Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A magyar simsonos rekord jelenleg bőven 400 kilométer felett van egy nap alatt egyhuzamban.
annyiért egy szar simsont veszel ami nem hiszem hogy lemegy 400kmt egyhuzamban! :DDD
40000FT!
pecsenyetomi@citromail.hu
itt lehet érdeklődni!
mennyit ér neked?
nyíregyháza
mennyit ér neked?
Szia! Mennyi az ára és merre van?
Mennyit kérsz érte?
hali! van egy suzuki rg gamma 80-as mocim eladó!
ha valakit érdekel az írjon!
Nincs.
Hello.
Van egy eladó blokkom, két blokkfél megvan, főtengely benne van, de a bal oldala kuka, váltó tengelyei, és fogaskerekei megvannak, kuplung megvan, a berúgókar tengelye megvan, a hozzá való fogaskerék nincs a képen, de úgy rémlik hogy megvan, a váltó léptető mechanizmusa ha jól rémlik nincs benne, fordulatszámmérő kihajtás mint látszik a képen, megvan, vízpumpa megvan, a vízpumpa fedele nincs meg, az olajpumpa megvan, de le van törve a kis cső ami a karbira megy, az olajtartály megvan, a képen látható állapotban(még töltök fel pár képet). Van még egy első sárvédőm is, képen látható állapotban. Ha valakit érdekel olcsón eladom EGYBEN az egészet. 5000 forint az egész.
Ha valakit érdekel emailben keressen: vdani666@gmail.com
Van egy eladó 1988-as Suzuki RG 125-ös blokkom! Működőképes, de a hengeren levő víztérfedél hiányzik.(Megvan, csak meg kell hegeszteni) tamasitibor95@citromail.hu
06705747815
a többi motoré is ilyen árba megy 10000ft nekem is soknak tűnik de nekem is cserélnem kell sajnos az előző tulaj ugyes volt :(
Hello!
125-ös műszerfalhoz nincs véletlenül fordulatszám mérő és km/h számlapod?
Hűha , ez iszonyatosan drága :S
Tessék és nem csak átlátszó van van szinezett is :D
www.szatuna.hu/szelterelo/term...
Sziasztok
Suzuki RG 80 -asomhoz 92-es évjáratú ... Kellene plexi ... Valami szép.Sajnos nem találok hozzá de gondolom valami másik típusú motoré is bele passzol... Ha tudnátok nekem tanácsot adni vagy ha van valakinek eladó ha jelezné nekem azt megköszönném :)
Az előbbi képeken látható motor alkatrészenként eladó. +36 30 738 8462
Sziasztok! Valaki a múltkor keresett jobb és bal oldali deknit,nekem lenne mind kettő.Ha kell még az illetőnek jelentkezzen
Hajdúnánáson!150 ezer alkatrészekkel eggyütt!