Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,látom még nem volt senkinek ilyen problémája,se ötlete ezért leírom ,hogy mi volt a megoldás,mire jöttem rá, remélem tudok vele másnak is segíteni esetleg.A főfúvóka volt vagy 170es fölé kopva ,vettem bele 160assat tökéletes lett ,a súbertű teljesen leeresztett helyzetébe,továbbá a súberttű se volt belevaló, azt is rendeltem bele előírtat,tehát ha megjön valószínűleg középhelyzetbe is jó lesz majd a tű.
Suzuki rm 250 1999 berúgokart keresek!!!!
Suzuki rm 250 1999 berúgokart keresek!!!!
sziasztok! Most jött elő egy kis problémám az 125 Rm-el nem tudom hogy függhet e a hideg időtől, de alacsony sebességi fokozatba magas fordulat fele torpanik ,de 4-5-6 odikba tökéletesen megy, kiforog. gyertya zsírúj BR8ES,légszűrő OK, karbi tiszta 160 as főfuvival. olyan mintha sokat kapna ugyanis mikor vettem csinált ilyet az elején de a súbertű lejeb tételével tökéletes lett.
Üdv!
Küldtem emailt!!
Sziasztok!!!
Suzuki RM 125 196-ba kellene nekem komplett power szett!!!
Esetleg van valakinek eladó, ha van kérlek jelezzétek felém a beciby@citromail.hu email címre!!!
Köszönöm szépen előre is!!!
Üdv.: Béci
sziasztok suzuki rm 125 1997 ből bontodik minden alkatrésze eladó erdeklődni csak telefonon..06304053450
Sziasztok! Sziasztok!

Bontásból megmaradt rm/rmx 250 alkatrészek 92-93 körüli évjáratból
- kopasz váz
- első teleszkóp
- hátsó lengővilla
- perselyezésre szoruló henger
- power
- blokk felek
- újszerű kuplungkosár
- újrahúzott ülés
- kuplung, gyújtás dekli
- hűtővédő műanyag
- rmx hengerfej
- rmx mikuni tm karburátor
apróságok
érdeklődni rossiracz92@gmail.com
Sziasztok.

Érdeklödésképp kinézőbe van egy RM-Z 450 2009 évjarat képről és elbeszélgetés alapján rendben van a motor és tetszik is.
Érdekelne hogy mennyire strapabiró (nem versenyre kell) hanem egy egy hétvégi határjározásra, sarazásra, kisebb nagyobb tekergésre de akkor ami a csövön kifér :D mennyire birná illetve mennyire üzemórásak ezek a gépek mire hogyan figyeljek oda nála és mi a motor gyengepontjai stb érdekelne róla minden infó kb mennyi egy ilyen motor fentartási szerviz kölltségei.
Köszönöm elöre is.
sziasztok suzuki rm 125 1997 ből bontodik minden alkatrésze eladó erdeklődni csak telefonon..06304053450
sziasztok suzuki rm 125 1997 ből bontodik minden alkatrésze eladó erdeklődni csak telefonon..06304053450
Üdv..2007 rm 250re keresek gyári kipufogó rendszert...esetleg akinek van és cserélné tuningra,beszámítom...van komplett pro circuit!
Sziasztok! Suzuki rm 125 2001-2004 évjárathoz keresek komplett váltót, gyújtás vezérlőt, trafót, kábelköteget, alaplapot, lendkereket és karburátort, esetleg blokkfeleket párban. Aki esetleg bont az kérem jelezze! Elöre is köszönöm.
sziasztok van par aproságom rm 250 hez 89-től 92 ig.. 28c20 kodal ..erdeklődni telefonon 06304053450 keresre kuldok képeket minden jo álapotu--hengerfej power fedél- pover rudazat rugó.valami miat ne tudok képet fel tőlteni
Hali! engem a membránház érdekelne, mennyiért adnád?
Van/volt valakinek Rmz450? Mennyi a fogyasztása kb, üzemóránként, endurozva ? Mennyit eszik? Köszi.
Sziasztok, ha valakit erdekel ART dugattyu kompletten mindennel elado, megmaradt alkatreszek teljesen ujak! 2004 rm250
Sziasztok, megmaradt ha valakit erdekel, 2004 rm250
Kompletten 25000+posta
sziasztok van valakinek végdob 2000évj környékén vagy ami passzol
ELADVA!...
Rm-z 450 06-os évjárat. Ez lemaradt.
Sziasztok! Még ismerkedem a géppel. Milyen olajat használtok? Milyet vegyek bele, 10óránként? Hol rendeljek? Köszönöm.
bocs , ha későn reagálok, mert nem mindig kapok értesítő emailt, hogy írtál.....
biro.gabor82@freemail.hu
06203248688
az egyikbe olaj és szimering kell az 18 a másikba minden új perselyek szimering olaj plusz szelepelés 38
Adsz egy elérhetöséget?