Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor ilyen marad..
Hosszabb végdobbal halkabb lesz , ha viszont túl hosszú fent áll a teljesítmény vesztés esélye.
Ezek mind orditanak mint az agyu.. Nem lyukas a rezod? Vagy a toroknal nem fuj ki? Esetleg a vegdob csatlakozónal? Ha nem akkor olyan
üdv.
Rm 125 os motorom hangját hogy tudnám halkabbra venni? (rohadt nagy a hangja) pedig már újra gyapotoztam..
C3-nak elégnek kell lennie főtengőhöz is. Blokkba is c3.
Sziasztok! Rm 125 blokkjába milyen csapágyakat vegyek? Sehova nem kell c4 csak a főtengelyhez? azt tdom hogy koyo clvagy skf mindenhova de sima ált. Csapágy vagy mindenhova c3-4?
Sziasztok 1997es suzuki rm 250berugókart keresek!esetleg valakinek első forditott teleszkóp befogóvaz T szárral?
Köszönöm a válaszokat!
Helo!
Keresek suzuki rm 250cm3 1994-es évjárathoz levegő szűrő házat!
email:rgrunwald@freemail.hu
A dugattyú cserénél lehetőség szerint mérni kell a hengert, és a megfelelő dugattyút kell hozzá párosítani. Becsapós lehet csak a betű, vagy színjelzésre való támaszkodás. Nem arról van szó, hogy a motor nem fog működni , de ha már áldozunk rá akkor a lehető legjobb legyen, Példának említem a Yamaha yz 125 motort /2000 évi/, ennél a gépnél az új henger is már 4 lépcsőben gyártott A,B,C,D lépcsőnként 4 ezred mm eltéréssel, tehát a négy lépcső közt nincs 1,5 század különbség, és még is minden lépcsőnek meg van a dugattyúja. Szerintem itt nem nagyon számítana, a közeli rokonsággal való egyesülés. Más esetekben viszont elképzelhető a nagyobb méret különbség, és ott nagyon fog számítani a betű számozás. Azért először mérni ,vagy méretni.
amit írtam az RMX 250 re igaz, a dugó méretből kiderült neked nem az van, hanem valami jóval kisebb ccm lehet.

Újranicasil után alapméretes dugó megy bele (A-s)
ui: És a mostani dugó is 1 gyűrűs!
És az újranicasilozás után a dugó számozása honnét kezdődik? Jelen esetben 47,97 D-s van bent! Utána mi következne?
Sajna ebben a témában nem vagyok otthon
Amíg van nicasil réteg és a henger dugó illesztés nem jön ki 0.1 re nyugodtan tedd bele a D-s dugót, nem lesz olyan erős, mint egy 0.06 ra illesztett, de jó.
Nekem legutóbb 0.08 ra ment bele a D-s.

Van 1 gyűrűs E-s proxban, de nem javaslom az 1 gyűrű miatt, mert rosszabb lesz, mint a 2 gyűrűs D-s.

Lehetőség még az újra nicasilozás a persely mellett.
Üdv!
Szeretném megkérdezni,hogy a D dugattyú túlméret után már csak a hüvely jöhet szóba és az abban lévő túlméretre gyártott dugattyúk?
Jelen állapotban nicasilos a henger.
Előre is köszönöm
sziasztok eladnám féláron a forma mx csizmámat 40-41 es méretben gyönyörű állapotban...az új ára 50 felett volt. irányár 25000ft
30 605 6883 GABÓ
Helo!
Keresek suzuki rm 250cm3 1994-es évjárathoz levegő szűrő házat!
email:rgrunwald@freemail.hu
végre összeraktam.ha kell valakinek 500-ért vihető.
Helo!
Keresek suzuki rm 250 hűtőt ha valakinek van kérem írjon mert nagyon kellene!
email:rgrunwald@freemail.hu
Olyan kérdésem lenne, hogy:
97 es műanyag tankos rmxbe bele lehet tenni 95-ös rm 250 főengelyét? Hajtókarból milyet érdemes venni (olvastam hogy a wösner valamiben más mint a prox) hengerhüvelyt m.o.-n lehet kapni nem csillagász árfekvésbe?
Sziasztok!
2008-as RMZ 250 hengerfejét mekkora nyomatékkal kell lehúzni?
rm 125 alkatrészek eladók
Szia 55000 ft-ra gondoltam.
mennyi lenne egyben?
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy 2004-es RM-Z 250-esemre ha rakok fel lámpás fej idomot akkor azt a lámpát be lehet kötni hogy világítson is? előre is köszi :)