.15) Fogak száma 15
Hello.
Mekkora láckereket vettél előre?
Ja biztos van Pesten is, de ahol eddig kérdeztem nem volt porvédővel együtt, illetve 3-4 hét a rendeléstől a szállításig és horror árakon.
Ráadásul 10-18-ig dolgozom ami azt jelenti, hogy reggel 9- este 7-ig le vagyok foglalva.
Szombaton 10-13-ig dolgozom, de a boltok többsége is így van nyitva, tehát halott ügy.
Úgy hogy szeretnélek megkérni, hogy segíts nekem mert már teljesen kivagyok a motor miatt.

Milyet és mennyiért mérnek ott nálatok? Volt azokban a méretben amit írtam?
Lehet arról szó, hogy utánvéttel vagy akár előre elküldöm a pénzt és felpostázod nekem?
A teló még 1 dolog de a karbit is bekéne állítani illetve nem tudom, hogy olajszivattyút és tartájt rakjak e rá, mert mint előzőekben írtam nincs rajta és én kevergetem be. Ami néha macerás.

Teljesen kivagyok mert közben építkezünk is és nincs arra időm, hogy hetente bombázzam szét a mocit.

Előre is köszi!
nekem ennél újabb az RG szal tök más lehet a telónk... nekem már forditott ez meg még sima ahogy látom.
Sziasztok! Ha már az első teleszkóp a téma kb mennyi olaj kell bele és szerintem nekem is szimering cserére van szükségem.
Ja és ha már gondolom ti szétkaptátok milyen a belső kialakitása kb mint egy autó gátló +rugó?
van nekik. de nem igaz h pesten nem találsz.
Hali

Sikerült megkérdezni?
oké. holnap bemegyek és megkérdezem!nem lesz drága sztem attól nem kell tartani.
Be illetve be is szereltem. Amit vettem az 38*52*11-es méret de ez csak szimering.
Viszont az egyik teló az folyik megint, valszeg elcsesztem valamit. Utána tudnál nézni, hogy 38*52*11-es méretben vagy 37*52*11-es méretben porvédővel van e ott mezőkövesden és mennyibe kerül?
betudtál szerezni szimeringet? én sajna nem otm már megondani h mekkora :/ 37 az tuti de a többit méár nem tom.
hát én kemény 280 forintért vettem egyel kisebb méretűt és igy már nem engedi az olajat.37 vagy 36 de meglesem pontosan h mennyi az az annyi.
Illetve a teló simeringnek és a porvédőnek mik a méretei?
simeringből 38x52x11-est vettem amit még nem építettem be a helyére, de jónak látszik.
Azt esetleg tudod, hogy ott Mezőkövesden mibe fáj?
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy találtam egy olyan hirdetést h eldó egy gamma elektronikai hibával 50000ért. és nem vagyok biztos benne h reális ár-e meg h mit takar az elektronikai hiba. csak gyújtáselektronikát vagy mást is. ha csak az lenne a baja az nem nagy gond mert csak 20 000Ft az új. Előre is köszi! a válaszotokat légyszi a ladam@citromail.hu címre küldjétek mert sajna nincs netem.
itt mezőkövesden van az biztos :) pesten is biztos h van.
Konkrétan tudsz olyan helyet ahol van?
hát ahol szimeringeket árulnak.ne a suzuki szalonba mert ott kicsit drága mulatság lenne :)
Jó ötlet, de hol?
olyan szimeringet vegyél a telóba ami porvédős is!nem kerül sokba se...
Mondani akartam egy nevet ami nekem bevált valamenyire csak elfelejtettem
Az a tuti ha nincs rajta az a hülye szivattyú. Bele kell keverni a benzinbe az a tuti.