Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia én sima 10-40 es olajat használok a váltóba, és haveri körömbe mindenki (yz,rm,2t) semmi probléma nincs vele nem csuszik kuplung tőle,semmi..szóval bevált,
Szevasz! Nekem van egy 250 RMX blokkom. Henger sérült, power nincs meg. Én így vettem többet nem tudok róla. Ha érdekel Írj.
Vagy váltó olajra gondolsz?
Abban nekem is kéne segítség.
Sokan a power 1 racing-re esküsznek.
köszii, éééés így tettem!:)
sziasztok tudnatok nekem Suzuki rm hez blokba való olajat mondani ami legjobb bele ?? vagy linket előre is köszönöm
Heló!
Keresek suzuki rm gázkart.(cm3 nem számít)
Az én motorom nem RM hanem RMZ, de a téma ugyan az. Nálam a csizmám boka csuklója akadt el mindig valamiben a váz körül. Az 5 literes műanyag dobozból vágtam ki vázvédőt, kábel kötözővel felfogattam. Egész jól néz ki, és az óta a csizmám se akad el.
sziasztok valaki nem tudja honnan lehetne hozzájutni rm vázvédőhőz ( csizma ne koptassa ki vázat) mert webáruházba hiába irják de nincs vagy valakinek valami ötlete esetleg
Olyat nem igen fogsz találni.
Keresek nem széthullott RM 250 es blokkot
Heló!
Keresek suzuki rm 250cm3 1994-es évjárathoz levegő szűrő házat!
email:rgrunwald@freemail.hu
Sziasztok! Hozzáértő segítségét kérném! Kicsi fiam 14 éves lesz. Készül a kismotoros vizsgájára. Amit kinézett, Suzuki RMX 50. Nézegetve a hirdetéseket, soknál oda van írva, hogy "okmányok nélkül"! Ez mit jelent? 50 köbcentiméteres motorhoz milyen okmány létezik? Nem csak adás-vételi? Köszönöm előre is!
Hali!

A motoromon kormányt szeretnék cserélni, fatbar-on gondolkozom. Csak kormány adapterre van szükség a felszereléséhez, vagy a markolatban nincs méret különbség? Esetleg tudtok ajánlani valami normálisat, amit nem aranyáron mérnek, mint a Renthal-t?
Hali! A hengert powerrel mennyiért adod? Esetleg power külön is eladó? Köszi!
SUZUKI RM 89-92 IG VENNÉK ALKATRÉSZEKET,LEGFŐKÉPP IDOMOK,ÜLÉS ,DE BÁRMI ÉRDEKELHET
Szevasztok!Segítséget szeretnék kérni.Van egy '94 RMX 250m.Első teleszkópot kell rajta cserélni,jó lehet esetleg azonos évjáratú RM 250 teleszkóp???
Szia,légyszi keress meg az adatlapom email címén.
Heló!
Keresek suzuki rm 250cm3 1994-es évjárathoz levegő szűrő házat!
email:rgrunwald@freemail.hu
Sziasztok! Suzuki RM/RM-Z 250-t keresek Szabolcs megye és környékén! Tel:. 06/30-789-74-75
Helló!Meg tudná nekem mondani valaki milyen és mennyi olaj kell a Suzuki Rm 250 1993-as Showa első telóba?
Csá mindenkinek kérdeznék: adott egy k9-es rmz 250-esem rálett téve egy athena zsír új henger dugoval együtt tudom mondják hogy nem kell járatni de egy tankot lett járatva és hidegen mégis füstöl egy kis kéket ami az első gázadásra kiis megy a kipuffból szerintetek mi lehet a baj hidegen kb 4-5 rugásból indul.vagy esetleg átverhetet a szerelő?akinek athena hengere van vagy volt a gépén az írhatna hogy miket tapasztalt. ja amugy 8üzemórA van hengerbe meg a dugóba,szerelő szerint aztmondja hogy ilyen ez az egy gyűrűs dugó,azért kíváncsi más véleményére is!
A nagy kartergáz akkor képződik, ha a henger- dugattyú viszony nem kielégítő. Bejáródás után még javulhat. Kérdés, hogy miért is kellett hónolni, nincs-e sérülés a hengeren, megfelelő dugattyú,és gyűrű lett beépítve? Nem szoktak hónolgatni, ha a henger a tűréshatáron belül van, egy rosszul sikerült hónólás nem biztos, hogy segíti a motor kifogástalan működését. Bejáródás után, ha nem változik, együtt kell élni vele.
új dugattyú új hajtórúd frissen hónolt henger, szóval minden kopó alkatrész új benne. Összesen 2 üzemórát ment eddig. A kopást ebben az esetben kizárnám. Esetleg lehet hogy nem a megfelelő méretű dugattyú került bele?
A jó motoron a kartergáz szinte észrevehetetlen, a kopás haladtával mindig nagyobb.