Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi de ez tankidom, nekem az alú hűtő elé kell az a műanyag védő
Voila a fotok. A jobb oldali idomon van egy kb 10 centis repedes amit a cikkszamot tartalmazo foton latsz is de hegesztheto...
OK KÖSZI VÁROM
93-95 kozottire valom van bar hasznalt vannak rajta karcok ha erdekel teszek fel kepet.
üdv rm 250-re kellene hütővédő lepke ha esetleg lenne jó az rmz-jé is rá
Sziasztok!
Rm 250 1996-hoz keresek gyújtásvezérlő elektronikát!
Bármilyen megoldás érdekel, nem tudom régebbi évjáraté stimmelhet vagy nem!
96-2000 ig biztosan megfelelő!
06 30 811 7882
Segítsetek legyetek szívesek!
Köszönöm
Hali. keresek szuzuki rm telóvédőműanyagot, emberi áron /vannak rm, rmz450 alkatrészeim eladók ha esetleg valakit érdekelne valami/
Helló érdeklődnék nincs-e valakinek eladó vízpumpálya suzuki rm 250 1994esre?
Sziasztok,
Valaki tudna segíteni?
SUZUKI RM 250 '92-es évjárat. Első teleszkópba száranként mennyi olaj kell?
Honnan tudnék letölteni hozzá '92-es Rm 250 Service manual-t?

Köszönöm,
Gábor
93,94,95 más mint előtte!
Mitaka új kosár Angliából ebay 45eFt ér otthon van nálad, kb 100-150 üzemórát elmegy gyilkoló üzemmódban, míg nem verődik be utána rohamosan romlik az állapota, mert lekopik róla a felkeményített réteg, kb 250 órát el lehet használni, utána kuka.
Ez gyilkoló üzemmód volt, hard enduró, ahol nagyon sokat kap a kuplung, sok a nagy hőterhelés, stb, egyéb stílusban lehet többet is elmegy,

Bontottan kapsz itthon kb 15eFt ért, de tuti kopott az is, ha találsz olcsó gépműhelyet, ott fel lehet maratni osztókörön, használható még egy darabig, ha csak be van verődve.

Nálam van egy olyan(RMX de jó RM 250 93-95), amiről már lefúrtam az acél kereket, mert kellett máshova,
A kosár egyik bástya sarka sérült, bekopva az összes fül, meg ahol volt, nem jól rakták fel a hézagolót, így a primary gear bekoptatta a hátulját, azaz nem tökéletes, ha érdekel pár ezerért viheted, írj emailt(adatlapomon megtalálod), küldök képet/árat s eldöntöd,
de ne feledd ezt át kell szegecseltetned az acél kerekedre a saját kosarad helyére!
Persze az újhoz is fúrnod kell, de ott már csavaros.
hello keresek rm 250 hez kuplung kosarat lehetöleg nem szétvert kosarat. 89 töl 95 ig
Sziasztok van egy eladó rm-250 hengerem+power szelep a hengert furatni kell ebben tudok segíteni+5000ft az ár 50000ft körül.Ha érdekel hívj a 06-20 3317-156-os számon.
Én a repsolt választanám.
srácok, igazábol nincs már suzukim, ezért is szeretném ÁR alatt eladni megmaradt blokk alkatrészeimet.lehetöleg egyben
RMZ 250 -2004-2006, kawa kx250f 2004-2006, 1-2 csapágy Rz450 hez is többit nem tudom
gyári csapágyak, szelepszár szimeringek, 3 db váltófogaskerék!
fötengelycsapágy,ill 3 db bontott léptetövilla ami nem került beépitésre/ nem az volt a baja/
2012 ben 140 ezer ft volt igy az összesnek az ára cikkszám szerint! most nem tudom mennyi de cikkszám szerint bárki lekérheti gondolom olcsobbak nem lettek
ÁR Megegyezés szerint vagy 18as ill19es 21-es cross gumit beszámolok akár az egész árába is.
lehetöleg üzenetben beszéljünk akit érdekel
köszönöm
szerintetek melyik jobb ??
Hali ezt próbáltam de nem nyomja ki!! Igazság szerint most vettem! Leengedtem a hűtőt és kb 1liter volt benne de a visszajövőbe csak kb 1deci. Most feltöltöttem csak nem tudtam kipróbálni. Az nem lehet h csak kevés víz volt benne?
vedd le a sapkát hidegen es indítsd be, ha kinyomja a vizet akkor hengerfejes! beledolgozik a vizterbe!
Hello van egy 250es rm-em és olyan problémam van vele hogy ha bemelegszik a motor akkor a hütőből fura hang jön olyan mint ha forrna. Leállítom és ez kb 1perc után abba marad! Valaki tudna ötlet adni mi lehet a baj?
Heló!
Keresek suzuki rm gázkart.(cm3 nem számít)
Heló!
Keresek suzuki rm 250cm3 1994-es évjárathoz levegő szűrő házat!
email:rgrunwald@freemail.hu
Találtam jobb megoldást köszönöm.
Üdv.250 es 2t enduró kategoriában kérdeznék,olyan 1990 -1998 ig.
Úgy láttam olyan 250 ezernél kezdődnek ,de egészen 400ezerig mennek okmány nélkül(a yamaha wr 200 ak ütik meg a 400ezret)de nekem ez irreálisan soknak tűnik.Yamaha dt 125 nél tudom hogy 180 körül lehet venni tiptopot de mégis vesztegetik még 260 ezerert is.250es kategoriánál mi az az ár ami még reális értük?
Hello a dobozt keresed vagy a elötte levő gumis megoldást .,??
Hello mennyibe adnád a rmx blokkot érdekelne . hol vagy helyileg ? mikori évjáratú? mind 1 itt a számom :06303993897.